Esileht Hobinurk Probleem Aliexpressi sisselogimisega

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Probleem Aliexpressi sisselogimisega

Postitas:
Kägu

Mul on viimsed 2-3 nädalat probleemid Aliexpressi sisselogimisega.

Sisse logides tuleb teade:

To protect your account, please complete the verification.
<label class=”ui-label” style=”float: left; width: 70px; margin-left: -75px; padding-top: 12px; text-align: right;”>Verification code:</label>

<input id=”J_Checkcode” class=”ui-input-checkcode” style=”margin: 0px; padding: 8px 10px; font: 12px / 24px ‘Microsoft YaHei’, tahoma, arial, ‘Hiragino Sans GB’, 宋体, sans-serif; height: 24px; width: 203px; vertical-align: middle; border: 1px solid #dddddd;” autocomplete=”off” maxlength=”6″ name=”_fm.v._0.em” type=”text” placeholder=”6 digits” /><button id=”J_GetCode_Email” class=”getcheckcode” style=”margin: 0px; padding: 0px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; font-stretch: normal; font-size: 12px; font-family: ‘Microsoft YaHei’, tahoma, arial, ‘Hiragino Sans GB’, 宋体, sans-serif; position: absolute; right: 10px; top: 12px; background: #ffffff; cursor: pointer; color: red; border: initial none initial;” type=”button”>Get code</button>
Kinnituskoodi ei tule, klikkimine tulemust ei anna.
Kas oskate aidata, milles võiks asi olla?  Probleem on ainult ühest arvutist sisse logides,  teistes arvutites toimib tavapäraselt.
Küpsised kustutasin,  arvuti seadetes Aliexpress blokeeritud ei ole.  Viirusetõrje ja tulemüür on olemas, kas on võimelik, et tõrge on kuidagi nendega seotud?
0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem on ainult ühest arvutist sisse logides, teistes arvutites toimib tavapäraselt.

Siis ju tegelikult ei ole probleemi. Teed oma tellimused teisest arvutist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tõenäoliselt on ikkagi viirus saanud end läbi, sest ka viirusetõrje pole kõikvõimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Viiruse peale mõtlesin ka ise, aga viirusetõrje seda ei tuvastanud.  Olen täna pikemalt selle arvuti taga olnud ja nüüd küsib turvakoodi ka mail.ee kontole sisse logides (see toimib),  samuti ei laadi alla meilis olevad pilte (st Laadi kujutis käsule ei reageeri).

Privaatsussätteid kontrollisin, seal peaks kõik korras olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem on ainult ühest arvutist sisse logides, teistes arvutites toimib tavapäraselt.

Siis ju tegelikult ei ole probleemi. Teed oma tellimused teisest arvutist.

Seda küll, aga tahaksin ikka ka selle arvuti probleemi korda saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnituskoodi ei tule, klikkimine tulemust ei anna.

Tavaliselt tuleb listikirjade või spämmi alla, tuhni oma rämpsupostkastid läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis brauserit kasutad? Mul osasid asju, mis hüpikaknaid/autentimist/id kaarti nõuavad, ei lase teha Opera nt, tuleb vahetada firefoxi vastu. Ja allalaadimise kaust on operal eraldi, sealt tuleb avada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuleb ka selliseid meile, st koodiga link tuleb meilile. Tulevad kohale küll koodid. See on mingi uus teema neil seal, vist on püütud turvalisuse taset tõsta vms. Ma tavaliselt käin telefoniga, kogu aeg ühe ja sama telefoniga Alis, ikka vahel viskab seda koodi küsida.

Kontrolli kontol oma meiliaadress ka üle, vbl on mõni täheviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära parem telligi seda Ali sitta, millestki ilma küll ei jää.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Probleem Aliexpressi sisselogimisega