Esileht Tööelu, raha ja seadused. Platforme krüpto v. muudeks finantstehinguteks

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Platforme krüpto v. muudeks finantstehinguteks

Postitas:
Kägu

Oskab siin keegi juhatada mis platformi kasutada mis kasutaja ja rahakotisõbralikum? Ma olen kuulnud et on olemas RobinHood kus saab algselt teha pseudotehinguid et asjast aimu saada aga ei ole ise veel eriti süvenenud mismoodi see asi töötab. Youtubis ja netis olen ise siis seni vaid lugenud ja infot otsinud selle kohta. Mul on veel plaan oma tesimelisele natuke tutvustada kuidas süsteem toimib, ja tundub et sobiks selleks eesmärgiks, sest kaotada pole ju midagi. Tahaks lihtsalt pisitasa lapsele tutvustada finantstehinguid et edaspidi ta ise asjast huvituks. Võib-olla isegi hakkaks edaspidi aktiivsemalt tegutsema kui kogemust rohkem. Kas on kellegil soovitusi mismoodi sobiks alustada ja teab nimetada mis platform on sobivaim?

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Platvorm.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära hakka selliste teadmiste pinnalt kellelegi midagi “tutvustama”. Sissejuhatavaid käsiraamatuid peaks eesti keeleski olema, et mingidki algteadmised saada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja missuguseid käsiraamatuid soovitaksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Kristi Saare “ Kuidas alustada investeerimisega?” tundub sobilik, ise pole küll lugenud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Kristi Saare “ Kuidas alustada investeerimisega?” tundub sobilik, ise pole küll lugenud.

Soovitad asja, mida ise pole proovinud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks Kristi Saare “ Kuidas alustada investeerimisega?” tundub sobilik, ise pole küll lugenud.

Soovitad asja, mida ise pole proovinud?

Mul ei ole endal vaja sissejuhatavat raamatut, kuna erialaselt olen teemaga kursis, küll aga tundub see sobilik algajale.

Minu peale võite vihastada, aga kui inimene ütleb ausalt, et tal teadmisi pole, aga tahaks tormata kõigist varaklassidest just krüptorahaga kauplema, platvormi valikul on kriteerium “rahakotisõbralikkus” ja tahaks seda kõike veel lapselegi õpetada, siis ma tõesti soovitaks omandada vähemalt algteadmisi investeerimismaailmast.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krüpto puhul peaks binance mõistlik variant olema

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja krüpto puhul tuleb arvestada, et kui eraisik kaupleb, siis iga kasumlik tehing läheb tulumaksustamisele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teed reklaami krúptole. unista edasi, sinna oma raha ära ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teed reklaami krúptole. unista edasi, sinna oma raha ära ei anna.

Mis kasu TA sellest reklaamist peaks saama? On sul aju rikkis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Negatiivset poolt krüpto kohta tuleb ainult isikult, kes asjast mitte midagi ei tea, see , et uudistes pasundatakse inimestest kes kannavad raha telefoni teel lubatud “investeerimis võimalustesse” ja selle kaotavad , on enda puhas lollus, aga öelda et krüpto on paha on veel suurem lollus, olin kunagi sama skeptiline, nüüd aastaid sees olnud on arvamus ka teine. Igaüks peaks investeerima sinna millesse tal vähemalt aimu on ja kui teadmised puuduvad on selleks finantsnõustajad.

Ei reklaami ega soovita midagi, igaüks teeb mis tahab

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti kohalik platvorm Coinmetro on väga OK koht. Mingeid imeteadmisi pole vaja, aga algul las keegi, kes ise on edukalt pikemalt kaubelnud nõustab. Kui nõustaja kasutab sinuga sama platvormi teenib veel ka sinu tehingutelt. Kui investeerid pikemaajaliselt läheb nõuannet väga harva vaja, lihtsalt ootad. Kokkuvõttes mõlemad võidavad. Mis tulumaksu puutub, siis pole  sellega ka nii lihtne, et muudkui maksad tulumaksu igalt tehingult. Osa tehinguid on näiteks nö ootel tehingud, millelt pole mingit maksmist, enne kui tehing lõplikult realiseerub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Platforme krüpto v. muudeks finantstehinguteks