Esileht Pereelu ja suhted Portaali, kus ei olda kohe seksi peal väljas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Portaali, kus ei olda kohe seksi peal väljas

Postitas:
Kägu

Öelnud, et pole teavitused sees, aga ikka jätkab.

Kui nii ütled, ma järeldaks sellest, et siis järelikult ei häiri. Mul on alati magamise ajal telefon vaikse peal, sest meile, messingeri sõnumeid jne tuleb ööpäevaringselt. Minu jaoks on see elementaarne, et ma ei hoia mingit pidevalt piiksuvat telefoni kõrva ääres, kui ma magan. Seega on mul täiesti ükskõik, mis kell keegi midagi saadab, vaatan hommikul üle kõik asjad.

Mul on üldse öösel nett väljas, nii et ei kuule mingeid teavitusi nagunii. Lisaks on mul välja lülitatud ka kõik messengeri jms sotsiaalmeedia heliteavitused. Täiesti hääletult tulevad need teated.

Ma ei saagi mingeid teavitusi selle kohta, et see tüüp Tinderis enne kl 7 hommikut iga päev kirjutab. Seda mõttetum käitumine see tundub. Ta teab, et mul pole teavitused sees, aga ikka lambist kirjutab igal hommikul lihtsalt “tere hommikust”. Või kunagi keset päeva, et tere päevast või õhtust. Vaatan Tinderisse mõned korrad päevas, endale sobival ajal ja tundub ikka väga mõttekas, kui 5h hiljem näen kellegi igapäevaseid tervitusi. Kui kunagi neile vastust ei tule, siis seda enam tundub see käitumine juba kohtlane. Minu meelest normintellektiga inimene nii ei käituks ju? Kunagi vastust ei tule, aga kirjutad ikka suvalistel aegadel teistele lihtsalt “tere”? Teine ütleb, et pole teavitused sees, nagunii neid asju näeb tunde hiljem, aga ikka kirjutad? Milleks? Mida sellega näidata püütakse?

Minule isiklikult käib selline asi väga närvidele ja mõtlen unmatchimisele puhtalt selle tõttu. Ei julgekski teda messengeri edasi lasta, et igal hommikul viskaks mulle ühe ja sama tüübi mõttetu tervituse ette. Ja hoidku taevas, kui päriselt veel kokku saaks ja mu telefoninumbrit teaks. Mis siis juhtuks? Tulevad telefonisõnumid, et tere hommikust, tere päevast ja head õhtut. Omg!

Normintellektiga inimene saaks ju aru, et selline asi teeb su väga tüütuks ja teised soovivad sust kaugele eemale saada ning igaveseks vabaneda. Igasugu lämmatavad ja ahistavad tüübid on väga creepyd.

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Öelnud, et pole teavitused sees, aga ikka jätkab.

Kui nii ütled, ma järeldaks sellest, et siis järelikult ei häiri. Mul on alati magamise ajal telefon vaikse peal, sest meile, messingeri sõnumeid jne tuleb ööpäevaringselt. Minu jaoks on see elementaarne, et ma ei hoia mingit pidevalt piiksuvat telefoni kõrva ääres, kui ma magan. Seega on mul täiesti ükskõik, mis kell keegi midagi saadab, vaatan hommikul üle kõik asjad.

Mul on üldse öösel nett väljas, nii et ei kuule mingeid teavitusi nagunii. Lisaks on mul välja lülitatud ka kõik messengeri jms sotsiaalmeedia heliteavitused. Täiesti hääletult tulevad need teated.

Ma ei saagi mingeid teavitusi selle kohta, et see tüüp Tinderis enne kl 7 hommikut iga päev kirjutab. Seda mõttetum käitumine see tundub. Ta teab, et mul pole teavitused sees, aga ikka lambist kirjutab igal hommikul lihtsalt “tere hommikust”. Või kunagi keset päeva, et tere päevast või õhtust. Vaatan Tinderisse mõned korrad päevas, endale sobival ajal ja tundub ikka väga mõttekas, kui 5h hiljem näen kellegi igapäevaseid tervitusi. Kui kunagi neile vastust ei tule, siis seda enam tundub see käitumine juba kohtlane. Minu meelest normintellektiga inimene nii ei käituks ju? Kunagi vastust ei tule, aga kirjutad ikka suvalistel aegadel teistele lihtsalt “tere”? Teine ütleb, et pole teavitused sees, nagunii neid asju näeb tunde hiljem, aga ikka kirjutad? Milleks? Mida sellega näidata püütakse?

