Esileht Kodunurk Persil pesugeel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Persil pesugeel

Postitas:

Kas peseb hästi puhtaks või ikka Ariel parem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üldiselt peseb puhtaks, aga tugevamate plekkidega saab Ariel paremini hakkama. Enamasti eelistan Ariel Sensitive või Baby geeli, need üsna lõhnatud. Persilit ostan soodukate ajal ja siis ka Sensitivet, seda pesuseebi ja mandliõliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ükskord Arieli ja ei olnud rahul liiga tugeva keemialõhnaga, mis see pesule külge jättis. Tõsi, ma ei suuda meenutada, mis sorti see oli, ilmselt mitte sensitive.

Aga eelpool nimetatud Persil pesuseebi ja mandliõliga on küll meeldiva tagasihoidliku puhta pesu lõhnaga ning sellised tavalise määrdumisega riided peseb ilusasti puhtaks. Kui on määrdunud väikelapse- või tööriideid, siis see kogemus mul puudub, tol ajal olid teised vahendid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan ka Persilit.

Ükskord poes ei olnud, pidin ostma Arieli ja tõdesin, et minu jaoks on Ariel ikka liiga tugeva lõhnaga.
Natuke kaltsuka riiete tunne tuli peale selle Arieli lõhnaga, nende puhul on ka kasutatud mingisugust tugeva lõhnaga pesuainet. Alati pese kaks-kolm korda üle, enne kui neid riideid üldse selga või teiste juurde kappi kannatab panna.

Igatahes seekord jätsingi pooleli selle Arieli geelipudeli ja läksin Persili järele.
No ei ole harjunud, et pesu lõhnab peale pesemist veel millegi muu kui puhta pesu järele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks üldse Neutrali – peseb väga hästi, ei mäleta küll, et mõni tavaline toidu, muru vmt plekk välja poleks tulnud, aga on lõhnatu. See lõhnateema on muidugi maitseasi ka, aga mul isilikult ajavad Ariel jmt pea valutama.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:39; 16.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks üldse Neutrali – peseb väga hästi, ei mäleta küll, et mõni tavaline toidu, muru vmt plekk välja poleks tulnud, aga on lõhnatu.

Imelik, et Neutral peaks olema lõhnatu, aga mina tunnen sellel samuti keemialõhna. Ei tea, kas kujutan endale ette, aga tunnen nii palju, et häirib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks üldse Neutrali – peseb väga hästi, ei mäleta küll, et mõni tavaline toidu, muru vmt plekk välja poleks tulnud, aga on lõhnatu.

Imelik, et Neutral peaks olema lõhnatu, aga mina tunnen sellel samuti keemialõhna. Ei tea, kas kujutan endale ette, aga tunnen nii palju, et häirib.

Mingi kerge lõhn on Neutralil pudelist nuusutades tõesti, aga kuival pesul ei tunne mina midagi. Võibolla ei ole mul nii tundlik nina. Ma väljendusin ka vist veidi valesti – Neutral ei ole absoluutselt lõhnatu, vaid lõhnastamata, ei ole mingit Alpi värskust või Prantsuse parfüüme vms.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:39; 16.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Persil Sensitive geeli kasutan ja teeb pesu puhtaks küll.
Ariel haiseb jubedalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutralist veelgi parem lõhnatu ja suht öko on Balance, see ei jäta pesu kõvaks ja liitri hind on odavam (tõsi, korgitäis on natuke suurem). Müüakse Selveris.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Persil pesugeel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.