Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pole päevi ja test negatiivne

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pole päevi ja test negatiivne

Postitas:

Hmm, ma ei tea mida m6elda. Proovisime see kuu saada perelisa. Ostsin Clearblue ovulatsiooniteste ja selle järgi saime tegutsetud 6igel ajal (naerunägu).
Nyyd olen teinud lademetes rasedusteste, aga need on olnud negatiivsed. Olen juba käega löönud, sest need testid oleksid pidanud näitama juba 6 päeva enne algavat menstruatsiooni rasedust.

Päevad on yle juba yle nädala ja k6ik see aeg on olnud munasarjades valud.
Täna korraks päeval oli hästi 6rn iiveldus (viivuks vaid) ja nyyd 6htul pikemalt ja rinnad on valusad. Kuna rinnad on hellad/valusad ja hommikul oli selline tunne, et nyyd siis hakkavad päevad ja teavitasin sellest mehele, aga mida pole seda pole.

Ma nyyd kahtlen selles, et raseudustestid on negatiivsed ja olen ikka rase. Seda juhtub ikka väga harva kellelgil. Mis m6tted teil seoses sellega tuleb? Kuna kodus on juba 6-kuune poiss, siis ise olen kahtlustanud mingit gynekoloogilist häda, aga see tänane 6rn iiveldus ajab mind segadusse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 21:18; 30.12 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo kuidas ma tean, mida sa tunned.samuti tunnen, et miskit navu on teistmoodi, pàevad hiljaks jäänud, rasedustest näitas negatiivset, eks proovi paari päeva jooksul veel teise firma omasid. Meil 10 kuune beebi kodus, perelisaoleks küll täitsa teretulnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee veretest. Aga nii väikse lapse kõrvalt ok need tunnused(eriti kui imetad). Me hakkasime kolmanda lapse triipe püüdma, kui väiksem oli 6-kuune. Nüüd 1a5k ja siiani ei mingeid triipe. Samas tsükkel nüüd regulaarne alles 4-5kuud.
Mul oli samad tunnused kui päeval hiljaks jäid. Arst ütles et eriti kui imetad, see normaalne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tunnused oleks rasedusest, siis peaks test ka näitama. Testid nii tundlikud. Kui testid negatiivsed, siis loogilisem jah, et tunnused millestki muust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 09:59; 05.01 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njahh, eile need päevad siis algasid ja olin tegelikult päris yllatunud 🙂
Ei saa aru, et mis siis valesti läks see kord, aga nohh, jaanuaris jälle uuesti.
Uskumatu, et mul iiveldas. Mul ikka niisama kunagi ei iivelda.:)

Mehe arvates oli hea, et mingigi lahendus tuli 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 21:18; 30.12 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise perioodil rasestumine üldse raskendatud, sest keha tegeleb ikka veel selle ühe “koormusega” ning alati ei pakugi võimalust uueks “koormuseks” samal ajal. Võimalik, et toimuski mingi pesastumisekatse vms, mis tunnuseid tekitas, aga keha lihtsalt tõrjus seda.

Tõenäoliselt on see pigem kehapoolne märk, et ta pole veel valmis uuesti seda taaka kandma. Anna veidi aega ja võta asja rahulikult. Kui tuleb, siis tuleb. Hunnikus testide tegemine ei aita rasestumisele kaasa. Eriti kui oled nii vähe aega püüdnud. Ja eks see ootus ja lootus tekitab ka kindlasti omalt poolt rasedusetunnuseid juurde 😉

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega käisid päevad edasi ja testid olid negatiivsed kuni 10 nädalani.
Nüüd jäid päevad hiljaks ja tegin testi, mis oli positiivne. Kuna siis hakkasid päevad, tegin kohe uue, mis oli negatiivne. Läks veel aega edasi ja kui verejooksuga haiglas lõpetasin, siis oli katkemas mitmikrasedus. (See ei olnud planeeritud rasedus)
Nüüd siis planeerime ja päevi pole, testid negatiivsed. Ootan veel veidi ka siis arstile.
Vot sellised kogemused testidega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega käisid päevad edasi ja testid olid negatiivsed kuni 10 nädalani.

Nüüd jäid päevad hiljaks ja tegin testi, mis oli positiivne. Kuna siis hakkasid päevad, tegin kohe uue, mis oli negatiivne. Läks veel aega edasi ja kui verejooksuga haiglas lõpetasin, siis oli katkemas mitmikrasedus. (See ei olnud planeeritud rasedus)

Nüüd siis planeerime ja päevi pole, testid negatiivsed. Ootan veel veidi ka siis arstile.

Vot sellised kogemused testidega

eks kõike võib olla, aga selline asi on siiski erand. ja erand selle pärast, et seda esineb väga harva. minu arvates tekitavad sellised erandlikud lood meeletult rasedust ootajatele liialt lisalootust ja teeb naisi nö veel rohkem peast rasedaks 😀 lootsin ise ka aastaid, et olen igas asjas erand. ei olnud, aga juhtme igast erandjuhtumid ajasid ikka kokku.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 09:59; 05.01 19:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pole päevi ja test negatiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.