Esileht Väikelaps poed, kuhu käruga ei tohi siseneda

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: poed, kuhu käruga ei tohi siseneda

Postitas:

Tänapäeva maailmas olen harjunud, et last käruga poe ukse taha ei jäeta. Seda enam imestan, kui tahan siseneda poodi, ja müüja ütleb, et käruga ei tohi tulla. Jätke poe ukse taha. Viimati juhtus see ühes suuremas kaltsukas. Ei olnud tikutopsi suurune, et käruga ei mahuks liiklema. Seisin sekundi, mõtlesin, et last tassida ma ei jaksa, maha pannes jookseb ei tea kuhu peitu, pooleteiseaastane. Asju selga proovida ei saa, sest pean ju last hoidma süles või teda kuskil riiulite vahel taga ajama. Pluss käru pakikorvis on asjad, mis võidakse poe ukse taga varastada. Ühesõnaga võimatu missioon ja läksin ära sealt poest. Pole mingi hull probleem, lihtsalt ei lähe ja mis seal ikka aga tahaks lihtsalt teiste emade, kel väiksed lapsed, arvamust, kas see on tänapäeval päris ok, kui poel on selline suhtumine? Mida täpsemalt kardetakse? Tänapäeval, kus konkurents on nagunii suur peaks ju igast kliendist kinni hoidma. No pole ju sellis vanuses lapsega võimalik käia ilma käruta poes. Olen mõelnud nii ja naa kuid ei suuda mõelda ühtegi põhjust miks ei tohi lapsekäruga kaltsukasse siseneda.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 14:54; 11.10 15:50; 11.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kardetakse teiste klientide pahameelt, et käru on kuskil ees jne.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:30; 11.10 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kardetakse teiste klientide pahameelt, et käru on kuskil ees jne.

Et lapsega ema on kuidagi kehvem klient, kelle pahameel ei huvita kedagi? Võibolla küll aga nii kaugele ei jõua. Päeval näiteks käivad nagunii kaltsukas rohkem lastega emad ja pensionärid, teised on ju tööl. Aga kes ostaks rohkem, lapsega ema või pensionär?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 14:54; 11.10 15:50; 11.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardetakse, et varastad, sest kärusse on hea asju peita. Kaltsukates sageli pole kõikidel asjadel turvaelemente.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda ei väida, lihtsalt pakkusin. Mul pole kärudega emade vastu midagi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:30; 11.10 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa teaksid kui palju ja milliseid skeeme kasutades kaltsukatest varastatakse, siis sa ei küsiks nii, ausalt.

Sest noh, kurb tõde on see, et kaltsukast otsivad omale riideid igasuguse kontingendi esindajad. Justnimelt otsivad, sest ega tihtipeale ostmiseks raha pole.

Ja palju on ka neid nahaale, kes tõesti sorteerivadki kaltsukast kallimaid kaubamärke ja siis müüvad kuskil kasutatus riiete foorumites (osta.ee või buduaar) maha oluliselt kallimalt.

Tean, sest olen oma töö tõttu sellistega kokku puutunud, kellel kolm paari rinnahoidjaid seljas või aluspükstesse topitud mõni top jne… Ja mõni loll on veel humana sildi ka külge jätnud, raske arvata siis, miks ja kuidas sellised riidekihid saadud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli Humana, eks. Ole mureta, Mustika keskuses nad juba kolisid nii, et sa ei pääse käruga poe uksetahagi 😀 lahendasid sellega probleemi. Ma paar korda olen mõelndu kirjutada sinna kksukile juhatusse, et kas se eon neil mingi ametlik poliitika ja kas tõesti rohkem meeldib, kui 1,5aastane kisub asju riidepuudelt maha? Aga ju meeldib. Käive on ka ilmselgelt piisav, et iga kliendi pärast ei pea tõmblema. Lasteriiete osas on neil nagunii kehv valik, ilmselt nad ei tule selle peale, et ema ostab ka endale riideid, mitte ianult lapsele 😀

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:23; 15.10 13:42; 15.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Eks esimesi otsinguvasteid:

«Vahekäigud on kitsad, käru rattad määrivad ning käru alumisse sahtlisse «unustatakse» asju,» loetles ta. «Ema tunneb end ilmselt hästi, kui ta käruga reavahes jalutab, aga teised seal vahes enam liikuma ei mahu. Käru rattad määrivad riiuleid ja mööblit. Meil on komisjonikaup ja valge diivan on ära määritud. Kes maksab? Kui klient toob 300 euroga diivani, siis ta eeldab, et see kas müüakse maha või kui ei müüda, saab ta selle tagasi puhtalt ja tervelt, aga mitte poriste rattajälgedega. Asjade eest makstama jätmist meil veel olnud ei ole, aga kui olen mõnest poest küsinud, miks poodi ei tohi vankriga siseneda, siis ongi öeldud, et «unustatakse» asju kärusse.»

