Esileht Ilu ja tervis Peavalude vastu epilepsia ravimid…miks?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Peavalude vastu epilepsia ravimid…miks?

Postitas:

Paljud perearstid ja ka neuroloogid kirjutavad peavaludega rohtusid ,mis võtavad või ennetavad peavalu ja on mõeldud ka epilepsia raviks?
Kes on nendest rohtudest midagi tarbinud,kuidas on tulemus just peavalu poolelt?
Kui kaua te tarbisite selliseid rohte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 16:41; 17.10 19:50; 18.10 20:11; 19.10 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle neuroloog kirjutas, aga ma ei hakanud neid võtma. Kartsin vist.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun nimeta, millist ravimit sa konkreetselt silmas pead, siis selgitan.
Arst.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutati. Rihu nime enam ei mäleta, kuna see oli ca 8a tagasi. Rohtu võtsin vähest aega, kuna vahetasin ka töökohta ja ilmselt seepärast lakkasid ka pingepeavalud arvutiga töötamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Topiramante orion-peavaluks,kuigi ka epilepsia raviks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 16:41; 17.10 19:50; 18.10 20:11; 19.10 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ütles üks arst, et migreen ja epilepsia on geneetiliselt sarnased nö samast suguharust. Tõsi, meie suguvõsas mõlemad sees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks rohi mitme häda puhul. Näiteks amitriptyline-Grindex on nii depressiooni, kroonilise valu kui ka alates 7a lastel öise kusepidamatuse vastu. Võtan kroonilise valu puhul. Vahe on kogustes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 17:37; 18.10 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oli see rohi AMITRIPTYLINE….kuna selle rohu positiivse kõrvalmõjuna täheldati ka kroonilise valu vähenemine, siis kasutatakse seda üliväikses doosis (võrreldes epileptikute raviga) migreeni profülaktilise ravimina…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua sa seda rohtu tarbima pead ,kui võtad kroonilise valu vastu-kas on ka aidanud? On sul ka mingeid kõrvaltoimeid? Kas perearst kirjutas,või eriala arst?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 16:41; 17.10 19:50; 18.10 20:11; 19.10 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua sa seda rohtu tarbima pead ,kui võtad kroonilise valu vastu-kas on ka aidanud? On sul ka mingeid kõrvaltoimeid? Kas perearst kirjutas,või eriala arst?

Just alustasin, perearst kirjutas. Ta seletas kenasti ära, miks just seda. Ütles, et mõjuma hakkab alles kahe nädala pärast, siis lähen ka uuesti arstile. Ma uurin alati põhjalikult, mis infolehel on. Amitriptüliini kohta lugesin internetist juurde. Kõrvaltoimetega mistahes ravimi puhul on nii, et võib olla ja ei pruugi olla, ühel on ja teisel ei ole. Kui kõrvaltoime on nii tugev, et rohu võtmisest on pigem kahju, siis peaaegu alati leiab uue ravimi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 17:37; 18.10 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mille puhul ta selle rohu sulle kirjutas…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 16:41; 17.10 19:50; 18.10 20:11; 19.10 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen saanud nii epilepsia rohtu kui ka amitriptüliini, ei aidanud kumbki. Tegelikult amitriptüliiniga peavalud vähenesid, aga vaimne seisnud halvenes, muutusin depressiivseks. Peavalude põhjus oli tõenäoliselt hoopis stressis. Kahetsen, et olin justkui katsejänes ja neid rohte sisse võtsin. Olin siis ka väga noor, kõigest 18-19.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Peavalude vastu epilepsia ravimid…miks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.