Esileht Ilu pikkus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: pikkus

Postitas:

Tere olen 13 tüdruk(9 päeva pärast 14).Ma olen 164cm pikk,kas oleks võimalik kasvada 168-170cm pikaks.päevad hakkasid paar kuud tagasi,endaarust pole kasvuspurti veel olnud kasvan suht stabiilselt.Aitäh kes vastavad:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan, et see on üsna tõenäoline, et kasvad veel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikad su ema ja isa on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ennustab su vanemate pikkus
pane numbrid sisse
https://www.calculator.net/height-calculator.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 21:52; 25.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugigi kasvuspurti tulla, aga tõenäoliselt kasvab 13-14-aastane tüdruk küll veel mõned sentimeetrid pikemaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13-14 ei pruugi enam kasvada. Minu põhikoolikaaslastest on kasvanud peale põhikooli mõni üksik tüdruk, enamik on sellised, nagu 13-aastaselt olime. Ise lõpetasin kasvamise 11-aastaselt ja mäletan hästi, et paari aasta pärast oli mõni lühem minust pikemaks kasvanud, aga üldiselt 13 ei kasvanud enam pea keegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadusartiklid ütlevad küll, et tüdrukud kasvavad kuni 14-15 ehk kuni paar aastat pärast esimest mensest. Ja sinu menses tuli alles hiljuti, seega ei usu, et keha “täis kasvanud” on, tuleb veel mõni sentimeeter pikkust küll loodetavasti.
https://www.healthline.com/health/when-do-girls-stop-growing
https://www.calculator.net/height-calculator.html pikkuse ennustamise kalkulaator

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päevade algus ja kasvamine ei ole kuidagi seotud. Osad inimesed kasvavad veel täiskasvanueaski. Mina olin 12 kui päevad hakkasid, aga emast paar cm üle kasvasin varajase täiskasvanuna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid päevad 14-aastaselt, ema 167cm, isa 185cm ja ise kasvasin kuni põhikooli lõpuni – olen 176cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukutel ei olegi sellist märgatavat kasvuspurti. Tüdrukutel hakkavadki mingi hetk päevad ja kasvavad rinnad + karvad sinna, kus varem polnud. See ongi tüdrukute kasvuspurt.

sa võid kasvada ja võid ka mitte kasvada. Kui sinu eesmärk just pole lava-modelliks saada, siis 164 cm on täitsa keskmine pikkus. Kui sa rohkem ei kasva, siis tulevikus läheb sul lihtsal tõmblusmasinat vaja – püksisäärte lühemaks õmblemiseks 😀

Mõtle asjale positiivselt – sa saad kontsi kanda ka siis, kui su peika on 170 cm ja sa ei pea muretsema, et äkki peika tunneb end halvasti 😛

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 13a ja 4 kuu vanuselt 156 pikk. 15 aastaselt olin juba 166cm ja siis oli kasv täis. Seega kasvasin alates 13 aasta vanusest veel 10cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid päevad 13a, aga suurim ja viimane kasvuspurt oli 14-15 aasta vahel alles. Pärast 15a vist enam pikkust ei kasvanud. Jalanumber oli ka 15a umbes sama kui nüüd mitukümmend aastat hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukutel ei olegi sellist märgatavat kasvuspurti. Tüdrukutel hakkavadki mingi hetk päevad ja kasvavad rinnad + karvad sinna, kus varem polnud. See ongi tüdrukute kasvuspurt.

sa võid kasvada ja võid ka mitte kasvada. Kui sinu eesmärk just pole lava-modelliks saada, siis 164 cm on täitsa keskmine pikkus. Kui sa rohkem ei kasva, siis tulevikus läheb sul lihtsal tõmblusmasinat vaja – püksisäärte lühemaks õmblemiseks ????

Mõtle asjale positiivselt – sa saad kontsi kanda ka siis, kui su peika on 170 cm ja sa ei pea muretsema, et äkki peika tunneb end halvasti ????

millised esmaklassilised teadmised naiste puberteedist ja soovidest elus

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 21:52; 25.02 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukutel ei olegi sellist märgatavat kasvuspurti. Tüdrukutel hakkavadki mingi hetk päevad ja kasvavad rinnad + karvad sinna, kus varem polnud. See ongi tüdrukute kasvuspurt.

sa võid kasvada ja võid ka mitte kasvada. Kui sinu eesmärk just pole lava-modelliks saada, siis 164 cm on täitsa keskmine pikkus. Kui sa rohkem ei kasva, siis tulevikus läheb sul lihtsal tõmblusmasinat vaja – püksisäärte lühemaks õmblemiseks ????

Mõtle asjale positiivselt – sa saad kontsi kanda ka siis, kui su peika on 170 cm ja sa ei pea muretsema, et äkki peika tunneb end halvasti ????

Naise ainuke ülesanne on mehele meeldida muidugi, eks. Ja kontsadest peab loobuma, kui kontsadega mehest pikem oled, appiappi. Issand halasta! Ma aeg-ajalt tunnen muret, kuidas oma tütar sellises maailmas enesekindlaks naiseks kasvatada…ja kuidas pojast kompleksivaba mees kasvatada, kellel oleks savi, kui naine temast pikem oleks.

Ma võin ju üritada, aga sellised sõnavõtud kaaskodanikelt tekitavad minus lootusetusetunnet.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu pikkus