Esileht Ilu ja tervis Pidev ehmumine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Pidev ehmumine

Postitas:
Kägu

Tere.

  1. Mureks on pidev ehmumine ja võpatamine igasuguste helide suhtes, olgu selleks siis teise inimese köhatamine, kõvema häälega naermine,  tooli krigin jne. Piinlik on teiste ees selle tõttu koguaeg tõmmelda. Samuti lähen ma teiste inimeste juuresolekul täiesti pingesse ja krampi, siis on tunne, et ma ei suuda ennast liigutadagi, kehaliigutused on nagu robotil.  Kuidas sellest vabaneda? Kodus pole olukord nii hull. Üldine keha treemor on ka sees. Kuid see on kõige hullem, kui on ikka väga tugev kramp kehas.
+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apteegis on Korvalool tilgad.Need on taimsed ja aitavad sind rahustada.Psühhiaatri konsultatsioon ei teeks paha.Tõenäoliselt põed ärevushäiret,seda on praegu massiliselt.See siiski vajaks ravimist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma samanoodi tõmblen, kui valjem heli või kui keegi minu läheduses järsemaid liigutusi teeb. Eluaeg nii reageerinud ja harjunud sellega. Suva, mis teised arvavad, hoidku eemale kui ei sobi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka. Ka kodus ja mitte vaid helidele. Enamus aega olen ma üksi kodus. Kui lapsed tulevad alla korrusele, on see mulle nagu ehmatav. Olen palunud et nad kõnniks kõvema sammuga või laulaks, mitte ei tuleks nii vaikselt. Ma pesen nõusid ja äkki seisab ta köögis.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka. Ka kodus ja mitte vaid helidele. Enamus aega olen ma üksi kodus. Kui lapsed tulevad alla korrusele, on see mulle nagu ehmatav. Olen palunud et nad kõnniks kõvema sammuga või laulaks, mitte ei tuleks nii vaikselt. Ma pesen nõusid ja äkki seisab ta köögis.

Vahest on sul kuulmisega probleeme?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka. Ka kodus ja mitte vaid helidele. Enamus aega olen ma üksi kodus. Kui lapsed tulevad alla korrusele, on see mulle nagu ehmatav. Olen palunud et nad kõnniks kõvema sammuga või laulaks, mitte ei tuleks nii vaikselt. Ma pesen nõusid ja äkki seisab ta köögis.

Kui su lapsed on täisealised ja elavad üleval korrusel oma elu ja sina allkorrusel, siis palun õpeta nad koputama. Kui su lapsed on alaealised siis ma ei saa üldse aru kuidas on nende olemasolu võimalik pidevalt nii ära unustada, et lausa ehmatav on kui oma laps äkki keset kööki seisab.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kuulmine korras. All korrusel on meil ühised ruumid ja oleks veider kui kööki tulles peaks koputama.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su lapsed on alaealised siis ma ei saa üldse aru kuidas on nende olemasolu võimalik pidevalt nii ära unustada, et lausa ehmatav on kui oma laps äkki keset kööki seisab.

Mul üldiselt ei ole sellise võpatamisega probleemi, eks ma muidugi ehmun siis kui on loogiline ehmuda, a la õudusfilmis jube koht või kui mingi ootamatu pauk kuskil käib, see on normaalne.

AGA ma saan selle Käo ehmatusest ka aru, et “pesen nõusid ja järsku laps seisab kõrval”. Mul on 8-aastane laps ja ma olen ka tema äkilise ilmumise peale korduvalt võpatanud. See ei ole see asi, et ma kuidagi unustaksin, et mul on laps olemas. See on see, et tavaliselt ta jookseb, kargab, räägib juba eemalt midagi ja ma saan aru tema liikumisest ja olemisest. Aga siis mõnikord ma olen arvuti taga ja teen tööd, olen süvenenud. Kui ta niisugusel ajal välja ilmub, ilma tavapärase hüplemise ja mulinata, vaikselt seisab nagu vaim kõrval, siis ma olen paar korda küll niimoodi ehmatanud, et süda järtab löögi vahele. No täpselt nagu õudne koht õudusfilmis. 😀

Siis ma olen talle ka öelnud, et kui sa näed, et ma teen tööd, siis palun ära hiili mulle tasakesti kõrvale, see võib mind ära ehmatada. Mul ei ole võimalik oma töölauda ka kuidagi teisiti paigutada, nii et sellist olukorda üldse ei tekiks. Igal juhul mõistan väga hästi seda, et on võimalik omaenda lapse peale ehmatada.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis juhtub, kui võpatate ? Miks see probleem on. Keha loomulik reaktsioon. Võtke vähe vabamalt ja kujutage vähem ette, mida teised teist arvavad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis juhtub, kui võpatate ? Miks see probleem on. Keha loomulik reaktsioon. Võtke vähe vabamalt ja kujutage vähem ette, mida teised teist arvavad.

Ma saan sellest nii aru, et nad võpatavad rohkem kui see normaalne oleks. Ka väiksemate asjade peale, mida enamik inimesi ei pane tähelegi. Et neil on kogu aeg mingi võpatuse-vibra sees, nagu ikka tervisehäire, mitte see, et ma mõnikord harva võpatan.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis juhtub, kui võpatate ? Miks see probleem on. Keha loomulik reaktsioon. Võtke vähe vabamalt ja kujutage vähem ette, mida teised teist arvavad.

Minul on probleem selles et ma ehmun ja see häirib mu lapsi. Ma nagu ärritan neid, et issand mis sul viga on.

Nt teatris võpatan ma tugeva heli peale ikka nii et terve rida tunneb.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Südametunnistus must.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nagu ärritan neid, et issand mis sul viga on.

No aga ei ole ju midagi viga. Lihtsalt võpatasid. Mis siis ? Kaust sa tead, mida teatris terve rida tunneb ? Mina ei vahi teatris teisi inimesi ja mul pole vähimatki aimu, mida terve rida tunneb ?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kui on tunda kui keegi jalga võdistab, siis on tunda ka minu võpatamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle vähem, on tervis parem ja võpatad ka vähem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kuulmine korras. All korrusel on meil ühised ruumid ja oleks veider kui kööki tulles peaks koputama.

No aga mis siis ikka, ehmata edasi, kui selline elukorraldus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina arsti juures depressioonitesti täitsin, siis oli üks küsimustest, et kas ehmate / võpatate sageli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Pidev ehmumine