Esileht Hobinurk Poissmees

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Poissmees

Postitas:
Kägu

Ei ole selle saate vaataja, kui viimased osad on taustaks mänginud. Jutt siis sellest, mida lastakse praegu Duo4-st ja poissmeheks on Colton.

Kuna ma ei ole väga täpselt jälginud, siis tekkis küsimus (ei tea, kas on midagi vahelt nägemata jäänud või on saate formaat muutunud), kas enam ei olegi kuni viimase momendini see saladus, kelle kasuks otsustatakse? Praegu näen, et Colton jagab suurt õnne ühe blondiiniga, aga mu meelest ei ole see nn ametlik osa ehk siis üllatusega lõpp – kes valitakse, veel olnud ju. Või oli juba?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Colton on pesueht gay, ei maksa igasugu väljamõeldisi vaadata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses nutiajastuga sotsiaalmeedias võib tulla juba üsna varakult välja, kes võitjaks osutub. Omamoodi vihje annab sellele ka see, kes saab esimese roosi. Samuti see, kes on n-ö “runner up” ehk kellega enim seal tähelepanu jagatakse.

 

Teisele kommentaarile lisaks võin öelda jah, et Colton on arusaamatu poissmehe osaleja olnud seal, kui kunagi oli süütuna selles saates ja siis hüppas võitja pärast lausa üle kõrge aia ning nüüd on oma tegeliku orientatsiooni paljastanud. Nii et jah, paraku nii on lood.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et teema on sellest huvitavast poissmehest
https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120119184/imre-sooaar-olen-viimased-poolteist-kuud-elanud-teadmises-et-mu-maised-paevad-voivad-olla-loetud
Elukaaslane vast nii raskelt haiget ikka üksi ei jätaks
Mis imelikust riigist ta küll tuli kus 1,5 kuu jooksul ei saadud haiguse põhjusele jälile?
Vinge mees, et jõudis 42-kraadise palavikuga haiglasse kõndida.
oli 2 laksu saanud, aga ikka põdes koroonat raskelt
https://lounaeestlane.ee/vatsineeritud-imre-sooaar-avaldas-kust-ta-sai-koroona-nakkuse-millesse-raskelt-haigestus/
See kõik kokku peab ilus jõulumuinasjutt olema või misasi?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Muidugi googeldasin ja sain teada, et ta on homo. Lihtsalt saate formaadi kohta tekkis küsimus. Vanasti ikka hoiti põnevust viimase sekundini. Nüüd… Ma ei tea, kas magasin midagi maha või mis, aga seda päris lõppu ei näinudki.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ühtki filmi enam homodeta!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Muidugi googeldasin ja sain teada, et ta on homo. Lihtsalt saate formaadi kohta tekkis küsimus. Vanasti ikka hoiti põnevust viimase sekundini. Nüüd… Ma ei tea, kas magasin midagi maha või mis, aga seda päris lõppu ei näinudki.

Mis mõte on lõppu vaadata kui tead, et kutt on homo ja ei tunne naiste vastu midagi? See on nagu teatrietendus, näitleja mängib rolli.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see Colton on ju naljanumber. Süütu, nojahh – võibolla loogiline, kui orientatsioongi selge pole.

Sai valitud see blond tsikk, Cassie(?), Olid mingi aja koos, läksid lahku ja siis hakkas lausa ahistama tsiki peret. Lähenemiskeeld lausa pandi.

Siis osales Colton Bachelor in Paradise ühes hooajas. Seal oli ka draamat.

Noja lõpuks osutus hoopis homoks. Oehh.

Vaatan neid sarju aegajalt, ja kõige rohkem üllatab see, kui usklikud nad USA-s ikka on. Istutakse ümber söögilaua, kätest kinni ja loetakse söögipalveid. Nii kummaline.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi viitsib küsimusele ka vastata? Kas sellel saatel ei olnud traditsioonilist lõppu?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud jah traditsiooniline lõpp. Eelviimases saates otsustas Cassie ise välja astuda, ju siis mingi häirekell lõi põlema. Colton aga oli nii sügavalt temasse armunud, et esmalt tahtis ise saatest jalga lasta. Saatetiim tõi ta kuidagi sinna tagasi, siis saatis Colton teised kaks tüdrukut saatest välja, põhjendusega, et ei suuda enam mitmele tüdrukule korraga tundeid jagada. Lõpuks korraldati Coltoni vanemate ja Cassie kohtumine ja paari viimane deit, mis lõppes fantaasiadviidis. No ja siis oli tüdruk ka lõpuks armunud ja muinasjutt sai ilusa lõpu.

