Esileht Hobinurk Probleem Facebookis

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Probleem Facebookis

Postitas:
Kägu

viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest?

Seal on valik, mida saad ise muuta: populaarsemad, kõik ja veel mingi kolmas. Mul automaatne on populaarsemad. Kui valin kõik, siis avanevad kõik. Eelmises versioonis oli jah automaatne seadiatus teistsugune, kohe olid kõik näha. Nüüd pean alati ise muutma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean neid: värskemad, popimad, kõik, aga iga kord ei avane kõik mitte ühegi valikuga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul sama asi. Vahel näitab nt, et peaks olema 7 kommentaari, valin küll “Kõik”, aga mulle näitab siiski vaid 3 või 5. Ei tea, milles probleem. Ei ole viitsinud end sellega suuremat vaevata, samas ei saa ka aru, mis on teemaalgatuses miinustamist või naermist väärt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No items available. Esileht › Hobinurk › Probleem Facebookis Lisa lemmikteemaks Näitan 5 postitust – vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 ) Teema: Probleem Facebookis Postitas: Kägu21.03.2022 20:18 viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest? Rate this item:Submit Rating+1-1 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 20:58 ???? Rate this item:Submit Rating+1-4 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 22:19 #3969183: viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest? Seal on valik, mida saad ise muuta: populaarsemad, kõik ja veel mingi kolmas. Mul automaatne on populaarsemad. Kui valin kõik, siis avanevad kõik. Eelmises versioonis oli jah automaatne seadiatus teistsugune, kohe olid kõik näha. Nüüd pean alati ise muutma. Rate this item:Submit Rating00 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 22:42 Ma tean neid: värskemad, popimad, kõik, aga iga kord ei avane kõik mitte ühegi valikuga. Rate this item:Submit Rating+30 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 22:47 Jah, mul sama asi. Vahel näitab nt, et peaks olema 7 kommentaari, valin küll “Kõik”, aga mulle näitab siiski vaid 3 või 5. Ei tea, milles probleem.

Vahel need puuduvad kommentaarid on vastused kellegi kommentaarile, need tuleb eraldi avada. Mõnikord on vaid 1 kommentaar ja siis sellele 8 peidetud vastust, aga algul näitab ikka, et 9 kommentaari.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naermist väärt.

Kunagi ammu kui Reps veel noor oli ja haridusminister oli, siis ta sageli naeris nagu hobune ja ikka öeldi: lolli tuntakse naerust. Ja oligi õige ütlus, niimoodi ennast maha mängida, no selleks peab ikka superloll olema.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naermist väärt.

Kunagi ammu kui Reps veel noor oli ja haridusminister oli, siis ta sageli naeris nagu hobune ja ikka öeldi: lolli tuntakse naerust. Ja oligi õige ütlus, niimoodi ennast maha mängida, no selleks peab ikka superloll olema.

Kas on veel lollimat moodust suvaline teema üritada poliitikaga siduda? Mõtlesin, et need noortrollid on ehk mõneks ajaks lõpetanud, aga näe, juba aktiveeruvad. Valimisteni ikka palju aega, ei tasu veel pingutada, unustatakse ära su sõnavõtt.

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No items available. Esileht › Hobinurk › Probleem Facebookis Lisa lemmikteemaks Näitan 5 postitust – vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 ) Teema: Probleem Facebookis Postitas: Kägu21.03.2022 20:18 viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest? Rate this item:Submit Rating+1-1 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 20:58 ???? Rate this item:Submit Rating+1-4 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 22:19 #3969183: viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest? Seal on valik, mida saad ise muuta: populaarsemad, kõik ja veel mingi kolmas. Mul automaatne on populaarsemad. Kui valin kõik, siis avanevad kõik. Eelmises versioonis oli jah automaatne seadiatus teistsugune, kohe olid kõik näha. Nüüd pean alati ise muutma. Rate this item:Submit Rating00 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 22:42 Ma tean neid: värskemad, popimad, kõik, aga iga kord ei avane kõik mitte ühegi valikuga. Rate this item:Submit Rating+30 Vasta | TsiteeriTeata ebasobivast Postitas: Kägu21.03.2022 22:47 Jah, mul sama asi. Vahel näitab nt, et peaks olema 7 kommentaari, valin küll “Kõik”, aga mulle näitab siiski vaid 3 või 5. Ei tea, milles probleem.

