Esileht Sünnitus Pelgulinna sünnitusmaja ja haiglakott

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pelgulinna sünnitusmaja ja haiglakott

Postitas:

Hakkasin haiglakotti kokku panema ja tekkis küsimus, kas seal antakse suurem rätik, millega saab ennast peale dušši all käimist kuivatada või peab selle ise kaasa võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 18:21; 21.10 22:17; 22.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mks su haiglapaberid ütlevad? Mul näiteks Pärnu Haigla paberites on kirjas et võiks suurem rätik kaasas olla. 🙂
Minu meelest peaks kodulehtedel olema nimekiri, mida võiks haiglasse kaasa võtta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:15; 22.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mks su haiglapaberid ütlevad? Mul näiteks Pärnu Haigla paberites on kirjas et võiks suurem rätik kaasas olla. ????

Minu meelest peaks kodulehtedel olema nimekiri, mida võiks haiglasse kaasa võtta.

mis haigla paberid? Kust mina tean, millal sünnitegevus algab. Selleks ei anta mingit paberit ega öelda kuupäeva, et sellel kuupäeval löhed sünnitama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 18:21; 21.10 22:17; 22.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antakse suur rätik ja hommikumantel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõtle selliseid pabereid, kus ennustatakse sünnitust, rahu ainult rahu! 😀 Ma ei saa aru, kuidas sellist asja saab välja lugeda.. Ma olen ka rase, aga no tõesti.

Igas haiglas antakse tutvustavad paberid kaasa kui arvele võetakse, neid mõtlesin ja need samad paberid/informatsioon peaks olema ka üleval haigla koduleheküljel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:15; 22.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõtle selliseid pabereid, kus ennustatakse sünnitust, rahu ainult rahu! ???? Ma ei saa aru, kuidas sellist asja saab välja lugeda.. Ma olen ka rase, aga no tõesti.

Igas haiglas antakse tutvustavad paberid kaasa kui arvele võetakse, neid mõtlesin ja need samad paberid/informatsioon peaks olema ka üleval haigla koduleheküljel.

No nüüd sai vähe selgemaks. Ma ei ole Pelgulinnas arvel, vaid erakliinikus. Pelgu kodukal ei olnud selle kohta midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 18:21; 21.10 22:17; 22.10 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, seal antakse rätik, öösärk, hommikumantel ja paksud sidemed. Lapsele mähmeid ja riideid, tarvikuid haiglas oleku jooksul. Lapse ja enda kojumineku riided pead kaasa võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just olin Pelgus.
Neid suuri sidemeid saad jaopärast. Neid võta kaasa lisaks. Ma olin laisk ja ostis endale täiskasvanu mähkmeid. Neid oli hea ära võtta ja kohe minema visata.

Rätik, mis anti, oli okei. Öösärk ka kui sa just moepolitsei pole. Hommikumantel oli minu jaoks väike ja hirmus kõva, aga kuna ma enamuse aega magasin, siis polnud mul seda vajagi.

Kõik, mida lapsele vaja, on olemas ja saab iga hetk juurde 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Pelgus kui ka Itk-s antakse sidemeid igale inimesele kindel arv, seega kindlasti need kaasa. Lapsele tagatakse mõlemas haiglas kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sünnitasin pelgus 3 päeva tagasi. Suur rätik antakse ainult 1 kogu haiglasoleku aja peale. Väikeseid rätikuid (need pigem puuvillased lapid) saab hulgim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on perepalat, kas siis on mehele ka rätik olemas või peab ise kaasa võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 22:48; 22.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin just hiljuti Pelgus. Lapsele on mähkmed, hügieenitarbed ja riided kogu haiglas oleku ajal piiramatu kogus. Naisele on sidemeid piiratud kogus, kapis üks puhas öösärk, kaks väikest ja kaks suurt käterätikut. Naisele punane ja mehele sinine ülipehme mõnus hommikumantel. Toas on mustapesukast, mida tühjendati kaks korda päevas. Kui öösärk või rätik määrdub, saab alati puhta küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 22:48; 22.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus Pelgulinna sünnitusmaja ja haiglakott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.