Esileht Ilu ja tervis Pepuaugu teema

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pepuaugu teema

Postitas:

Mul on aeg ajalt hemorroidid kimbutanud aga viimased aasta-poolteist on mul olnud peale tööd kodus laua taga istuda poole ööni ja mõnikord nädalavahetustel ka, tulemuseks hemorroidid (sisemised ning vist üks välimine ka). Tavaliselt sain neist ikka jagu lõpuks aga nüüd nagu midagi ripub pepuaugust välja. See nagu algaks kuskilt suht sügavalt august, valus ei ole. Duśi all kruttisin seda ühele poole, mõtlesin, et äkki kaob verevarustus ära ja kukub nö ise välja. Täna hommikuks oli sealt vist üks nö põis purunenud, pühkides tuli verd. Natuke vist paha lõhn on ka.
Vaatasin, et nö väljaspool augu kõrval ka mingi mügarik tumedate laikudega.
Praegusel ajal arsti juurde on keeruline saada, seda enam, et ma ei asu Eestis. Annab mul endal veel midagi teha või on opp ainus lahendus? Ma pole ühtegi korda rase olnud veel, kas seda tehaksegi mulle enne laste saamist?
Kas mingit kreemi mida nii sisemiselt kui ka välispidiselt saab kasutada, et need nö ära kuivatada/kahandada saaks?
Tahaks selle jama enne korda saada kui mehekandidaat tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apotheka.ee/flebaven-tbl-1000mg-n60-pmm0163204ee

Hakka siit pihta. Väga hästi aitavad, võta just nii nagu infolehel kirjas. Kindlasti tasub proovimist, tean millest räägin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks selle jama enne korda saada kui mehekandidaat tekib.

Alusta sellest, et nimetad oma kehaosasid nagu täiskasvanu, sellest võib ka abi olla.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui häirib ja valu teeb, siis lõigatakse küll. Mul omal ajal oli täpselt selline julla seal ääre peal, kord oli rahulikult sees ja ei tundnudki, aga kui põletikku viskas, siis ajas ennast suureks ja vänderdas sisse-välja ja veritses. Igal juhul kirurg oli nõus, et näidustus opereerimiseks on olemas ja nii see mul sealt ära lõigatigi. Mees ja lapsed-sünnitused tulid kõik hiljem, ei olnud see eelnev lõikus takistuseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Pepuaugu teema