Esileht Pereelu ja suhted Plaan minna UKsse elama

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Plaan minna UKsse elama

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sina pole ilmselt absoluutselt teemaga kursis, samuti paljud need ‘majanduspõgenike’ teemades sõna võtjad. Suvaline kohaleränannu ei hakka automaatselt mingeid imelisi toetusi saama. Selleks pead sa ikka olema seal elanud, juba töötanud jne. Eriti lollakad ja naiivsed on need, kes arvavad, et kõik idaeurooplased Inglismaal sotstoetuste peal nurru löövad. Kui meie oma inimesed on oma kaasmaalaste suhtes sellised sallimatud ignorandid, mida me siis üldse võõramaalastelt ootame![/tsitaat]

Jäägu sinule sinu tarkus! 😀 Haugud vale puu all! Muideks rumal pea on inimese kõige suurem vaenlane, oled üks järjekordne elav näide!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 11:36; 20.02 14:11; 20.02 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jäägu sinule sinu tarkus! 😀 Haugud vale puu all! Muideks rumal pea on inimese kõige suurem vaenlane, oled üks järjekordne elav näide![/tsitaat]

Viska palun linki statistikaga, mille kohaselt enamus Inglismaale rännanud idaeurooplasi sotstoetustest elab. Vastasel juhul ma su lahmimist ei usu. Kõik targad sogajad viitavad mingile imelisele ‘statistikale’, aga kui hakkad konkreetsed fakte või viiteid küsima, on suu vett täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 15:14; 16.02 15:23; 18.02 15:32; 19.02 23:09; 20.02 13:36; 20.02 14:15; 20.02 15:11; 20.02 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal viidi tõesti läbi seadus, mille kohaselt kolm kuud Inglismaal viibinud EU kodanikul, kes on tõestanud, et ta on vähemalt kolm kuud tööd otsinud, on õigus abirahadele. Varem oli seadus selline, et pead olema vähemalt aasta aega Inglismaal töötanud.

Tööturahade peal elajaid on siiski idaeurooplaste seas vähe, kindlasti mitte ‘enamus’, nagu keegi siin kires. Abiraha-turism ei saanud siiski sellist hoogu sisse, nagu kardeti.

Aga kui kellelgi on tõesti plaan sinna minna abirahade peale vedelema, siis selle võiksite küll tegemata jätta. Seda inglased tõesti ei salli ja see on teistele eestlastele ka piinlik. Siis võiks mõelda, kas ise tahaksite nt bulgaarlasi või rumeenlasi Eesti toetuste peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 15:14; 16.02 15:23; 18.02 15:32; 19.02 23:09; 20.02 13:36; 20.02 14:15; 20.02 15:11; 20.02 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole kyll kahju sind aidata. Materiaalselt pole voimalik, aga infot voin jagada niipalju kui tahad – ma sellest vaesemaks ei jaa. Ise siin juba 8 aastat elanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:03; 20.02 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Viska palun linki statistikaga, mille kohaselt enamus Inglismaale rännanud idaeurooplasi sotstoetustest elab. Vastasel juhul ma su lahmimist ei usu. Kõik targad sogajad viitavad mingile imelisele ‘statistikale’, aga kui hakkad konkreetsed fakte või viiteid küsima, on suu vett täis.[/tsitaat]

Ei, suu ei ole vett täis. Statistiliste andmete saamiseks pöördu ise vastavate organisatsioonide poole. Mina võin ka neid sulle tutvustada, aga see info on juba tasuline!

Suurest ärrituvusest võib järeldada, et oled isegi samasuguse jämaga tegelenud…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 11:36; 20.02 14:11; 20.02 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks ma elu sees sinna neegrite hulka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, suu ei ole vett täis. Statistiliste andmete saamiseks pöördu ise vastavate organisatsioonide poole. Mina võin ka neid sulle tutvustada, aga see info on juba tasuline!

Suurest ärrituvusest võib järeldada, et oled isegi samasuguse jämaga tegelenud…..[/tsitaat]

Täpselt sellist vastust oligi oodata. Mingid salapärased organisatsioonid, mille nime avaldamine on tasuline. Hakka poliitikuks ja vaata, kui kaugele sa sellise retoorikaga jõuaksid. Ise hakkasid siin statistikaga vehkima, pole minu asi su häma ümberlükkamiseks raha välja käia. Kui selline statistika olemas on, siis on ta ka kindlasti mingis netiväljaandes vabalt kättesaadav. Tegu ei ole ju salastatud materjalidega ja Inglismaal presenteeriks paljud sellist statistikat vägagi maialt.
Isiklikult ei ole kunagi Inglismaa abirahadele hammast ihunud ega ole seda plaanis ka tulevikus teha.

Naljakas on ka see ärrituse väljalugemine. Sina oled vana väärikas rahu ise ja need, kes julgevad sinuga eri meelt olla, on automaatselt jube ärritunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 15:14; 16.02 15:23; 18.02 15:32; 19.02 23:09; 20.02 13:36; 20.02 14:15; 20.02 15:11; 20.02 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

okei, ma üritan nõuga aidata.

1. vaja elukohta – sellega on natuke kinnine ring, sest kui pole soovitajaid-töökohta, siis üürile eriti elamist ei anta. lahendus, nagu soovitasin – võtta üliodav hotellituba pikemaks ajaks. sealt võib juba hotelliomanik anda soovituse.
2. otsi töö. kui oled spetsialist, on lihtne, kui mitte… siis on jama. alustamiseks ehk sebida hoopis mõni töökoht farmides. neil pakutakse tihti ka elamisvõimalust. jällegi, perena pole see mingi lahendus, aga kui üks ees, siis saab paberid korda sebida ja edasi liikuma hakata
3. pane kinni aeg job center plusis, et taotleda NI – national insurance. kui üks on saanud ni, siis on võimalik sealt küsida ka kohe pakki child benefit taotlemiseks, naisele ni taotlemiseks. tööle saamist ni puudumine otseselt ei takista, seest tööandja saab kasutada ka ajutist ni numbrit, aga mitte kõik väikeettevõtjad ei pruugi seda teada ja ei taha lisatüli. job center koduleht http://www.jobcentreplus.gov.uk/
otsi oma piirkonna kontor välja. sellel lehel on ka kõik muu ülioluline info, lisaks ka vabad töökohad.
4. tee pangakonto – lloyds pank on sissesõitnute jaoks kõige sõbralikum. ka hsbc pank. vaja on elukoha kinnitust ja passi. ka job center kiri võib asja ära ajada ja tööandja kiri, et neil töötad.

minu teada aastast 2011 ei ole vaja enam registreeruda home offices, aga kuna see enam minusse ei ole puutunud, siis päriselt seda kinnitada ei saa.

no ja ongi kõik. head peale hakkamist.

maksuaemti lehelt saab ka päris palju infot http://www.hmrc.gov.uk/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 00:56; 20.02 23:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Plaan minna UKsse elama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.