Vahel need puuduvad kommentaarid on vastused kellegi kommentaarile, need tuleb eraldi avada. Mõnikord on vaid 1 kommentaar ja siis sellele 8 peidetud vastust, aga algul näitab ikka, et 9 kommentaari.

Ei, ei ole. Pole põhjust teisi päris lolliks ka pidada, et isegi kommentaarivastuseid avada ei oska. Tore, kui Sul sarnast probleemi pole olnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib mõelda, et seal ei ole lihtsalt midagi mõistlikku. FB peaks mingil määral automaatselt spämmi filtreerima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka telefonis sama asi. Muidu ilmselt ei paneks tähelegi, aga vahel ta viskab teate, et Kati kommenteeris ka seda ja seda teemat ja isegi kommentaarist algus on toodud, aga kui selle teate peale vajutad, avaneb vastav kommentaarium, aga seda konkreetset vastust ei näita. Näitab näiteks, et minu kommentasrile on 5 vastust, avan need, aga mulle näitab ainult kolme ja see Kati kommentaar on ka puudu. Järgmisel päeval täpselt samale teatele vajutades võib juhtuda, et näen seda kommentaari ja teisigi puuduolevaid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi ammu kui Reps veel noor oli ja haridusminister oli, siis ta sageli naeris nagu hobune ja ikka öeldi: lolli tuntakse naerust. Ja oligi õige ütlus, niimoodi ennast maha mängida, no selleks peab ikka superloll olema. Kas on veel lollimat moodust suvaline teema üritada poliitikaga siduda? Mõtlesin, et need noortrollid on ehk mõneks ajaks lõpetanud, aga näe, juba aktiveeruvad. Valimisteni ikka palju aega, ei tasu veel pingutada, unustatakse ära su sõnavõtt.

Sa ei saanudki pihta, et sulle toodi näide mis arulagedalt naeru lõkerdajaga võib juhtuda. Vangla!

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB-s on mõnda aega juba jama, k.a see sama kommentaaride asi. Messenger paneb hoopis segast – sõnumid tulevad teinekord alles pool päeva hiljem kohale, kuigi kõik osapooled on levis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul on ka sama. Häirib küll. Teine asi, mis häirib, on et lähedaste sõprade postitusi, mida varem kohe näitas, näitab nüüd nagu jumal juhatab mõnikord ei näitagi. Rääkimata sellest, et pidevalt tulevad mingid 12h ja 23h vanad postitused lupsti voogu üles.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et pidevalt tulevad mingid 12h ja 23h vanad postitused lupsti voogu üles.

Ka paar-kolm päeva vanad postitused mõnes grupis ilmuvad vahel esimesena, kui FB avan. Mitu päeva järjest võib näha üsna vanu teemasid. Ja nendes teemades pole ka ühtki uut ega lugemata kommentaari. Seadistused olen üle vaadanud, kõik tundub õige olevat.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel need puuduvad kommentaarid on vastused kellegi kommentaarile, need tuleb eraldi avada. Mõnikord on vaid 1 kommentaar ja siis sellele 8 peidetud vastust, aga algul näitab ikka, et 9 kommentaari.

Ei, ei ole. Pole põhjust teisi päris lolliks ka pidada, et isegi kommentaarivastuseid avada ei oska. Tore, kui Sul sarnast probleemi pole olnud.

Sind on siin teemas küll lolliks ninetatud, aga oneti vastasid pahasti just viisakale ja asjalikule kommentaarile, miks?
Ja kust sa tead siis, et need pole peidetud kommentaarid, räägi meile ka?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tähele pannud, et need “kadunud”kommentaarid on kas kustutatud või peidetud. Peita saab postituse autor ise, aga kustutavad grupi adminnid ja FB ise ka. FB äpis minu meelest jääb väike delay sisse, kui keegi kustutab ja üsna kohe pärast seda vaadata, näitab, et on 25 kommentaari, aga näha on 5. Ja et sealt eest ja vahelt midagi minema pühiti, on allesjäänud kommentaaride sisust aru saada. Nt keegi kirjutab, et miks siin igasugu teemast mööda vastuseid on, tehke omale teine grupp jne jne.