Minule isiklikult käib selline asi väga närvidele ja mõtlen unmatchimisele puhtalt selle tõttu. Ei julgekski teda messengeri edasi lasta, et igal hommikul viskaks mulle ühe ja sama tüübi mõttetu tervituse ette. Ja hoidku taevas, kui päriselt veel kokku saaks ja mu telefoninumbrit teaks. Mis siis juhtuks? Tulevad telefonisõnumid, et tere hommikust, tere päevast ja head õhtut. Omg!

Normintellektiga inimene saaks ju aru, et selline asi teeb su väga tüütuks ja teised soovivad sust kaugele eemale saada ning igaveseks vabaneda. Igasugu lämmatavad ja ahistavad tüübid on väga creepyd.

Eem, aga bloki ära? Näha on, kuidas sind häirib, aga ette midagi ei võta ja käiad aina.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelnud, et pole teavitused sees, aga ikka jätkab.

Kui nii ütled, ma järeldaks sellest, et siis järelikult ei häiri. Mul on alati magamise ajal telefon vaikse peal, sest meile, messingeri sõnumeid jne tuleb ööpäevaringselt. Minu jaoks on see elementaarne, et ma ei hoia mingit pidevalt piiksuvat telefoni kõrva ääres, kui ma magan. Seega on mul täiesti ükskõik, mis kell keegi midagi saadab, vaatan hommikul üle kõik asjad.

Mul on üldse öösel nett väljas, nii et ei kuule mingeid teavitusi nagunii. Lisaks on mul välja lülitatud ka kõik messengeri jms sotsiaalmeedia heliteavitused. Täiesti hääletult tulevad need teated.

Ma ei saagi mingeid teavitusi selle kohta, et see tüüp Tinderis enne kl 7 hommikut iga päev kirjutab. Seda mõttetum käitumine see tundub. Ta teab, et mul pole teavitused sees, aga ikka lambist kirjutab igal hommikul lihtsalt “tere hommikust”. Või kunagi keset päeva, et tere päevast või õhtust. Vaatan Tinderisse mõned korrad päevas, endale sobival ajal ja tundub ikka väga mõttekas, kui 5h hiljem näen kellegi igapäevaseid tervitusi. Kui kunagi neile vastust ei tule, siis seda enam tundub see käitumine juba kohtlane. Minu meelest normintellektiga inimene nii ei käituks ju? Kunagi vastust ei tule, aga kirjutad ikka suvalistel aegadel teistele lihtsalt “tere”? Teine ütleb, et pole teavitused sees, nagunii neid asju näeb tunde hiljem, aga ikka kirjutad? Milleks? Mida sellega näidata püütakse?

Minule isiklikult käib selline asi väga närvidele ja mõtlen unmatchimisele puhtalt selle tõttu. Ei julgekski teda messengeri edasi lasta, et igal hommikul viskaks mulle ühe ja sama tüübi mõttetu tervituse ette. Ja hoidku taevas, kui päriselt veel kokku saaks ja mu telefoninumbrit teaks. Mis siis juhtuks? Tulevad telefonisõnumid, et tere hommikust, tere päevast ja head õhtut. Omg!

Normintellektiga inimene saaks ju aru, et selline asi teeb su väga tüütuks ja teised soovivad sust kaugele eemale saada ning igaveseks vabaneda. Igasugu lämmatavad ja ahistavad tüübid on väga creepyd.

Eem, aga bloki ära? Näha on, kuidas sind häirib, aga ette midagi ei võta ja käiad aina.

Tundub ka, et tegelikult vaikselt naudib.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sellised saavad olla ainult mingile muule (huvi)alale suunatud foorumid ja protaalid, kalale.ee, auto24 või ehitusfoorumis pole nagu probleemi kohanud 🙂 aga tutvus ongi selline asi, et igaühe eesmärgid ja motiivid ja mida sealt leida loodab, on päris erinevad, sõeluda tuleb ikka ise terad sõkaldest, tuula terviseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub ka, et tegelikult vaikselt naudib.