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, selge. Et lapsekäruga sisenev naine on neile automaatselt probleeme ja vargusi põhjustav klient. Selle peale poleks tulnudki. Aga kui on suur kott kaenlas, kas sinna ei saa “kogemata” asju poetada? palutakse ka jätta ukse taha? Aitäh vastuste eest, lõi pildi selgeks kuidas mind näeb müüja, kui tahan käruga siseneda. Põhimõtteliselt pole siis veel oma kaks aastat kaltsukasse asja.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 14:54; 11.10 15:50; 11.10 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa arvad, et lapsel on jube tore kogu aeg kaltsukas passida?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas toidupoodides võib lapsekäruga olla? Kuhu toidupoodi minnes kärud jäetakse, kui laps pannakse ostukärru?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas toidupoodides võib lapsekäruga olla? Kuhu toidupoodi minnes kärud jäetakse, kui laps pannakse ostukärru?

Suurtes toidupoodides, kus on ka ostukärud, ei keela keegi vankriga sisenemist. Poekärud sõidavad nagunii iga ilmaga parkla vahet ja määrivad sama palju, seal ka mahub liiklema.
Samas on ju ka ratastoolis inimesi, kes kaltsukaid vm selliseid poode külastavad, kus on määrimisoht, isegi kaldteed on loodud, et nad sisse pääseks (vähemalt meie Humana ees on, mitmed komisjonipoed asuvad kaubakeskustes, kuhu peaks igaüks ligi pääsema), nii et see kauba määrimise või kriipimise jutt on suht imelik. Ei ole ühegi poe uksel ometi silti “ratastoolis sisenemine keelatud”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pood ei luba, siis polegi midagi teha. Viisakas inimene muidugi arvestab reeglitega ega trügigi siis käruga poodi. Läheb ilma käruta (jätab lapse hoopis koju, kellegi teise hoolde nt) või ei lähegi sellesse poodi. Kaltsukaid on iga nurga peal – kui ühte ei saa, siis teise ikka saab.
Samas mul on tuua ka vastupidine näide – komisjonipoe omanik lasi järsule trepile normaalse kaldtee paigaldada, et käruga ja ratastooli inimesed ka poodi pääseksid. Kuna selles poes on palju lasteasju müügis, siis ilmselt kaldtee paigaldus on ammu juba tasa teenitud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud sama trendi. Mida väiksem ja mõttetum pood, seda tigedamad müüjad ja eriti just väikelaste-emade peale. Minu kodule kõige lähem pood on samasugune, 90ndate stiilis pisipood, kust ainult hädaga leiva-saia-piima ostmas käia. Ometi olen seal 2 korda saanud peapesu kuna esimesel korral tundus müüjale, et mu alla 2a laps pani suhu paberis oleva kommi ja nõudis, et selle kinni maksaksin. Ei maksnud, sest koolilapsed näpivad poodi tulles kordades rohkem kaupa ja suhu mu laps poes kommi ei pannud, olin ise juures. Mu laps ei sööks paberis olevat kommi ometigi. Teisel korral kaalus müüja kartulite asemele mulle kiivid ning lõi ühe kohukese asemel 2 tk läbi ning oli endas jumala kindel, et mina olen kohukesevaras kuna tema nägi ühte toodet topeltkoguses. Tegelikkuses üritas see müüja mind pea euroga petta, mis Võib olla pole suur raha, kuid kokkuvõttes jälgin nüüd ostutshekki hoolikamalt. Tagasi sinna poodi enam ei lähe, enne käin mõnes marketis ära, kus saab rahulikult ostelda. Poodides on ju igal pool kaamerad olemas, isegi väikestes. Müüjad nagu kipuvad seda unustama.

Mis viga see käru siis poele teeb kui sellega sisse sõita? Mõned käivad isegi koer kaenlas poes, miks on koer etem kui lapse käru? Kui keegi käru poe ukse tagant ära varastab, kas vastutab see pood?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 17:19; 16.10 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Juku mänguasjapoes selline kogemus. No tõesti – vähemalt mänguasjapood võiks ju olla selline, kuhu saad ka lapsega minna. Süles ja oma jalgadel väikelaps on ka poes niivõrd tüütu kaaslane, et parem ma ei käigi seal poes. Ja kui juba korra õiendatakse, siis ei lähe hiljem ka ilma lapseta. 🙂

