Esileht Koolilaps Põhikooli lõpueksamid – kas tunnid ka toimuvad eksamiperioodil eksamite vahel?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Põhikooli lõpueksamid – kas tunnid ka toimuvad eksamiperioodil eksamite vahel?

Postitas:

Küsimus (tahaks planeerida oma liikumisi) – on teada põhikooli lõpueksamite ajad. Kuskilt ei loe välja, kas tavaline õppetöö toimub eksamite vahelistel päevadel?

On keegi targem kursis?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 09:19; 07.05 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas koolist ei ole midagi öeldud, koosolekut ei ole olnud?
Minu kogemus vanemate lastega ütleb, et tunnid loppevad natuke enne esimest eksamit, aga no sel aastal võib jälle midagi teisiti olla, eksole.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 09:33; 08.05 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib kooliti ka erineda. Mina tean kooli, kus olid tunnid vahepeal. Mu arust võiks küll 9. olla 1. eksami eel ka vähemalt 1 vaba päev (või konsultatsiooniga eksamiaines), kui seadus rohkem ette ei näe, ja muidu ikkagi sealt edasi ka ainult konsultatsioonid eksamiainetes, et nad saaksid eksamiks õppimisele keskenduda. Sel aastal küll sellest nii palju ei olene, aga need on ikkagi neile esimesed eksamid, matemaatika on kindlasti mõnele raske, tublimad jälle võivad end eksamipalaviku tõttu närvi ajada. Lisaks on mõnel  ilmselt ka distantsõpe lünki suurendanud. Ülejäänud tundides võiksid siis käia ka need, kel puudulik seis selles aines (lootusega täiendav õppetöö enne aktust sooritada) või need, kel hinne muul põhjusel on lahtine. Aga seda otsustab ikkagi kooli juhtkond, nii et ilmselt oleks mõistlik kõigepealt oma lapse klassijuhataja poole pöörduda ja temalt selle kohta uurida (tema siis omakorda uurib juhtkonnalt, kui seda infot veel muidu juba teada pole).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud,  olen küsinud aga konkreetset vastust pole saanud (küsisin vist liiga vara, nad ise ka vist ei teadnud).  Seetõttu uuringi, et kuidas teistel varasem kogemus. Aga tundub jah, et see kindlalt paigas pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 09:19; 07.05 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhikooli tunnid lõppevad ära 3p enne esimest eksamit. eksamite vahel on vaid eksamikonsultatsioonid ja lisaks järelvastamised neile, kel mingis mitte-eksamiaines mingid sabad on.

nii on see olnud aastakümneid. (õpetaja olen ise)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.riigiteataja.ee/akt/13332410?leiaKehtiv

Põhikooli- ja gümaasiumiseadus, § 24, lg 3

3) Õppeveerandites on kokku vähemalt 175 õppepäeva. Lõpueksami toimumise päeval ja vähemalt kahel päeval enne seda õppetunde ei toimu. Lõpueksami toimumise päev ja sellele eelnevad kaks päeva arvatakse õppepäevade hulka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.riigiteataja.ee/akt/13332410?leiaKehtiv

Põhikooli- ja gümaasiumiseadus, § 24, lg 3

3) Õppeveerandites on kokku vähemalt 175 õppepäeva. Lõpueksami toimumise päeval ja vähemalt kahel päeval enne seda õppetunde ei toimu. Lõpueksami toimumise päev ja sellele eelnevad kaks päeva arvatakse õppepäevade hulka.

See tegelikult ei vasta kuidagi teemaalgataja küsimusele, sest eksamite vahel on ju rohkem kui kaks tööpäeva ja miski ei takista koolil mõnel neist tunde teha.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 09:33; 08.05 11:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Põhikooli lõpueksamid – kas tunnid ka toimuvad eksamiperioodil eksamite vahel?