Esileht Väikelaps Poiste dressipüksid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Poiste dressipüksid

Postitas:

Palun soovitage poiste dressipükse, millel ka mõlved pisut rohkem vastu peavad. Olen ostnud nii H&M, Lindex, Cocodrillo, siis tundmatute firmade omi, nüüd Pepco ära proovitud, aga põlved kõikidel u 4kuu pärast läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:20; 30.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida laps teeb, et need kõik läbi? Kas käputab siis veel/palju? Ehk tuleks põlevedele kohe siis paigad peale osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna head on sellised, millel põlveosas seespool topeltkiht. Vihje annavad õmblused või läbilõige põlveosal, märksõna biker style, aga peab ikka seestpoolt üle vaatama, sest võib ka dekoratiivne olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 15:42; 31.05 09:09; 05.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna head on sellised, millel põlveosas seespool topeltkiht. Vihje annavad õmblused või läbilõige põlveosal, märksõna biker style, aga peab ikka seestpoolt üle vaatama, sest võib ka dekoratiivne olla.

Oskad öelda, kust selliseid leida võib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:20; 30.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskad öelda, kust selliseid leida võib?

Kiire kapirevisjon näitab, et mu poistel on neid Zarast, M&Cost, Kiabist, Mayoralilt ja Billybanditilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 15:42; 31.05 09:09; 05.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuttav mure. Meil on kõige paremini vastu pidanud Terranova omad – korra soodustuste ajal ostsin, nüüd juba teadlikult vaatan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 6 aastane poiss mängib hästi palju põlvili, ka kuluvad mõne kuuga põlved läbi.Ta kõhnapoolne, osta saan dressipükse millel sees reguleerimiskumm, neid keeruline leida. Ma panen dressipükste põlvedele paigad kui läbi kuluvad. Momendil veel ei protesteeri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti 7 aastase poisi põhi mängud on põrandal, niisama ei käputa ja sedasi toimetades kuluvadki lapse dressi ja sukapükste põlved ebaloomulikult kiiresti. Meil abiks soodukad kui ostan korraga rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuud on isegi väga hea ju, kui laps ongi mängides põhiliselt põrandal põlvili! HM omad on ikka väga hõreda koega, Pepco omad kuluvad mitte kiiremini, aga on hulka odavamad (5.-), ostangi siis sealt või soodushinnaga. Hm omad kulusid konkreetselt ühe kukkumisega auklikuks. Ka Sportsdirectist saab üliodavalt igat tüüpi pükse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 7-aastane mängib ka palju põrandal. Dressipüksid peavad 3-4 kuud vastu. Proovinud olen päris paljude firmade toodangut aga vahet pole-kõik nad kuluvad ühtemoodi. Nüüd ostan hinna järgi, sest ka kallimad ei pea kauem vastu. Sportsdirectist on viimased ja see hind mulle sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7a poiss, proovitud nii H&M, Lindex kui muud. Nüüd hakkasin ostma Pepcost, sest kuluvad ühtemoodi ja 4-5eur pole kahju ära visata.
Viimane kord poodi külastades sain dressipükse 11a poisile 2.50ga,tal ka kuluvad üpris kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poisid on suured trööbeldised, aga päris läbi (ja kiiresti) on suutnud kanda H&Mi, Lindexi, George’i ja M&Co tavalisi dressipükse. Reservedist ka enam ei osta – venivad ära. Takko dressipüksid näiteks on palju paremini vastu pidanud, Zara ka. Pepcol on liiga laiad 🙂

Kuna nad on palju puude otsas, siis kiidan ka töödeldud pealispinnaga cargosid, kuhu taha oksad kinni ei jää (nt Vertbaudet’ indestructible kangast).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 15:42; 31.05 09:09; 05.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Poiste dressipüksid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.