Esileht Pereelu ja suhted pikalt kodune olemine …

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: pikalt kodune olemine …

Postitas:

mul on ka, et tööalane kogemus lõpeb aastaga 2007 ja siis on pikk paus. nüüd otsides uut tööd küsitakse pidevalt, et miks miks miks..
ja ma ei kõlba enam kusagile, kuna mul pole töökogemust näidata, koolitusi, mul pole tööalaseid suurimaid eduminekuid, jne jne. nt kandideerimisel tuleb tihti vastata selliste küsimsustele, milline on teie suurim saavutus tööl. ja kuna minu töö lõppeb aastaga 2007, ei loe see saavutus enam tuhkagi, kuna aeg on edasi läinud.
ja tutvused ja sõbrad on kadunud, sestpaljud kolisid laiali, tuttavad langsid ära, sest pereinime ja vallaline inimese mailmaavaated paraku on erinevad. sõpradel on laiali, ei hakka ju iga nv käima ühe teine päev teise sõbra juures, sõites pool eestit läbi. sest kui bensuraha ei ole, kuhu sa ikka lähed.
ja ongi suletud ring, tunnen ennast täiesti mahakantud olvetusena. ja vanus pole veel 30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen veidi üle nelja aasta kodus olnud ja olen üliõnnelik. Lapsed on ilusad, terved, hoolitsetud. Kodu on ilus ja korras. Ise näen väga hea välja, lõpuks ometi on mul aega ka enda jaoks. Mehega oleme endiselt kõrvuni armunud.
Arvasin enne laste saamist, et koduperenaise elu ei sobi mulle, aga eksisin. Parim aeg mu elus. Tööle ei kavatse veel järgmise paari aasta jooksul tagasi minna.[/tsitaat]

Mina jällegi tööl tagasi enne lapse aastaseks saamist. 2 last on. Kõik sama: lapsed ilusad, terved ja hoolitsetud; kodu ilus ja korras; ise ka ilus. Ainult kõrvuni armunud ei ole. Vaikne armastus ja rööm mul ainult rinnus tuksub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on ka, et tööalane kogemus lõpeb aastaga 2007 ja siis on pikk paus. nüüd otsides uut tööd küsitakse pidevalt, et miks miks miks..
ja ma ei kõlba enam kusagile, kuna mul pole töökogemust näidata, koolitusi, mul pole tööalaseid suurimaid eduminekuid, jne jne. nt kandideerimisel tuleb tihti vastata selliste küsimsustele, milline on teie suurim saavutus tööl. ja kuna minu töö lõppeb aastaga 2007, ei loe see saavutus enam tuhkagi, kuna aeg on edasi läinud.
ja tutvused ja sõbrad on kadunud, sestpaljud kolisid laiali, tuttavad langsid ära, sest pereinime ja vallaline inimese mailmaavaated paraku on erinevad. sõpradel on laiali, ei hakka ju iga nv käima ühe teine päev teise sõbra juures, sõites pool eestit läbi. sest kui bensuraha ei ole, kuhu sa ikka lähed.
ja ongi suletud ring, tunnen ennast täiesti mahakantud olvetusena. ja vanus pole veel 30. [/tsitaat]

Mina kolisin ka laste sündides mujale, vanade sõpradega suhtleme netis, sest tõesti pidev sõitmine on kallis ja lapsed ei pea sellele ka vastu. Aga ma olen aktiivselt kohalike seas tutvusi arendanud, küll algul lapsehoidjaid otsides ja koorilauluga-rahvatantsuga liitudes ja paar aastat hiljem on mul täiesti uus sõpradekogum otse minu ümber ja lähedal ja enamus peresid ka lastega. Ole ise aktiivsem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 15:43; 23.03 11:41; 23.03 11:44; 04.04 10:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted pikalt kodune olemine …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.