Mida siis valesti tehakse, kui naudib? Peab kl 3 hommikul hakkama saatma või?
Normaalsed mehed, mitte vägistajad ja stalkerid, võtavad naist tõsiselt. Niiet kui häirib, tuleb otse ja lühidalt öelda kogu mõte, mis muide on omaette kunst. Umbes nii otse, nagu seksi peal väljas mehed kiirelt küsivad, kas kurku võtad. Kui ei häiri, siis las saadab edasi. No harm done.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vist sellepärast Tinderist head mälestused, et unmatchisin kohe need ära, kellega erilist klappi ei olnud. Suhtlesin seal mitmekümne mehega vanuses 35-45 ja kõik olid viisakad. Mitteühtegi nilbust, ebaviisakust ja isegi mitte nn halva elu üle kurtmist. Ikka taheti endast head muljet jätta, et ollakse kultuursed, sportlikud, tervislikud jne. Enamikku ma muidugi päriselt tundma ei õppinud ja kohtusin ka vähestega, aga täitsa tore oli. Võib-olla kui oleks nende unmatchidega kauem suhelnud, siis oleks ka ammu närvid läbi ja päris match tähelepanuta jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vist sellepärast Tinderist head mälestused, et unmatchisin kohe need ära, kellega erilist klappi ei olnud. Suhtlesin seal mitmekümne mehega vanuses 35-45 ja kõik olid viisakad. Mitteühtegi nilbust, ebaviisakust ja isegi mitte nn halva elu üle kurtmist. Ikka taheti endast head muljet jätta, et ollakse kultuursed, sportlikud, tervislikud jne. Enamikku ma muidugi päriselt tundma ei õppinud ja kohtusin ka vähestega, aga täitsa tore oli. Võib-olla kui oleks nende unmatchidega kauem suhelnud, siis oleks ka ammu närvid läbi ja päris match tähelepanuta jäänud.

ja kas siis leidsid sealt endale ka elukaaslase ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõni selline arvestatav deitportaal, kus ei ole esimeseks eesmärgiks vaid seks ? Suhe ise on teisejärguline kui üldse järgi tuleb.

Mulle tundub, et Tinder, Iha jmt on enamjaolt selle eesmärgiga või ma eksin ?

 

Mina leidsin Tinderist endale 5a tagasi abikaasa. Seksini jõudsime mu meelest äkki alles pärast kuud aega deitimist. Tean veel kahte sama pikaajalist või pikemat paari sealt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõni selline arvestatav deitportaal, kus ei ole esimeseks eesmärgiks vaid seks ? Suhe ise on teisejärguline kui üldse järgi tuleb.

Mulle tundub, et Tinder, Iha jmt on enamjaolt selle eesmärgiga või ma eksin ?

Mina leidsin Tinderist endale 5a tagasi abikaasa. Seksini jõudsime mu meelest äkki alles pärast kuud aega deitimist. Tean veel kahte sama pikaajalist või pikemat paari sealt.

Aga pean siia lisama et like panin ainult väga meeldivatele, pakun 10% meestele max, kui sedagi. Esimesena kellelegi ei kirjutanud ja iga lolli lause peale tuli unmatch. Miks ma peaks enf iga lolli peale kulutama. Latt tuleb kõrgel hoida, siis tuleb ka vääriline. Valisin hoolikalt ja mõtlen iga päev et hästi valisin 🙂 ei tohi alla lati suhelda sellepärast et äkki jään üksi vms.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

,,Palun ära saada mulle nii vara hommikul sõnumeid. Alles magan, need sõnumid äratavad mind enne äratuskella. Aitähh ette!”

Aitäh kirjuta ikka ühe h-ga. Või kirjuta kohe, et sind jätavad need tervitused hommikuks ja õhtuks täiesti külmaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõni selline arvestatav deitportaal, kus ei ole esimeseks eesmärgiks vaid seks ? Suhe ise on teisejärguline kui üldse järgi tuleb.

Mulle tundub, et Tinder, Iha jmt on enamjaolt selle eesmärgiga või ma eksin ?

Mina leidsin Tinderist endale 5a tagasi abikaasa. Seksini jõudsime mu meelest äkki alles pärast kuud aega deitimist. Tean veel kahte sama pikaajalist või pikemat paari sealt.

Aga pean siia lisama et like panin ainult väga meeldivatele, pakun 10% meestele max, kui sedagi. Esimesena kellelegi ei kirjutanud ja iga lolli lause peale tuli unmatch. Miks ma peaks enf iga lolli peale kulutama. Latt tuleb kõrgel hoida, siis tuleb ka vääriline. Valisin hoolikalt ja mõtlen iga päev et hästi valisin ???? ei tohi alla lati suhelda sellepärast et äkki jään üksi vms.

Kuu ajaga võõra mehega seksini ei ole eriti kõrge latt.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuu ajaga võõra mehega seksini ei ole eriti kõrge latt.

On ikka küll. Kaua sinu arust peab ootama siis? Viis aastat?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka küll. Kaua sinu arust peab ootama siis? Viis aastat?

Kui ollakse ainult kuu aega tuttavad, siis peaks seksiga veel ootama. Kui mees väga kibeleb ja oodata ei malda, siis mööndusena on lubatud teha mehele suuseksi. Päris õige seksini võiks paar jõuda peale kahte kuud tutvumist.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kirjuta ikka ühe h-ga. Või kirjuta kohe, et sind jätavad need tervitused hommikuks ja õhtuks täiesti külmaks.

