Esileht Ilu põhjukad ei püsi paigal

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: põhjukad ei püsi paigal

Postitas:

Põhjukad, ehk kui keegi seda nimetust ei tea, siis need väikesed sokid, mis jäävad jalatsi sisse ega ole näha. Selline mure, et need ei püsi jalas, vaid lähevad kinga ninaotsa puntrasse. Kas teistel on ka sama probleem? Mul on ka stopperiga ehk kummitükkidega variante, ikka lähevad talla alla puntrasse.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 17.01 10:53; 16.03 12:07; 26.04 09:02; 07.05 12:33; 08.05 19:13; 21.11 23:59; 28.01 23:59; 17.02 09:17; 25.05 23:38; 13.08 14:46; 30.11 10:05; 17.01 23:51; 20.01 00:10; 23.02 11:28; 19.03 20:42; 26.04 16:39; 17.05 19:19; 18.05 16:13; 19.05 13:43; 27.05 16:57; 05.07 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah, kahtlustan halba lõiget.

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

osad on liiga suured ja õhukesed, need lähevad jah.

H&M-i ja Lindexi omad on head, need viiesed pakid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kohta on väljamaises internetis isegi edetabeleid stiilis “Selle kevade top 10 parimad põhjukad, mis ei lähe talla alla puntrasse”.

Mul ronivad ka mõned tavalised sokid talla alla. Ei ole suured ega midagi, täitsa parajad. Nii tüütu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Calvin Kleini omad on väga head!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjukad, ehk kui keegi seda nimetust ei tea, siis need väikesed sokid, mis jäävad jalatsi sisse ega ole näha. Selline mure, et need ei püsi jalas, vaid lähevad kinga ninaotsa puntrasse. Kas teistel on ka sama probleem? Mul on ka stopperiga ehk kummitükkidega variante, ikka lähevad talla alla puntrasse.

Otsisin EKI lehelt terminit põhjukas, aga ei leidnud. Kes selle termini kasutusele võttis ja kust selle sõna loome kohta lugeda saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin EKI lehelt terminit põhjukas, aga ei leidnud. Kes selle termini kasutusele võttis ja kust selle sõna loome kohta lugeda saab?

Minul nimetas juba ema vanal vene ajal neid niimoodi. Toona olid need sukapükste materjalist.

Aga kuidas neid siis nimetada? Tallaalused? 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 13:43; 20.05 09:14; 20.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas neid siis nimetada? Tallaalused?

Nõukajal öeldi sukapöiad 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjukad tuleks justkui sõnast põhjus. Pole loogiline.

Minu meelest need tulevad sõnast “põhjas olema” – jalatsi põhjas olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 13:43; 20.05 09:14; 20.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nimetas juba ema vanal vene ajal neid niimoodi. Toona olid need sukapükste materjalist.

Jajah, ja sukkpükse nimetas su ema sukapüksteks, onju?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:20; 20.05 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin EKI lehelt terminit põhjukas, aga ei leidnud. Kes selle termini kasutusele võttis ja kust selle sõna loome kohta lugeda saab?

Minul nimetas juba ema vanal vene ajal neid niimoodi. Toona olid need sukapükste materjalist.

Aga kuidas neid siis nimetada? Tallaalused? ????

Stepsideks nimetatakse minu teada neid “baleriinasokke”. Lindexi omad püsivad mul hästi jalas, Sokisahtli omad ka ja mingid noname bambusest stepsid ka. Õige suurus ja mudel püsib kenasti paigal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nimetas juba ema vanal vene ajal neid niimoodi. Toona olid need sukapükste materjalist.

Jajah, ja sukkpükse nimetas su ema sukapüksteks, onju?

Mu ema nimetas ka neid sukapüksteks, sul mingi probleem sellega?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nimetas juba ema vanal vene ajal neid niimoodi. Toona olid need sukapükste materjalist.

Jajah, ja sukkpükse nimetas su ema sukapüksteks, onju?

Mu ema nimetas ka neid sukapüksteks, sul mingi probleem sellega?

Kuna mina nimetan neid sukkpüksteks, siis minul järelikult probleemi ei ole, küll aga neil emadel.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 19:20; 20.05 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin EKI lehelt terminit põhjukas, aga ei leidnud. Kes selle termini kasutusele võttis ja kust selle sõna loome kohta lugeda saab?

Minul nimetas juba ema vanal vene ajal neid niimoodi. Toona olid need sukapükste materjalist.

Aga kuidas neid siis nimetada? Tallaalused? ????

nõukaajal nimetati neid sukapöidadeks. aga need olid siis ka sellestsamast õhukesest sukamaterjalist.

praegusel ajal on rohkem levinud nimetus tallukad. te keegi pole siis kuulnud?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud nende kohta, et öedakse ka kapukad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina tean nippi, kuidas ei lähe. Tuleb võtta see sukapöid ja panna mitte endale jalga, vaid hoopis ümber kinga sisetalla. Siin videos on õpetus, algab u 1:00 minutist.
https://m.youtube.com/watch?v=yVBQHSYrxko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu põhjukad ei püsi paigal