Esileht Ilu ja tervis Peapöörituse tunne

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Peapöörituse tunne

Postitas:

Viimasel ajal on mul õuest tuppa tulles peapöörituse tunne. Värskes õhus liigun iga päev ja see tunne on tekkinud alates jaanuarist. Tunne on u taoline kui võtta mõni kergem alkohoolne jook alaa lahjem siider, u nagu oleksid kergelt purjus. U 10 minutiga see tunne kaob. Millest võib see tingitud olla?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vererõhk? Sööd ebareglaarselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kunagi olnud vastupidi: toas tekib peapööritustunne, lähen õue jalutama, kõik läheb tagasi normaalseks. Tulen tuppa tagasi, kõik kordub jälle uuesti, pean jälle õue minema. Ärevushäire oli, kestis kuid. Nüüdseks kõik korras.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on kunagi olnud vastupidi: toas tekib peapööritustunne, lähen õue jalutama, kõik läheb tagasi normaalseks. Tulen tuppa tagasi, kõik kordub jälle uuesti, pean jälle õue minema. Ärevushäire oli, kestis kuid. Nüüdseks kõik korras.

Tal on ka ju samamoodi, et tuppa tulles tekib peapööritus.

Pakun ka ärevushäiret.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on aeg-ajalt täpselt samasugune tunne. Nt lähen peale värskes ōhus tehtud kiirkõndi poodi, siis pilt ujub ees ja pea käib ringi. Ärevushäire on mul ka. Ise seostan seda ülekoormatud närvisüsteemiga – keha kohanemine on häiritud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kursin peapööritust perearstile. Saatis närviarsti juurde. See heitis mulle vaid pilgu, kui juba tuli diagnoos: klimakteerium! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Peapöörituse tunne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.