Mind häirib hirmsasti see seade, et gruppides tuleb uue tegevusega postitus automaatselt ülespoole. Ja seda peab krdi IGA KORD ise uuesti sortima. Ma olen sellistes gruppides, kus postitatakse palju fotosid, nt 5 fotot ühes postituses. Siis mingi 3 päeva pärast keegi kommenteerib seal üht fotot ja FB upitab selle mulle jälle eraldi kõige ette, kuigi ma juba ammu nägin ära. On ka mingid entusiastid, kes kõiki fotosid kommenteerivad emotikonidega, üks paneb kõigile piltidele mingi 100% emotikoni, kõik pildid jooksevad jälle ükshaaval üles. Selle nuhtluse pärast plaanin äpist loobuda ja hakata kasutama ka telefonis brauseris, et panna peale mingi programm, mis elimineerib reklaamid ja paneb postitused alati kronoloogiliselt. Nimi ei tule praegu meelde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja et sealt eest ja vahelt midagi minema pühiti, on allesjäänud kommentaaride sisust aru saada. Nt keegi kirjutab, et miks siin igasugu teemast mööda vastuseid on, tehke omale teine grupp jne jne.

Sel juhul on ju FB poolt märge, et kommentaar, millele vastati, on kustutatud. Ei pea midagi kontekstist aimama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul on ju FB poolt märge, et kommentaar, millele vastati, on kustutatud. Ei pea midagi kontekstist aimama

Kui kaob kommentaar, millele on vastatud, siis jah. Kui on lihtsalt kommentaarid järjest, mitte vastused, ja mõned neist kustutatakse ära, siis ei ole mingit märget.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naermist väärt.

Kunagi ammu kui Reps veel noor oli ja haridusminister oli, siis ta sageli naeris nagu hobune ja ikka öeldi: lolli tuntakse naerust. Ja oligi õige ütlus, niimoodi ennast maha mängida, no selleks peab ikka superloll olema.

See inimene on ka ilmselgelt peast pisut uhhuu, kes konteksti täiesti sobimatu kommentaariga teiste juttu sisse sõidab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kõige häirivamalt selline probleem grupis Toataimed ja seal ei kirjuta keegi poliitikast, et FB kustutama peaks, vaevalt et ka kirjutajad ise nüüd järsku pidevalt kustutama on hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viimasel ajal ei avane seal gruppide postitustes enam kõik kommentaarid. Kas ainult minul see probleem ja millest?

See juba mitu kuud. Peab valima- näita kõik aga ka siis vahest on probleeme

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kommentaaride arv ei klapi, siis on osad kommentaarid tõesti kustutatud. Võisid ka spämm olla, seepärast kustutati, ei pea olema teemast mööda või poliitika 🙂 Kommentaaride või nende vastuste mittenägemine on bugi jah. Aga toimib see, et kui kommentaari lingile vajutades kommentaarid ei avane, siis vajuta Comment nagu tahaks kommentaari kirjutama hakata, siis avanevad. Samamoodi, kui kommentaari vastused ei taha avaneda, siis vajuta Vasta sellele kommentaarile, mille vastuseid lugeda tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastuste mittenägemine on bugi jah

see väää

bugi bugina - YouTube

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastuste mittenägemine on bugi jah

see väää

bugi bugina - YouTube

Just, illustreerib täielikult seda, et tahtsime funktsionaalsust, aga saime probleemi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastuste mittenägemine on bugi jah

see väää

bugi bugina - YouTube

Sinu pildil olevat nimetatakse eesti keeles siiski bagiks, mite bugiks. Näiteks: https://www.mototehnika.ee/soidukid/3548308

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu pildil olevat nimetatakse eesti keeles siiski bagiks, mite bugiks. Näiteks: https://www.mototehnika.ee/soidukid/3548308

EESTI keeles, vuihhh, mingi maakas oled vää?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka üks küsimus, paistab haakuvat teemaga. Gruppides pakub FB mulle järjekindlalt kommentaaride sortimist top comments/most applicable järgi. Ka most recent, kuigi ma ei ole seda teemat varem lugenud. Kas see on paratamatu ja ma peangi ise iga kord käsitsi ära muutma, et kõiki komme postitamise järjekorras lugeda saaks või on seda vaikimisi sortimist võimalik kuskil (grupi?) seadetes muuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk Probleem Facebookis