Esileht Tööelu, raha ja seadused. Politseiameti kummalised töökuulutused

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Politseiameti kummalised töökuulutused

Postitas:

pooled töökohad täidetakse meil samamoodi, tutvused loevad ja ei pea konkurssi korraldama. Eraettevõtluses on see tavaline asi. Riigisektor peab kirbutsirkust tegema, valitakse inimene tutvuste kaudu välja ja siis moepärast tehakse mingi konkurss.

ei ole ka riigisektoris keeldu asutusesiseseid konkursse korraldada. juhikohtadele jah, on vaja teha avalik konkurss.

Ja ma julgeks küll hinnata, et valdavalt ei saa tuttav inimene tänapäeval tööle ainult sellepärast, et ta on tuttav inimene.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu juht, kes oli sind tundma õppinud, tegi sulle ettepaneku tööle asuda. See nagu ongi natuke tutvuste kaudu tööle saamine. Ega selles ju midagi halba ei ole, sest pooled töökohad täidetakse meil samamoodi, tutvused loevad ja ei pea konkurssi korraldama.

No ei ole ju. Tutvuste kaudu oleks see, kui me oleks eelnevalt teadnud ja ta oleks mind tööle võtnud lihtsalt sellepärast, et mind teab. Me aga tutvusime töö juures, ma nägin vaeva, tõestasin end ning seejärel sain tööle. See on täiesti tavapärane tööle saamine. Ka oma varasemas karjääris olen niiviisi tööle saanud, kui koolist saadeti praktikale, ma näitasin end praktikal piisavalt heast küljest ja praktika lõpus sain tööpakkumise.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me aga tutvusime töö juures, ma nägin vaeva, tõestasin end ning seejärel sain tööle

Võtame siis teemaalgataja Hele-Liisi jaoks jutu kokku. Politseisse tööle saamiseks ei ole oluline tutvus, vaid on vaja minna abipolitseinikuks, ennast tõestada, vaeva näha ja siis äkki saadki sinna tööle.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles, et ei ole mingil juhul nõus abielupolitseinik olema, sest tema ei jõua ega taha töö kõrvalt veel midagi teha. …
[/quote]
Nii nummi uus sõna on sündinud, aitäh Maikuu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd võetakse kõik perekooli petvad mehed vahele, siis naised saavad ausalt lahutada. Ja abielupolitzai tuleb mõistab õigust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me aga tutvusime töö juures, ma nägin vaeva, tõestasin end ning seejärel sain tööle

Võtame siis teemaalgataja Hele-Liisi jaoks jutu kokku. Politseisse tööle saamiseks ei ole oluline tutvus, vaid on vaja minna abipolitseinikuks, ennast tõestada, vaeva näha ja siis äkki saadki sinna tööle.

Aga mis siin uut on? Seda ju soovitati talle ka iga kandideerimise eitav vastusega. Kui inimene ei ole nõus natuke ise panustama enda võimaluste suurendamiseks, siis pole miskit teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me aga tutvusime töö juures, ma nägin vaeva, tõestasin end ning seejärel sain tööle

Võtame siis teemaalgataja Hele-Liisi jaoks jutu kokku. Politseisse tööle saamiseks ei ole oluline tutvus, vaid on vaja minna abipolitseinikuks, ennast tõestada, vaeva näha ja siis äkki saadki sinna tööle.

Aga mis siin uut on? Seda ju soovitati talle ka iga kandideerimise eitav vastusega. Kui inimene ei ole nõus natuke ise panustama enda võimaluste suurendamiseks, siis pole miskit teha.

Eesti on korrumpeerunud riik. See kõik on lihtsalt korruptsioon ja pole mõtet udutada kuidas töösoovija võiks rohkem pingutada. Isegi need politseijuhid on riburada kohtus.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis siin uut on?

Ma võtsin lihtsalt teema paari lausega kokku. Kõrvaltvaatajana sain teada, et politseisse niisama tööle ei saagi, vaja on vaeva näha ja end tõestada, abipolitseinikuks hakata ja siis…ehk isegi võetakse. Lihtsalt selline hariv lugemine minu jaoks, kuidas aastal 2024 politseisse tööle saab. Mind see otseselt ei puuduta, kuna ei plaani  politseisse tööle minna.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Politseiameti kummalised töökuulutused