Esileht Hobinurk Piletilevi ja kohtade valimine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Piletilevi ja kohtade valimine

Postitas:
Kägu

Kas see on mingi uuendus, et Piletilevis ei saa enam kõigil üritustel kohti valida? Kas see on ainult veebipoe teema ja siis saan ikka endale meelepärased kohad, kui reaalselt müügipunkti kohale lähen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saaliplaani peal soovitud kohtade peale vajutades peaksid saama ikka valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et tegu on kindlate kohtadega üritusega üldse? Näiteks mitmed jõulukontserdid kirikutes on ilma kindlaks määratud kohtadeta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on mingi uuendus, et Piletilevis ei saa enam kõigil üritustel kohti valida? Kas see on ainult veebipoe teema ja siis saan ikka endale meelepärased kohad, kui reaalselt müügipunkti kohale lähen?

osad piletid ja kohad on äkki hoopis Piletipunktis müügil. Vaata sinna ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tegu on kindlate kohtadega üritusega, kontsert EMT saalis. Ei saa saaliplaanil kohtadel klikkida, ainus või alus on klikkiid “pakunpiletid”. Piletid on kahjuks müügil ainult piletilevis. Mis on üldse piletipunkt? Piletipunkt.ee saiti ei ole olemaski.

Kui ma mõtlema hakkan, siis on vist ka Linnateatri piletid olnud viimasel ajal esimesel päeval nii müügis, et kohti valida ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma mõtlema hakkan, siis on vist ka Linnateatri piletid olnud viimasel ajal esimesel päeval nii müügis, et kohti valida ei saa.

Jama. Väga edukalt saab ise täppidel klikates kohti valida.

Mis asi on EMT saal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on üldse piletipunkt? Piletipunkt.ee saiti ei ole olemaski.

ilmselt mõeldi piletitaskut. see on suht uus jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas EMT saal on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saal? Piletilevis on müügil üks kontsert, mis seal toimub ja sinna saab kohti valida. Linnateatri piletitega pole küll kohanud sellist asja, et ei saa valida. Mõned toimumiskohad muidugi sellised on, kus kindlaid kohti ei ole, aga ei mäleta, kas siis üldse saaliplaani näitabki.

Piletimaailm.com on ka piletimüügikoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas EMT saal on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saal?

EMTA saal jah, A läks kuskile kaduma.

Aga tõesti, see oli minu tahvli kala, kuigi ma ei saa aru, miks ja millest, teatripileteid olen pidevalt ostnud samast tahvlist ja piletilevist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Piletilevi ja kohtade valimine