Neutraalselt ja selgelt ütlemine oleks nii, nagu kirjutasin, või öelda “näen sind sõbrana, mul juba on mees, hetkel ei otsi meest, praegu ei saa tunnetele vastata, minul ei ole kahjuks samu tundeid”, mis antud juhul on õige, arvestades, kuidas meest on kirjeldatud. Kirjelduse järgi on tähelepanu tore ja inimlik, aga mitte enamat.

“Täiesti külmaks” kõlab agressiivselt, isegi, kui see on tõde. Samuti võib vaielda, et kas mees on agressiivne. Kui naine tunneb end ohustatuna või liialt ebamugavas olukorras ja tahab selle olukorra raudkindlalt lõpetada, siis võib järsult öelda, et jätad külmaks. Kui mees pole psüühikahäire diagnoosiga, taandub sammult.

Aitähh on informaalsem ja sellepärast panin kaks h-d. Need on nüansid, mida igaüks ei taba ja äkki polegi tabatavad, vaid hoopis mõttetud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh on informaalsem ja sellepärast panin kaks h-d. Need on nüansid, mida igaüks ei taba ja äkki polegi tabatavad, vaid hoopis mõttetud.

Ja sa arvad, et mees, kes ei suuda aru saada, et sellised tüütud sõnumid on häirivad, oskab tabada selle nüansi, miks “aitähh” on kahe h-ga kirjutatud?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ollakse ainult kuu aega tuttavad, siis peaks seksiga veel ootama. Kui mees väga kibeleb ja oodata ei malda, siis mööndusena on lubatud teha mehele suuseksi. Päris õige seksini võiks paar jõuda peale kahte kuud tutvumist.

Kas see peaks nüüd nali olema või?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see peaks nüüd nali olema või?

Proovib vist veidi huumorit visata jah 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see peaks nüüd nali olema või?

Eks ta väike nali oli jah!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh on informaalsem

Milliseid imeasju küll perekoolist lugeda saab.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitähh on informaalsem

Milliseid imeasju küll perekoolist lugeda saab.

kle jah, minu jaoks nt aitähh=idioot, aga eks inimesed ongi erinevad.
minu tinderi elukaaslane kipub ka teinekord valesti kirjutama, aga sain üsna kohe aru, et tegu on düsgraafiaga, mitte lollusega, seega kõik hästi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis loom on tinderi elukaaslane? Sa ise ka just kõrgetasemelise kirjaoskusega ei hiilga, et teisi kritiseerima tulla passiks…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ollakse ainult kuu aega tuttavad, siis peaks seksiga veel ootama. Kui mees väga kibeleb ja oodata ei malda, siis mööndusena on lubatud teha mehele suuseksi. Päris õige seksini võiks paar jõuda peale kahte kuud tutvumist. Kas see peaks nüüd nali olema või?

Praktiliselt võõraste inimeste vahel seksuaalse eelvahendina suuseksi pakkumine oleks liiast. Isegi kui sellise kiirustamise puhul kondoomi kasutada, siis eetilisest vaatepunktist võetuna oleks toiming väär. Õigem oleks esimesel kohtingul piirduda (äärmisel juhul)suule suudlemisega

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praktiliselt võõraste inimeste vahel seksuaalse eelvahendina suuseksi pakkumine oleks liiast. Isegi kui sellise kiirustamise puhul kondoomi kasutada, siis eetilisest vaatepunktist võetuna oleks toiming väär. Õigem oleks esimesel kohtingul piirduda (äärmisel juhul)suule suudlemisega

No vaata inimesed on erinevad. Sina arvad, et liiast, mina ei arva nii. Ma ise olen peaaegu alati peale kolmandat kohtumist seksini jõudnud. Milleks head asja endale keelata:)

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vaata inimesed on erinevad. Sina arvad, et liiast, mina ei arva nii. Ma ise olen peaaegu alati peale kolmandat kohtumist seksini jõudnud. Milleks head asja endale keelata:)

Ja meest sul ikka ei ole, järelikult pole vist väga hea voodis 🙂

Võeh, suuseksi ma igale mingile poolvõõrale tondile “kavalerikandidaadile” kindlasti tegema ei hakka! See “treat” jääb oma mehele, kui tast mees saab.  Mõni ei hinda ennast ja oma keha ikka üldse, et igaühele ennast pakkumas käib.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja meest sul ikka ei ole, järelikult pole vist väga hea voodis ???? Võeh, suuseksi ma igale mingile poolvõõrale tondile “kavalerikandidaadile” kindlasti tegema ei hakka! See “treat” jääb oma mehele, kui tast mees saab. Mõni ei hinda ennast ja oma keha ikka üldse, et igaühele ennast pakkumas käib.