Parim kogemus oli siiski see, kui üks müüja hüüdis teisele, et ta ei saa praegu taharuumi tulla, sest “nad hakkavad ju kohe varastama, kui selja pöörad”. Ma olin poes ainus külastaja ja lahkusin kiiresti, et ma neid rohkem ei häiriks. 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi positiivset ka: pärnu mnt humanasse lubati küll veel 2 a tagasi käruga sisse, tookord õnneks laps magas, jätsin ta kassa kõrvale ja ringi ei tiirutanud. eriti hea oli ühe beebikeskuse (mees)müüja suhtumine – küsisin, kas ikka võib vankriga ja nii porised rattad jne, ta ütles, et mis küsimus see üldse on ja et ka porised jäljed kuivavad ise ära ega sega kedagi 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lisaks veel, et oli huvitav kogemus home4you-ga. Mul laps istus ostukärus istekohal, laps ise veel ei kõndinud siis. Ei tahetud ka käruga sisse lubada ja pakuti võimlaust laps üksi käruga kassa juurde jätta. Põhjuseks toodi see, et suu rkäru lõhub kõik ära. Ma siis küsisin, et ag akui lap soleks sama suures lapsevankris, kas siis tohiksin – jaa, sest lapsevankrid on ju kõik PLASTMASSIST ja ei lõhu nii palju ….:D:D Kui ma juhtisin tähelepanu, et minu übersuur tako-tank on küll metallist, siis ta arvas, et see on küll mingi erand, tema on ainult plastmassist kärusid näinud 😀 Ja muidugi lisaks, ega e kassa ka ju poe ukse juures ei asunud, ikka oleksin pidanud eelnevalt pool poe inventari hävitama, et oma eriti ohtliku käruga sinna jõuda ja röökiv laps maha jätta :d

Aga võibolla osadele müüjatele meeldib lapse kisa kuulata, et tahavadki, et laps jäetakse üksi käruga kuskile karjuma…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:23; 15.10 13:42; 15.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin omale ekstra pisikese käru, et saaks lapsega mugavalt poes käia. Aga tegelikkus on see, et lihtsam on käru maha jätta. Kasutan kõhukotti, kõige kindlam vahend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötasin kunagi ühe kaubanduskeskuse ehtepoekeses, mis asus suhteliselt sissepääsu lähedal. Olin seal ainus töötaja ja sügistalvisel ajal tassiti käruratastega sisse uskumatus koguses lund ja loppa. Enamus aega kuluski mopiga vehkimisele, kusjuures noored emmed midagi ei ostnudki, käisid niisama ilusaid asju vaatamas.
No vahel olin ikka üpris tüdinud neist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks last järjest saadud ja igapäevaselt liiklen tandemkäruga, varasemalt tavalisega. Siiani pole keegi kusagil veel midagi öelnud selle kohta. Ausaltöeldes poleks selle peale tulnudki, et see võiks kusagil probleem olla. Kõik käigud ja tiirud teeme käruga ära, päeval mul ju aega ja rahvast poes vähem, miks ma peaks õhtul pereajast ära käima just siis kui ka tööinimesed poes. Kaltsukatesse pole muidugi sattunud, peamiselt seetõttu, et enamus, mis mina tean, on mingi sissepääsuga mis vankri jaoks ei sobi. Väike kitsas trepp üles-alla.

Kui mu laps midagi ära määriks või lõhuks siis ilmselgelt maksan selle mina kinni. Kusagil mänguasjapoes tõmbaks ma aga sel teemal korralikult sae käima ja siis vaataks uuesti, kas kellelgi on mingit kobisemist ka nt juhataja tasandil või sooviksid nad hoopis mõnes päevalehes suuremale hulgale oma klientuurist asja põhjendada ????????
Ilma lasteta poleks mul mingisse Jukusse ju kunagi asjagi, kõhukotiga ma ka poes ei tripi, sest ma ei käi poes niisama aega veetmas vaid ikka asja pärast ja ei viitsi pärast sadat kompsu vedada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötasin kunagi ühe kaubanduskeskuse ehtepoekeses, mis asus suhteliselt sissepääsu lähedal. Olin seal ainus töötaja ja sügistalvisel ajal tassiti käruratastega sisse uskumatus koguses lund ja loppa. Enamus aega kuluski mopiga vehkimisele, kusjuures noored emmed midagi ei ostnudki, käisid niisama ilusaid asju vaatamas.

No vahel olin ikka üpris tüdinud neist.

ja jalanõudega muidugi ei tassita midagi, eks? ja kõik muud, mitte noored emmed, need alati ostsid tonnide viisi kulda ja karda kokku? Ma pakun välja, et teil oli seal kehv valik, seetõttu ei ostetud 😀 Ma tõesti ei osta ei lapsega ega ilma poes käies alati igast poest midagi, kui ikka valik on kehv…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 21:23; 15.10 13:42; 15.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina humanas enam ei käi, viimati sain seal väga ebameeldiva teeninduse osaks, koos lapsega. Ühe kliendi on humana minu näol kaotanud. Valikut seal ka pole ja pahna osta pole mõtet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 17:19; 16.10 11:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps poed, kuhu käruga ei tohi siseneda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.