Esileht Ilu Pluss suuruses kleidid

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Pluss suuruses kleidid

Postitas:
Kägu

Kas oskate soovitada, kust leida (soovitatavalt Tallinnast) pluss suuruses pidulikke riideid? (XXL, 50+ suurused), mis sobiksid vanemale daamile?

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hansmark

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas internetist ostmine ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemiste teisel korrusel Womaxi. Tõeliselt kenad riided. 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemiste teisel korrusel Womaxi. Tõeliselt kenad riided. ????

Ôudselt koledad riided.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemiste teisel korrusel Womaxi. Tõeliselt kenad riided. ????

Ôudselt koledad riided.

Mis mõte sellisel kommentaaril on? Inimeste maisted on nii erinevad, et keegi ei saa kellegi eest otsustada, on ilus või kole.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemiste teisel korrusel Womaxi. Tõeliselt kenad riided. ????

Ôudselt koledad riided.

Soovita paremat ja ilusamate kleitidega poodi! Kust sa ise ostad? Nagu aru saan, siis oled ju pluss-suurustega kursis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemiste teisel korrusel Womaxi. Tõeliselt kenad riided. ????

Ôudselt koledad riided.

Kaldun selle kommentaariga nõustuma.

Womaxi kleidid on üsna kummalise pikkusega, st alläär jääb sageli kõrgusele, mis näitab säärt tegelikust jämedamana. Paljudel riietel on varrukad üsna kitsad või siis nii lühikesed, mis vormist väljas kätt võimendab, mitte ei varja.

Ma tean, et tuleks olla kehapositiivne ja tunda end igas riietuses hästi,  aga mina olen enda jaoks sealt poest siiski üsna vähe sobivaid riideid leidnud.

https://www.womaxi.com/et/c/pidulikud-kleidid

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustika keskuses on Pandora Laegas pood, seal on terve stange 42-28 suuruses riideid

ja mitte ainult musta värvi , ikka lillelisi ja muud ja

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja mitte ainult musta värvi , ikka lillelisi ja muud ja

Ma olen 4XL, kas sa arvad, et selles suuruses tahab keegi välja näha nagu majasuurune päevalill või voogav heleroheline telk?

See on täpselt nagu need 43 naistekingad 10cm kontsaga. Alati mõtlen, et kas disainerid arvavad, et selline jalg on 160cm pikkusel naisel või et 180cm pikkune naine tahaks 190cm pikkusena ringi käia.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja mitte ainult musta värvi , ikka lillelisi ja muud ja

Ma olen 4XL, kas sa arvad, et selles suuruses tahab keegi välja näha nagu majasuurune päevalill või voogav heleroheline telk?

See on täpselt nagu need 43 naistekingad 10cm kontsaga. Alati mõtlen, et kas disainerid arvavad, et selline jalg on 160cm pikkusel naisel või et 180cm pikkune naine tahaks 190cm pikkusena ringi käia.

Miks ei võiks 4XL naine kanda erksat tooni kleiti, kui tal on positiivne loomus ja armastab värve?  Ise imetlen just neid naisi, kes suurusest hoolimata superägedad välja näevad erksates lehvivates maxikleitides!

Ja 180 cm suure jalaga naise jalas on 10 cm konts väga lahe, kui ta suudab sellist kanda. Pikk on ilus, ja mida pikem seda parem.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ülemistes mingi pood müüb ZIZZI riideid, need ka hästi suurtele naistele. mina ostan mujalt 44-48 riideid, sealt saab S või M osta 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ülemistes mingi pood müüb ZIZZI riideid, need ka hästi suurtele naistele. mina ostan mujalt 44-48 riideid, sealt saab S või M osta ????

Need on päris ok, amazonist saab ka, kui numbrit teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise imetlen just neid naisi, kes suurusest hoolimata superägedad välja näevad erksates lehvivates maxikleitides!

Ja 180 cm suure jalaga naise jalas on 10 cm konts väga lahe, kui ta suudab sellist kanda. Pikk on ilus, ja mida pikem seda parem.

Imetle või ära imetle, tähtis on mugavus. Hiljuti proovisin kõrget kontsa, mingi 10-11 cm, no ebamugav. Suurtel inimestel pole luigetunnet, kohe on tunne, et kõps ja konts alt. Baleriinid pole ka asjata väga kõhnad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei võiks 4XL naine kanda erksat tooni kleiti, kui tal on positiivne loomus ja armastab värve?  Ise imetlen just neid naisi, kes suurusest hoolimata superägedad välja näevad erksates lehvivates maxikleitides! Ja 180 cm suure jalaga naise jalas on 10 cm konts väga lahe, kui ta suudab sellist kanda. Pikk on ilus, ja mida pikem seda parem.

Suured vaalad ei ole iialgi superägedad. Samuti ka see, et mida pikem, seda ilusam. Kusagil on ikka mingid piirid ka.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suured vaalad ei ole iialgi superägedad. Samuti ka see, et mida pikem, seda ilusam. Kusagil on ikka mingid piirid ka.

Vaal ongi suur, miks sa sinna võrdusmärki ei pannud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu Pluss suuruses kleidid