Esileht Koolilaps Piercingud

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Piercingud

Postitas:
Kägu

Millised ja kui palju piercinguid on teie teimelistel (14-17a) ning kas need on tehtud teiega kooskõlastatult?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestikeelne sõna on täitsa olemas.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestikeelne sõna on täitsa olemas.

Kust sa välja lugesid, et küsiti sõna eesti keelse vaste kohta? Tahtsid maailma parandada, lisanud ise siis korrektne termin. Kas oleks tulnud küsida “palju su lapse kehal auke on?”

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestikeelne sõna on täitsa olemas.

Kust sa välja lugesid, et küsiti sõna eesti keelse vaste kohta? Tahtsid maailma parandada, lisanud ise siis korrektne termin. Kas oleks tulnud küsida “palju su lapse kehal auke on?”

Mis aukudest sa jahud?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis aukudest sa jahud?

Millest sinu arvates teema on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüdrukul kaks kõrvarõngaauku. Tahab juba auke kõrvadesse juurde teha, aga kuna need paranevad suht halvasti tal, siis pole julgenud veel teha. Pole keelanud tal kõrvu augustada, aga nina-või kulmurõngast ei tahaks küll lubada. Õnneks ta pole neid tahtnud ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt on siis suures osas isetehtud aukudest? 14aastasele ei tee ju ükski salong midagi peale klassikaliste kõrvaaukude.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, postitasin enne õiget aega. Minu teismelistel lastel on minu ja isa nõusolekul tehtud kõrvaaugud. Omaalgatuslikult ei ole nad midagi juurde teinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

postitasin enne õiget aega.

?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15a tütrel kõrvades kokku 5 auku. 4 tk tavalised alumises kõrvanibudes  ja üks ülemises osas (Helix). Kõik on minuga kooskõlastatud. Mingi aeg soovi ka suhu mingit neeti, aga seda ma ei lubanud. Õnneks on see soov üle läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt on siis suures osas isetehtud aukudest? 14aastasele ei tee ju ükski salong midagi peale klassikaliste kõrvaaukude.

Kuna salongides tehakse (kõhre-, nina-, naba-, kulmu-) auke alates 14 aastastele, siis sellest ka teemaalgatuses mainitud vahemik. Teema kontekstis ei ole sellel ju tegelikult vahet.

Laiapõhjalise kogemuse põhjal julgen väita, et nn. klassikalised kõrvaaugud on juba kooli alustades julgelt pooltel ja mida vanemaks saavad, seda rohkem neid ilmub. Põhikooli osas on ka 12-13 aastasi kel salongis tehtud 7 kõrvaauku – klassikaliseks just ei nimetaks. Loomulikult on ka neid, kes youtube videote järgi on isetegemise teed läinud. Kas ka vanemate loal, seda ei tea?

Popid on ka nina ja erinevad nn. kõhreaugud kõrvades.

Kui teie teismeline tuleks sõbranna juurest pidžaamapeolt koju ninaneedi ja 6 uue kõrvaauguga, milline oleks teie reaktsioon?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laiapõhjalise kogemuse põhjal julgen väita, et nn. klassikalised kõrvaaugud on juba kooli alustades julgelt pooltel ja mida vanemaks saavad, seda rohkem neid ilmub. Põhikooli osas on ka 12-13 aastasi kel salongis tehtud 7 kõrvaauku – klassikaliseks just ei nimetaks.

Ma ei tea, kuskohast sinu laiapõhjaline kogemus, aga oma kolme lapse pealt tehtud vaatlusandmed õnneks nii hullu pilti ei näita. Võiks öelda, et iga lapse klassis oli üks laps, kes klassikalistest kõrvaaukudest enamaga silma paistis, kuid tegelikult, kui mõtlema hakata, siis ei olnud – igas lennus oli paar last ehk siis vähem kui üks klassi kohta. Kõrvaaugud (üks) on küll paljudel, põhikooli lõpuks on üksikud, kellel auke ei ole.

Kui teie teismeline tuleks sõbranna juurest pidžaamapeolt koju ninaneedi ja 6 uue kõrvaauguga, milline oleks teie reaktsioon?

Ma isegi ei oska vastata sellele küsimusele, sest midagi ligilähedastki ei ole mul tulnud oma laste kasvatamise juures üle elada. Ilmselt oleks ma kergekujulises šokis, kuigi, kas oleks põhjust? Mul on lastel sõpru, kellel on nibuneet ja täiesti normaalsed inimesed on ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helixile olen nõusoleku kirjalikult andnud. Ninarõnga laitsin maha. Nüüd on 18 saanud ja pole ise õnneks ka seda ninarõngast veel  lasknud teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Piercingud