Esileht Koolilaps Põnniradar / Elari KidPhone 4G

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Põnniradar / Elari KidPhone 4G

Postitas:
Kägu

Kes kasutavad Põnniradari teenust, siis kuidas olete rahul Elari KidPhone 4G kellaga? Head-vead?

Ei taha lapsele telefoni veel osta ja uurin alternatiive…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapsel on see ca 1 kuu olnud. Tahtsin, et saaks vajadusel tee kätte ja tema mind. Et las olla käe peal, siis kindel koht ja ei pea telefoni vedama. Lisaks hakkab telefoni näppima.

Meeldib, et saan koolipäeva ajaks muud funktsioonid välja lülitada, ainult kell.

Saab jälgida, et kus ta on.

Kogemus veel lühike. Kannab ainult koolis või kui vaja teda kätte saada.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalusime tugevalt 1.klassi lapsele enne kooli, aga siis otsustasime ikka nn vana kooli telefoni kasuks (väike nuputelefon, mida pole probleem kotitaskus kaasas kanda)
Kidphone’i juures ei meeldinud, et rääkida saab sellega ainult valjuhääldiga s.t. kui laps teiste seltsis on, on kogu kõne kõigile kuulda.
Asukohta telefoniga teisalt ei saa jälgida (vist saab mingil moel, aga pole uurinud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil kogemus väga mitme kellaga. Euronicsist sai ostetus kokkuvôttes kolm kella, kaup24-st kaks. Ja kôigil olid omad miinused. Môni ei lugenud isegi sim kaarti. Euronicsi teenindajate sônul tuuaksegi enamus kellad tagasi, pidid olema väga ebakvaliteetsed. Lôpuks leidsime töötava kella ja selleks osutus Elari. Üks suur pluss, et näitab lapse õiget aadressi( môni eelnev nàitas 500m raadiuses). Oleme mõned nädalad kasutanud. Sôpradel vanem versioon sellest juba aasta vôi kaks ja ikka ideaalses töökorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopin sulle siia oma paari kuu eest kirjutatud vastuse sarnasele teemale:

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Seda Elisa kella ei soovita ka vaenlasele! Meie kell sai kaks nädalat toimida, kusjuures aku pidas vaid pool päeva vastu. “Garantiiremont” (miks peaks uus asi remonti vajama? kestis kuu aega. Mispeale öeldi, et kõik korras, pole midagi viga olnudki. Ja raha keelduti tagastamast. Mul oli seda kella vaja (kontrollifriik? Ei, aga nt mu 6-aastane kimab mööda küla ringi, ikka vaja ta nt koju sööma kutsuda vms. Telefoni tal pole, aga saab meile helistada, mis ka vajalik. Pikk jutt, aga ostsin Super-G kella, selle kallima tellisin leedust, eestis polnud ja rahul. Aku peab vastu mitu-mitu päeva. Ja Elisa teenust muidugi ei jätkanud, milline hirmus järelteenindus! Ehk siis odavam pakett konkurendi juures. Aga kes soovib, siis mul on see põnniradari kell müüa ????</span>

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopin sulle siia oma paari kuu eest kirjutatud vastuse sarnasele teemale:

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Seda Elisa kella ei soovita ka vaenlasele! Meie kell sai kaks nädalat toimida, kusjuures aku pidas vaid pool päeva vastu. “Garantiiremont” (miks peaks uus asi remonti vajama? kestis kuu aega. Mispeale öeldi, et kõik korras, pole midagi viga olnudki. Ja raha keelduti tagastamast. Mul oli seda kella vaja (kontrollifriik? Ei, aga nt mu 6-aastane kimab mööda küla ringi, ikka vaja ta nt koju sööma kutsuda vms. Telefoni tal pole, aga saab meile helistada, mis ka vajalik. Pikk jutt, aga ostsin Super-G kella, selle kallima tellisin leedust, eestis polnud ja rahul. Aku peab vastu mitu-mitu päeva. Ja Elisa teenust muidugi ei jätkanud, milline hirmus järelteenindus! Ehk siis odavam pakett konkurendi juures. Aga kes soovib, siis mul on see põnniradari kell müüa ????</span>

Ta ei küsinud ju MyKi Watchi kohta. Elari on mingi täitsa uus. (Endal on kogemus MyKi Watchiga, mis pidas meil vastu umbes 1,5 a, töötades seejuures rahuldavalt, ainult aku kestis tüütult vähe. Samas naabritüdruku MyKi oli minu arust rohkem remondis kui töös. Aga Elari on Elisal mingi uus Põnniradari juurde kuuluv kell, mis kuuldavasti pidi olema kvaliteetsem.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopin sulle siia oma paari kuu eest kirjutatud vastuse sarnasele teemale:

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Seda Elisa kella ei soovita ka vaenlasele! Meie kell sai kaks nädalat toimida, kusjuures aku pidas vaid pool päeva vastu. “Garantiiremont” (miks peaks uus asi remonti vajama? kestis kuu aega. Mispeale öeldi, et kõik korras, pole midagi viga olnudki. Ja raha keelduti tagastamast. Mul oli seda kella vaja (kontrollifriik? Ei, aga nt mu 6-aastane kimab mööda küla ringi, ikka vaja ta nt koju sööma kutsuda vms. Telefoni tal pole, aga saab meile helistada, mis ka vajalik. Pikk jutt, aga ostsin Super-G kella, selle kallima tellisin leedust, eestis polnud ja rahul. Aku peab vastu mitu-mitu päeva. Ja Elisa teenust muidugi ei jätkanud, milline hirmus järelteenindus! Ehk siis odavam pakett konkurendi juures. Aga kes soovib, siis mul on see põnniradari kell müüa ????</span>

Ta ei küsinud ju MyKi Watchi kohta. Elari on mingi täitsa uus. (Endal on kogemus MyKi Watchiga, mis pidas meil vastu umbes 1,5 a, töötades seejuures rahuldavalt, ainult aku kestis tüütult vähe. Samas naabritüdruku MyKi oli minu arust rohkem remondis kui töös. Aga Elari on Elisal mingi uus Põnniradari juurde kuuluv kell, mis kuuldavasti pidi olema kvaliteetsem

okei, ma omast arust ei kirjutanud kusagil mykid kellast. Meil vedeleb kapis ikka seesama elari kidphone 4G, ehk siis meie kogemusel täielik saast. No hea küll, võib-olla sattus meile mingi väga vilets isend, see polegi ehk nii oluline kui just Elisa kohutav suhtumine klientidesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Põnniradar / Elari KidPhone 4G