Tõsi ta on, ma ei ole veel mehele saanud, aga eks lootus sureb viimasena. Aga las igaüks otsustab ise, millal ta mehega seksini jõuab, võõrastel ei ole siin midagi öelda ega halvaks panna. Igaüks elab oma elu nii nagu soovib:)

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kle jah, minu jaoks nt aitähh=idioot, aga eks inimesed ongi erinevad

Kirjeldamise peale ma isegi saan aru, mida silmas pead. Aga ilmselt rõhutab öeldu mõtet pigem hääletoon ehk see, kuidas seda öeldakse. Kui sa kirjapildis kirjutad nii, siis enamik inimesi tõlgendab seda siiski kirjaveana, mitte kui põlguse väljendust.

Samas, kui rääkida sellest, et mees tülitab sõnumitega ja ei tulegi selle peale, et see võib vastasele kuidagi tüütu olla, siis loota, et demonstratiivne “aitähh!” jõuaks talle kohale õige mõttena, on küll palju loota.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed võiks olla veidi viisakamad, saaksid seksi ka palju rohkem.

Kuigi panin Su kommentaarile plussi, siis tegelikult päris nõus sellega ei ole.

Ma pean ennast üsna viisakaks, mistõttu Tinderis kõik suhtlemised võtavad väga kaua aega ning kuna pole seda õiget leidnud, siis pole väga kuhugi jõudnud.

Sõber, selline ropu suuga eluvend, alustab üsna maha ja taha jutuga. Ilmselgelt peletab iga normaalse naise minema, aga näib, et see hoiab tal pigem aega kokku, sest üle nädala on tal uus naine ning neid näib jaguvat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõber, selline ropu suuga eluvend, alustab üsna maha ja taha jutuga. Ilmselgelt peletab iga normaalse naise minema, aga näib, et see hoiab tal pigem aega kokku, sest üle nädala on tal uus naine ning neid näib jaguvat.

Kui see on unistuste elu, tee ka siis nii. Saada kohe esimese asjana londi pilt ja küsi, kas keppi ka saab. Saadad 200 kirja välja ja äkki kahe nädala kohta ühe omapärase naise siis saad voodisse. Ma kunagi imestasin oma sõbra kohta, et kuidas iga kord, kui välja läheme, ta leiab mingi üheöösuhte. Aga tema taktika oli samasugune. Ütles suva naisele, et kobe tiss, suurem osa muidugi solvus ja pani minema, aga mõni oli meelitatud, sellega siis oligi mõte edasi sebida. Kui kvaliteet ei huvita üldse, ainult mingi suva naise voodisse saamine üheks korraks, lase siis käia.

+9
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja meest sul ikka ei ole, järelikult pole vist väga hea voodis ???? Võeh, suuseksi ma igale mingile poolvõõrale tondile “kavalerikandidaadile” kindlasti tegema ei hakka! See “treat” jääb oma mehele, kui tast mees saab. Mõni ei hinda ennast ja oma keha ikka üldse, et igaühele ennast pakkumas käib.

Tõsi ta on, ma ei ole veel mehele saanud, aga eks lootus sureb viimasena. Aga las igaüks otsustab ise, millal ta mehega seksini jõuab, võõrastel ei ole siin midagi öelda ega halvaks panna. Igaüks elab oma elu nii nagu soovib:)

Ja sa ei ole kunagi selle peale tulnud, et ükski mees lihtsalt ei taha päriseks omale sellist tädi, kes juba esimesel kohtumisel lahti imeb ja hiljemalt kolmandal kohtumisel keppi annab?

Miks peaks tahtma sellist naist, kes iga mehe ees, ja esimesel võimalusel, kõik augud valla lööb.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks peaks tahtma sellist naist, kes iga mehe ees, ja esimesel võimalusel, kõik augud valla lööb.

Kus see kirjas oli, et esimesel võimalusel? Seksini jõuan ikka peale kolmandat kohtingut. Olgem ikka faktide kirjeldamisel täpsed. Teiseks kustkohast proua võtab, et ma kohe kõik augud valla löön (fuh milline sõnakasutus eksole)? Ma siis mainin igaks juhuks, et ma ei kasuta seksides kõiki auke. Las ma elan oma elu nii nagu oskan suudan ja tahan.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Portaali, kus ei olda kohe seksi peal väljas