Esileht Kodunurk Pesumasin lõhub riideid :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pesumasin lõhub riideid :(

Postitas:

Suurem osa ajast muidugi ei lõhu, aga siiski on ette tulnud, et võtan masinast välja aukudega meriinovillaseid riideid, spordiriideid, õhemast puuvillast riideid… Nii kahju! 🙁
Ei sõltu programmist – on lõhkunud nii tavapesuga, spordipesu programmiga kui ka villaspesu programmiga. Vahetasin välja oma pesukotid (et äkki nende lukud lõhuvad), aga ei, asi pole selles. Kas kellelegi veel nii on olnud ja kas põhjus on selgunud? Ei julgegi nüüd enam midagi õrnemat masinas pesta 🙁 samas mõttetud siis ju kõik need spetsprogrammid, kui masinast võtan välja aukudega riided 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt on masinasse kinni jäänud kuhugi mõni terav ese. Rinnahoidja traat on mõnikord pesus välja tulnud, kui pole kotti kasutanud. See on ka teinud auke sisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trumli augud on teravad, mõnel masinal on kohe nii. Tsentrifuugi madalamal pöördel, see peaks aitama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 15:31; 03.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit võib ka lugeda: https://kodus.ee/artikkel/pohjus-miks-peale-masinpesu-riietes-pisikesed-augud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 15:31; 03.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt samuti. Pisikesed augud sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jessuke, ma lugesin ülemise pealkirjaga kokku: pesumasin lõhub puid…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt samuti. Pisikesed augud sees.

Sul pidid ju kassid olema, mul on särgid pidevalt kassiküüneauke täis ja kui kohe ei märka, siis võikski pesumasinat süüdistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt samuti. Pisikesed augud sees.

Sul pidid ju kassid olema, mul on särgid pidevalt kassiküüneauke täis ja kui kohe ei märka, siis võikski pesumasinat süüdistada.

Sedand küll, aga kassid ei tärgi aluspesu ja samuti mitte tööriideid. Ja ma lõikan kassidel küüsi, seega ei, need ei ole need, st mõned üksikud on tõesti kasside tehtud, aga enamus on täpselt masina tehtud. Kusjuures aluspükstel on kõikidel, mida olen pikemalt kandnud, täpselt samades kohtades augud, see on küll hirmus veider. Ilmselt tuleb töö juures töötooli süüdistada (on jah selline kareda riidega), mis nendes kohtades just riide õhemaks kulutab, et siis masin need kohad ära lõhub. Ka seelikutel on samades kohtades augud.
Kasside küünejäljed on pigem õla peal ja rinnal, mitte allääres ja istmikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pesed õrnemaid asju koos riietega, millel on trukid, lukud, metallnööbid, pandlad jne, siis need lõhuvadki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui erinevatel riideesemetel (aluspesu, seelik) on samades kohtades augud, siis pead peale pesumasina ilmselt siiski midagi muud kahtlusaluseks valima. Kangas kulub kandes ja pestes lihtsalt viledaks ja kui juba üsna õhuke, siis mis viga sinna augul tekkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses suhtes on sul õigus jah, st et ma arvasingi seda ise ka ju, et töökoha tool on kanga õhukeseks kulutanud ja masin lihtsalt nende kohtade peale teeb augud. Mujalt on riie kulumata ja seega ka augud nii kergesti ei tule. Aga pluusidel on ikkagi ka ilmselt masin süüdi, mitte viledaks kulunud riie – pluusid ju nii ei kulu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama jama.

Aidake seletada müsteeriumit, et augud tulevad t-särgile just kõhule. Kuidas need va trukid ja lukud oskavad ainult sinna auke teha, mitte seljale, õlale, varrukale vmt. Aru ma ei saa:(

Okei, lugesin sealt artiklist, mille keegi linkis, et puuvillaseid asju tohib tsentrifuugida just kui ainult 600-ga. Ma tsentrifuugin kõiki sokke, t-särke, aluspükse 1000-ga, muidu jäägi nende kuivamist ootama (ka kuivatis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Pesumasin lõhub riideid :(