Esileht Tööelu, raha ja seadused. Personalitöötajatele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Personalitöötajatele

Postitas:

Suur palve – palun saatke äraütlevad vastused varem kui reedel! Jah, teil endal võib olla hea ja tore nädalavahetusele vastu minna, töölaud puhas ja tehtud tööde linnukesed kastides, aga te rikute ära inimese nädalavahetuse. Äraütlemise saamine reedel on frustreeriv ja ma ei saa seda isegi oma töösse valada, vaid olen halva tujuga oma pere keskel. VASTIK!

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas äraütlev vastus ajab su nii masendusse?? Oled ju algusest peale arvestanud, et kohale on palju kandidaate.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle eelistan, et vastused tuleks võimalikult kiiresti. Pigem reedel äraütlev vastus kui terve nädalavahetus ootamist.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust personalitöös kohe õpetatakse, et halvad uudised tuleb saata reedel, et siis saab inimene aega taastumiseks ja perega olemiseks. Koondamisteated, äraütlevad vastused, kõik sellised asjad soovitatakse just nimelt reedel anda. Üks põhjus on taastumisaja andmine,
lisaks kui näiteks inimene saab koondamisteate, siis ta on nagunii pahane ja ei tee suurt tööd. Lisaks põhjustab see teade segadust ka kolleegide seas ja tööd tehakse kogu kollektiivis vähe. Esmaspäevaks on olukord tavaliselt juba rahunenud. On ka palju emotsionaalseid inimesi, kes hakkavad äraütleva vastuse peale kontaktidele helistama, segavad jälle tööd. Esmaspäevaks on tal see asi juba meelest läinud ja ei tule pähegi helistada.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 13:24; 27.09 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust personalitöös kohe õpetatakse, et halvad uudised tuleb saata reedel, et siis saab inimene aega taastumiseks ja perega olemiseks.

No mis äraspidine loogika see on – et kolmapäeval tehakse otsus ära ja siis oodatakse reedeni? Ja inimene ootab ja pabistab ka terve nädala?
Vastupidi on just – halbu (töö)uudiseid ei öelda mitte kunagi reedel!

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi on just – halbu (töö)uudiseid ei öelda mitte kunagi reedel!

Eksid, reedeti soovitatakse anda koondamis- ja äraütlemisteated. Kogu personalitöö käib ikka ettevõtte huvides, seega on parem, kui see traumeeritud isik saaks aega rahunemiseks ja ei segaks ettevõtte tööd.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 13:24; 27.09 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin lahkumisavalduse reedel kell 14.00. Täitsa hea oli nädalavahetusele minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot selle peale pole küll tulnud, et äraütlev vastus mingil kindlal nädalapäeval peaks tulema. Ma pigem paneks personalispetsidele südamele, et saatke ikka äraütlevaid vastuseid ka laiali. Paraku enamus seda ei tee. Isegi mitte siis, kui oled vestlusel käinud. Mind enam ei kurvasta ükski asi. Ma olen täiesti immuunseks muutunud ja isegi ühelgi vestlusel enam närv ka ei liigu. Huvitav, palju ma elujooksul üldse vestlustel olen käinud. 15 vist tuleb täis küll. Neli korda tööle saanud ka läbi ametliku kandideerimise ja ainult üks äraütlev vastus natuke kurvastas mind. Vestlus läks hästi, töökoht oleks olnud kodu lähedal ja täitsa normaalne. Jah, tuju oli halb, aga mis teha. Kõige positiivsem kogemus oli, kui negatiivse vastuse anti lausa telefoniteel edasi ja põhjendati ka, miks proovitöö teistest kehvem oli. Väga viisakas suhtumine. Aga tõesti ei osanud kuidagi tähelepanu pöörata, mis nädalapäev oli. Ma ei tulnudki selle peale, et keegi selliseid asju nii südamesse võtab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole väga ammu ühtegi ära ütlevat vastust saanud. Mitte et nii hea oleksin aga hr inimesed ei vaevu neid üldse andma. Arvestan et kui vastus viibib üle nädala siis võib mujale kandideerida.
Mul on olemas suur tabel kuhu olen kandideerinud aastate jooksul ja kust on vastused tulnud. No ikka väga väike vähemus vastab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Personalitöötajatele