Mis pärast saadet edasi sai, seda on siin juba kajastatud. 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole selle saate vaataja, kui viimased osad on taustaks mänginud. Jutt siis sellest, mida lastakse praegu Duo4-st ja poissmeheks on Colton.

Kuna ma ei ole väga täpselt jälginud, siis tekkis küsimus (ei tea, kas on midagi vahelt nägemata jäänud või on saate formaat muutunud), kas enam ei olegi kuni viimase momendini see saladus, kelle kasuks otsustatakse? Praegu näen, et Colton jagab suurt õnne ühe blondiiniga, aga mu meelest ei ole see nn ametlik osa ehk siis üllatusega lõpp – kes valitakse, veel olnud ju. Või oli juba?

Oot, sind huvitab, aga sa ei jälgi. See on häire, psüühiline häire. Eriti raske vorm on see, kui ennast huvitavast asjast tullakse küsimusi esitama neile, kes ei tea asjast midagi. Kiiresti arsti juurde.  Sa oled hädas, suures hädas. Sa vajad abi. Professionaalset. Kui sa aga saatele reklaami teed, siis on jah arusaadav, et üritad jätta muljet, et oled olukorras, kus sind nii huvitab, aga saadet vaadata ise ei suuda, kuigi mängib taustaks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa aga saatele reklaami teed, siis on jah arusaadav, et üritad jätta muljet, et oled olukorras, kus sind nii huvitab, aga saadet vaadata ise ei suuda, kuigi mängib taustaks.

Muidugi poleks ta pidanud alustama teemat teatega, et saade “mängib taustaks”.
Aga sinu reklaamipaanika on omaette häire – mitte mingit põhjust pole ühel eesti inimesel sellele saatele perekoolis reklaami teha. Ära ole rumal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sinu reklaamipaanika on omaette häire – mitte mingit põhjust pole ühel eesti inimesel sellele saatele perekoolis reklaami teha. Ära ole rumal.

Üks häiritud õnnetuke mõtleb, et siin on tohutud välismaised suurettevõtjad reklaami tegemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäin ka mõtlema, et mis mõttes on TA saatele reklaami tegemas? Et nagu tõesti võiks ühel eesti inimesel olla mingi seotus selle saatega?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates tänast Poissmeest, siis kas keegi saab aru, miks selles finaalis kõik asjaosalised katkematult uluvad? Miks üks tibi heast peast ütleb, et ta ei saa muud moodi, kui et peab poissmehest loobuma, sest ehkki ta nii väga armastab, siis poleks õige koos olla?

Miks poissmehe ema kõva häälega nutta ulub?

Mis toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates tänast Poissmeest, siis kas keegi saab aru, miks selles finaalis kõik asjaosalised katkematult uluvad? Miks üks tibi heast peast ütleb, et ta ei saa muud moodi, kui et peab poissmehest loobuma, sest ehkki ta nii väga armastab, siis poleks õige koos olla?

Mul jäi ka viimane osa pooleli ja ei tea miks poissmehe ema ulub, aga see tibi seal ulus sellepärast, et ta oli usklik süütu tibi, kes hoidis ennast abielu jaoks ja ütles poissmehele fantaasiasviitide nädala alguses, et kui see peaks mõne teise tibiga fantaasiasviidis seksini jõudma, siis tema astub mängust välja, sest ei taha sellist situatsiooni, et viimases osas teeb poissmees talle abieluettepaneku, olles ise alles nädal varem teiste tibidega seksinud. Poissmehel aga oli suva ja käis teiste tibidega ikkagi voodis ära ning usklik tibi, kes ikagi oli poissmehesse armunud, astuski selle peale saatest minema. Väga tubli temast muidugi enda sõnadele truuks jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see usklik tibi on minumeelest sinna saatesse pandud puhtalt usupropagandat tegema. Eriti silmakirjalik tsikk, aga no päriselus sebis endale ikkagi mingi überrikka ärimehe võsukese.

Piloodi hullutas küll täiega ära, ei tahtnud ta kedagi teist. Ema nuttis silmad peast selle usuplika tõttu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googeldasin uudishimust ja tuli välja, et see poissmees jäi lõpuks kokku hoopis juristist Kelleyga, kelle poole saate pealt juba minema saatis.
https://www.usmagazine.com/celebrity-news/pictures/peter-weber-kelley-flanagans-relationship-confirmed-a-timeline/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peter läks siis Kelleyst lahku, aga nüüd on ikkagi uuesti koos.

 

Madi abiellus nüüd eelmisel aastal mingi miljonäri pojaga, nii et noh, hästi elame 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Hobinurk Poissmees