Esileht Koolilaps Poeg semmib vene tüdrukuga

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Poeg semmib vene tüdrukuga

Postitas:
Kägu

Ja näiteks Tallinna endine linnapea pole ju rahvuselt venelane. Puha poolenisti eestlane. Äkki ikka alustuseks tutvuks inimesega ja siis kukuks lahterdama.

No nüüd leidsid küll näite. Tallinna ekslinnapead küll eestlaseks ei saa pidada!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja näiteks Tallinna endine linnapea pole ju rahvuselt venelane. Puha poolenisti eestlane. Äkki ikka alustuseks tutvuks inimesega ja siis kukuks lahterdama.

No nüüd leidsid küll näite. Tallinna ekslinnapead küll eestlaseks ei saa pidada!

Palun selgita, kes on sinu jaoks eestlane. Poolenisti eestlane ei ole. Eesti koolis käiv ja eesti keelt vabalt rääkiv noor ilmselgelt ka ei ole. Kas praegune Tallinna linnapea on eestlane ja kas tema laps sobiks sinu lapsele kaaslaseks?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on venelannast minia. Tore ja asjalik noor naine. Mul pole probleemi temaga suhelda, AGA tal on hirmus suur suguvõsa, üks venelasem kui teine. No ei tunne ma nende seas ennast mugavalt.
Kõik nagu eeldavad, et ma nendega vene keeles räägiksin. Püüan olla nii viisakas kui võimalik, aga vene keeles ei räägi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tendents – eesti mees ja vene/ukraina rahvusest naine – üha kasvab. Slaavi naised on aktiivsemad ja nii see lumepall veerema läheb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tendents – eesti mees ja vene/ukraina rahvusest naine – üha kasvab. Slaavi naised on aktiivsemad ja nii see lumepall veerema läheb.

Ei ole märganud sellist tendentsi, ühtegi paari ei tea. Pigem selliste ossmeeste värk, kes omale naist ei leia, siis sealt vaesemate elanike kontingendist jah saab alati mõne dovoška.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis sealt vaesemate elanike kontingendist jah saab alati mõne dovoška.

Mis keeles see dovoška on? Ma mõttest sain aru, aga hakkas huvitama, kas päris sõna mingis slaavi keeles (oletatavasti peaks siis ukraina keeles olema sest vene keeles see pole, vaevalt et need ossid nüüd massiliselt näiteks horvaate naiseks võtavad kui eesti naistega ei näkka või mida sa selle “endale naist ei leia all täpsemalt mõtlesid)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vene tüdruk oleks rikkast perest ja suure kaasavaraga, ei esitaks see eestlasest ema ühtegi üleliigset küsimust ja laulataks oma pojukese kas või homne päev kokku kas või vanakuradi endaga.

Päeva parim anekdoot: eestlane mõtiskleb moraaliprobleemide üle!:)

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vene tüdruk oleks rikkast perest ja suure kaasavaraga, ei esitaks see eestlasest ema ühtegi üleliigset küsimust ja laulataks oma pojukese kas või homne päev kokku kas või vanakuradi endaga.

Päeva parim anekdoot: eestlane mõtiskleb moraaliprobleemide üle!:)

Kui ise oled rahaahne, siis ära tee selle põhjal üldistusi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sina ei ole eestlane? Või räägid ka iseendast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sina ei ole eestlane? Või räägid ka iseendast?

Ei, mina ei ole eestlane.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina aga olen märganud, et eestlased vägagi lahelt sageli niisama annavad oma asju ära, mida neil enam vaja pole, aga välismaalased alati müüvad oma vanu asju. Välismaalased, kes Eestis lahkuvad, korraldavad oma vanast prahist lahti saamiseks alati müügi, mitte ei anneta. Iga kriimulise lusika eest soovitakse kopikat.

Eestlased ei ole kohe kindlasti rahaahned, vaid pigem liigagi tagasihoidlikud selles osas. Neile ei meeldi teisele inimesele asju pähe määrida, äritseda, skeemitada, surnuks rääkida jne.

Eestlane on tagasihoidlik ka karjääri tegemise osas. Muidugi alati erandeid, aga üldiselt teda peab tagant lükkama sinna kõrgele toolile, kuhu ta virilat siis lõpuks istub – teie tungival soovil heakene küll.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sina ei ole eestlane? Või räägid ka iseendast?

Ei, mina ei ole eestlane.

