Esileht Koolilaps Poisil (10 a) igapäevaselt peavalu.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Poisil (10 a) igapäevaselt peavalu.

Postitas:

Kust abi otsida? Lapsel peavalu, millega kasneb ka pearinglus- hommikuti, päeval, õhtul, sel aastal pole ta kooli saanud.Neuroloog probleemi põhjust ei näe (tehtud MRT pilt jne). Valuvaigisti lahenduseks pakutud,aga see märgatavat leevendust ei too.
Laps ise stressi üle ei kurda. Koolis läheb hästi, pereelu meil selline “harju keskmine”. Vahepeal ta ka täitsa reibas ja rõõmus aga ei ühtegi päeva ilma valuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 18:53; 18.02 17:50; 18.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas silmaarsti juures kontrollis olete käinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 19:04; 16.02 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks kohe, kuidas on poisil lood coca-cola joomisega. Või üldse kofeiini/aspartaami sisaldavate jookide joomisega. Meil poisil diagnoositud migreen. Kohe, kui coca-colat või kofeiini sisaldavaid jooke joob, on migreen järgmine päev platsis. Lisaks tekitavad peavalu ka sidrun, banaan, piim, liiga palju shokolaadi, kakao. Tooted, mis migreeni tekitavad, oleme ise ajaga välja peilinud. Pidasime toidupäevikut ja vaatasime, mis toimub. Tuli välja ka, et coca-cola on neist kõige hullem.

Ja silmaarsti soovitus on ka väga hea ehk tasuks kontrollis ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti peab asja uurima!!! Vaene laps. See ei ole kindlasti tavapärane ja normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minna uuesti arsti juurde. Silmad, kõrvad kontrollida, peavalu püsiravi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stressist võib ka ikka olla, ega inimene ise ei pruugi arugi saada, et tal on stress. Minul olid lapsena stressist tingitud kõhuvalud, kuigi ma ise olin üsna rõõmus laps, aga kool on siiski teatavaid akadeemilisi ja sotsiaalseid pingutusi nõudev koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meie meditsiin on kõik läbi uurinud ja midagi ei suuda leida, tasub ehk abi otsida Hiina meditsiinist. Ma ise ravin oma lapsi pidevalt punktmassaažiga. Alles selle nädala teisipäeval hakkas ühel lapsel nii jube nohu, et koolis olla õpetajad juba pideva nuuskamise peale viltu vaadanud. Õhtul tegin korraliku punktmassaažikuuri ja tänaseks on igatahes laps terve nagu poleks midagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin omadest kogemustest peavalude puhul teha järgnevat:
1. Piisavalt vett juua.
2. Magneesiumi jalavanni teha. Apteekides ja ökopoodides on müügil magneesiumkloriidi 1kg pakid. Parem teha õhtul, mõjub hästi uinumisele ja unele ka.
3. D-vitamiini võtta. Taaskord apteegist või ökopoest osta kvaliteetne vitamiin, nt õlitilgad või d-pärlid. Kui ta pole sul üldse võtnud, siis vähemalt 4000 ühikut päevas.
4. Eelneva postitaja poolt soovitatud punktimassaaž on ka minu soovitus. Uskumatult võimas! Peavalu, (algav) nohu, kõrvavalu, stress, paha tuju – kõik on minu lastel leevendust saanud.

Mis puutub pearinglusesse, siis mida hemoglobiin teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See punktmassaaž on tegelikult teiste eesti sõnadega “ema pai” ja “kontakt lähedase inimesega” .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 19:04; 16.02 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

head nõu siin juba antud, lisaks soovitaks osteopaati külastada, v-o mingi tugi-liikumiselundkonna probleem..http://enesetunne.ee/leia-spetsialist/ragna-oro-vister/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasvasin äkki ja palju, siis tekkisid ka kummalised tervised hädad – lihtsalt pilt läks eest ära, kõhuvalud, koolis tekkis selline peavalu ja topeltnägemine, et vaevu suutsin koju tulla – kodus ei suutnud meelde tuletada ema töökoha telefoni nr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile vastamast!
Silmaarsti juures käidud ja nina-, kõrva-, kurguarsti juures samuti.
Coca-colat ta ei tarbi.
Ta meil selline “äkiliste reaktsioonidega” küll ja proovib pingetega viimase hetkeni ise toime tulla, nii et stress pole välistatud,
Õhtust massazi olen viimased päevad teinud, ju jätkan siis.
Ja osteopaadiga võtan ka kontakti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 18:53; 18.02 17:50; 18.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

head nõu siin juba antud, lisaks soovitaks osteopaati külastada, v-o mingi tugi-liikumiselundkonna probleem..http://enesetunne.ee/leia-spetsialist/ragna-oro-vister/

Ma soovitaks mõnda teist osteopaati… Kui te just ei ole erakordselt kõvade närvidega ja harjunud üleolevate terapeutidega, kes suudavad inimese juba esimesel meilikontaktil tummaks ehmatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:15; 18.02 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sooviks küll hea osteopaadi kontkti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 18:53; 18.02 17:50; 18.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sooviks küll hea osteopaadi kontkti.

st ma soovitaksin valida keegi teine. Mul ei ole paraku pakkuda kedagi, neid on üldse vähe ja see ainus, kelle leidsin, ei oska kahjuks suhelda. Oma lapsega käin seljaprobleemidega vahel kiropraktiku juures (Jaak Lill). Kui lülisamba kaelaosa saab n-ö lahti, siis ehk leeveneb ka valu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 18:15; 18.02 18:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Poisil (10 a) igapäevaselt peavalu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.