Esileht Ilu ja tervis Pistev valu vasaku roide all

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pistev valu vasaku roide all

Postitas:

Öelge palun, mis asi võiks olla vasaku roide all. Valu sädeleb kaenla alla ja rinnalihase peale ja ka vasakule käevarrele. Jah, lähen ehk homme arstile, aga ehk on kellegil selline valu olnud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 21:09; 21.06 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsivarde kiirgumisega rindkerevalu vasakul pool võib olla südamega seotud. Kas valu tekib koormusel või rahuolekus? Nüüd on muidugi väga palju aega postitusest möödas, aga perearst võiks sellise kaebusega teha EKG. Kui valu tekib ägedalt, tuleb kutsuda kiirabi infarkti kahtlusel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka selline valu mitmeid korda olnud, tavaliselt tekib see öösiti. Ühe korra sõitsin öösel EMOsse, seal tehti EKG, aga midagi ei leitud. Mul on valu tekkinud rahulikus olekus. Viimati oli nii kuu aega tagasi. Hakkasin magama jääma ja valu oli nii tugev, et ei suutnud ennast liigutadagi, vasak käsi oli ikka väga valus. Suri ära ka kuidagi, ei tundnud eriti. Ma ei tahtnud EMOsse minna, mõtlesin, et mis nad ikka leiavad, ju on mingi närvipõletik. Võtsin valuvaigisteid ja palderjani tablette ning jäin lõpuks magama. Südame piirkonnas on väga tihti valud, iganädalaselt ja seda nii juba aasta aega. Selline tuim tuikav valu ja mõnikord on ka tugevamad hood. Ma ei julge arsti juurde minna, mis ma neid ikka niisama tülitan. Tunnen ennast justkui “polkovniku lesk”, kes niisama läheb arsti juurde ja hädaldab. Arvan, et kui mul oleks infarkt olnud, siis ma oleks juba ammu surunud. Vahel on mul valud ka päeval, siis kui külm tuul puhub. Lähen õue, tunnen külma tuult oma keha läbistavat ja ongi kohe valu südames. Arvan, et see külm tuul teebki mind haigeks, tekitab roiete vahelist valu. Olen 48 aastane naine, ülekaalu ega kõrget vererõhku ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öelge palun, mis asi võiks olla vasaku roide all. Valu sädeleb kaenla alla ja rinnalihase peale ja ka vasakule käevarrele. Jah, lähen ehk homme arstile, aga ehk on kellegil selline valu olnud.

12-sõrmik võib vabalt olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Arst ütles, et faskiad on pinges ja anti venitusharjutusi. Vereproov võeti ka, südamearstile üldse ei saadetudki.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 21:09; 21.06 13:25;
To report this post you need to login first.

Mis see faskia on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nüüd käinud 3 korda sama asjaga arstil ja nüüd üks arst arvas, et neerukivid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Faskia!!

OMG. Nii tore sõna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Faskia

Faskia tarkoittaa lihaskalvoa.Mingi veidrik ei tee enam soome ja eesti keelel vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge palun, mis asi võiks olla vasaku roide all. Valu sädeleb kaenla alla ja rinnalihase peale ja ka vasakule käevarrele. Jah, lähen ehk homme arstile, aga ehk on kellegil selline valu olnud.

12-sõrmik võib vabalt olla.

Vasakul?!

No ilmselt on see nn peeruvalu – gaasid kogunevad ühte kohta nn limapauna, mis ei liigu edasi ning suruvad ümbritsevatele närvipunktidele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Pistev valu vasaku roide all