Sa otsisid kohta, kuhu ära minna, sest eestlased on alaarenenud. Miks sa ikka siin veel kükitad? Väitsid, et sa isegi ei vaata ega loe enam ammu eesti keelt, aga näe kükitad eestikeelses foorumis nagu Miška.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sa pole kunagi üheski teises riigis elanud. Mina aga olen ja ütlen, see ei vasta tõele. See oli mulle välismaal algul midagi väga uut, et igat senti saetakse pooleks ja iga liigutuse ja vana pastla eest soovitakse raha saada. Isegi vanaema vana vokilaadse jalgratta ees küsitakse silmagi pilgutama häbitut hinda – äkki loll maksabki. Igasugune ületund või tavapärasest rohkem pingutamine ei tule kõne allagi,  asjad kukuvad kella pealt kohe käest. Väga palju mustust ja hooletust riikides, kus meie arvates elavad korraarmastajad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis sealt vaesemate elanike kontingendist jah saab alati mõne dovoška.

Mis keeles see dovoška on? Ma mõttest sain aru, aga hakkas huvitama, kas päris sõna mingis slaavi keeles (oletatavasti peaks siis ukraina keeles olema sest vene keeles see pole, vaevalt et need ossid nüüd massiliselt näiteks horvaate naiseks võtavad kui eesti naistega ei näkka või mida sa selle “endale naist ei leia all täpsemalt mõtlesid)

Ära mängi ullikest, kes aru ei saanud. Nii sama lihtsalt nagu ma saaks iga kell omale mingi Ahmedi või Tukunuku diivanile pikutama leida, võib Priit ja Ülo omale leida diivanikaunistuse Annuška või Maša. A sa, Ülo, mine leia omale Wibeke või Freija, vot siis läheb vandumiseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sina ei ole eestlane? Või räägid ka iseendast?

Ei, mina ei ole eestlane.

Sa otsisid kohta, kuhu ära minna, sest eestlased on alaarenenud. Miks sa ikka siin veel kükitad? Väitsid, et sa isegi ei vaata ega loe enam ammu eesti keelt, aga näe kükitad eestikeelses foorumis nagu Miška.

Alaarenenud oled sina, kes sa väidad, et ma otsin kohta, kuhu ära minna, kuigi mina pole seda väitnud.

Minu tulekud ega ka minekud ei ole sinu asi, eksoe?

Kükitan seal foorumis, kus tahan. See vist peaks vaba ja demokraatlik maa olema? (ha-haa, teine parim  nali selles teemas:)).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sa pole kunagi üheski teises riigis elanud. Mina aga olen ja ütlen, see ei vasta tõele. See oli mulle välismaal algul midagi väga uut, et igat senti saetakse pooleks ja iga liigutuse ja vana pastla eest soovitakse raha saada. Isegi vanaema vana vokilaadse jalgratta ees küsitakse silmagi pilgutama häbitut hinda – äkki loll maksabki. Igasugune ületund või tavapärasest rohkem pingutamine ei tule kõne allagi, asjad kukuvad kella pealt kohe käest. Väga palju mustust ja hooletust riikides, kus meie arvates elavad korraarmastajad.

Noh, midagi on eestlastel veel sellest põlatud vene kultuurist säilinud, helduse kübemed nt. Seetõttu annavadki eestlased veel asju tasuta ära. Kuid pole viga, küll innukad Lääne s…st õppivad eestlased sellegi rudimendi vene inimlikkusest minetavad ja hakkavad korraliku Lääne inimese kombel kõige suhtes sente saagima.

Suhete osas olid eestlased isegi nõukaajal väga kaubanduslikud. Eestlase jaoks on suhe alati olnud kaubanduslik tehing. Tutvu kas või Eesti klassikalise kirjandusega – käib ainult üks lõputu lehmakauplemine suhete pinnalt. Selles osas oleme me ikka sajandeid juba “uhkelt” läänemeelsed.

Kordan, kui see vene tüdruk oleks rikka kaasavaraga, et tekiks sel “murelikul” emal sekundikski muret maailmavaate, amoraalsuse või kas või psühhopaatsuse teemadel. Eestlase jaoks pole raha iial haisenud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sina ei ole eestlane? Või räägid ka iseendast?

Ei, mina ei ole eestlane.

Sa otsisid kohta, kuhu ära minna, sest eestlased on alaarenenud. Miks sa ikka siin veel kükitad? Väitsid, et sa isegi ei vaata ega loe enam ammu eesti keelt, aga näe kükitad eestikeelses foorumis nagu Miška.

Alaarenenud oled sina, kes sa väidad, et ma otsin kohta, kuhu ära minna, kuigi mina pole seda väitnud.

Minu tulekud ega ka minekud ei ole sinu asi, eksoe?

Kükitan seal foorumis, kus tahan. See vist peaks vaba ja demokraatlik maa olema? (ha-haa, teine parim nali selles teemas:)).

Ikka mingi jobu peab teema oma asjasse puutumatu pläraga ära solkima. Tundub, et sa ei valda eesti keelt piisavalt hästi, et mõista, millest teema on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu venelannast sõbranna on suurem Eesti patrioot kui enamik eestlasi. Ta teab, mis elu on Venemaal ja ta sõbrad, kes siin käivad imestasid siiralt, kuidas siinsed venelased eluga rahul ei ole – et tulge ja elage Venemaal, kus on u 100€ pension. Seega ei nõustu hundi vanasõnaga, see naine vihjab Putini Venemaad väga. Paljud ta sõbrad ja ulikoolikaaslased on Venemaalt ka lahkunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen järeldusi aastakümneid kestnud vaatluste põhjal: eestlastest rahaahnemad ja põhimõttelagedamad võivad olla veel ehk ainult lätlased.

Eestlane teeb raha ja võimu nimel absoluutselt kõike.

Sina ei ole eestlane? Või räägid ka iseendast?

Ei, mina ei ole eestlane.

Sa otsisid kohta, kuhu ära minna, sest eestlased on alaarenenud. Miks sa ikka siin veel kükitad? Väitsid, et sa isegi ei vaata ega loe enam ammu eesti keelt, aga näe kükitad eestikeelses foorumis nagu Miška.

Alaarenenud oled sina, kes sa väidad, et ma otsin kohta, kuhu ära minna, kuigi mina pole seda väitnud.

Minu tulekud ega ka minekud ei ole sinu asi, eksoe?

Kükitan seal foorumis, kus tahan. See vist peaks vaba ja demokraatlik maa olema? (ha-haa, teine parim nali selles teemas:)).

Ikka mingi jobu peab teema oma asjasse puutumatu pläraga ära solkima. Tundub, et sa ei valda eesti keelt piisavalt hästi, et mõista, millest teema on.

Ma võin miljoni euro peale kihla vedada, et valdan eesti keelt paremini kui sina. Eestlaste (eriti noorte) eesti keel on nii vilets, et ilma AI abita ei saa iseseisvalt meiligi koostatud (ja seegi on tehisintellekti vigu täis).

Miu vastused on vägagi teemasse. See, et sulle vastused ei meeldi, ei tähenda, et need teemast mööda oleksid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu venelannast sõbranna on suurem Eesti patrioot kui enamik eestlasi. Ta teab, mis elu on Venemaal ja ta sõbrad, kes siin käivad imestasid siiralt, kuidas siinsed venelased eluga rahul ei ole – et tulge ja elage Venemaal, kus on u 100€ pension. Seega ei nõustu hundi vanasõnaga, see naine vihjab Putini Venemaad väga. Paljud ta sõbrad ja ulikoolikaaslased on Venemaalt ka lahkunud.

Ega meie pensionärid oma 700€ pensioniga paremini ei ela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja näiteks Tallinna endine linnapea pole ju rahvuselt venelane. Puha poolenisti eestlane. Äkki ikka alustuseks tutvuks inimesega ja siis kukuks lahterdama.

No nüüd leidsid küll näite. Tallinna ekslinnapead küll eestlaseks ei saa pidada!

Kindlasti ei saa eestlaseks pidada inimest, kes aastal 2011 osales noortd putinlaste laagris?! Mida ta üldse mõtles, et see ei tule välja?

Jah, ma tean ta vanemate rahvuseid. Siinkohal tuleb küll pilk suunata ta eestlasest isa suunas. Ei saa aru. Kui noored otsustasid elu sisse seada siin, siis miks ei pandud lapsi eesti kooli?? Saan aru, kui ühine elu oleks sisse seatud Moskvas või Koreas, aga siin?
Tuli keelsus, tuli meelsus kahjuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik nagu eeldavad, et ma nendega vene keeles räägiksin.

Uhh, kole:((( Räägi kindlasti ainult eesti keeles. Ma ise vist väldiks üldse üritusi, ei taha oma vabal ajal vene keelt kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei saa eestlaseks pidada inimest, kes aastal 2011 osales noortd putinlaste laagris?! Mida ta üldse mõtles, et see ei tule välja? Jah, ma tean ta vanemate rahvuseid. Siinkohal tuleb küll pilk suunata ta eestlasest isa suunas. Ei saa aru. Kui noored otsustasid elu sisse seada siin, siis miks ei pandud lapsi eesti kooli?? Saan aru, kui ühine elu oleks sisse seatud Moskvas või Koreas, aga siin? Tuli keelsus, tuli meelsus kahjuks.

Aga täpselt seda ma ju teile siin üritangi selgeks teha, et rahvus ja tegelik meelsus on kaks erinevat asja. Rahvuselt eestlane võib olla rohkem putinist kui rahvuselt venelane. Enne kui dramaatiliselt karjatada “hunt vaatab ikka metsa suunas” võiks inimesega tuttavaks saada ja temaga suhelda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Koolilaps Poeg semmib vene tüdrukuga