Esileht Pereelu ja suhted professionaalset nõustajat lahkumineku valuga hakkamasaamiseks

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: professionaalset nõustajat lahkumineku valuga hakkamasaamiseks

Postitas:

Lahkuminekust, altvedamisest jne põhjustatud valu on juba 4 kuud kestnud ja lõppu ei näe. Kõik mis enda poolt võimalik (tegele hobidega, suhtle jne jne) olen juba teinud, aga tundub, et asi vajab professionaalsemat tuge. Kas olete kasutanud professionaali abi, et kogu see südamevalu protsess kiiremini läbi teha ja eluga edasi suuta minna?
Oskate kedagi soovitada Tallinnas? Võib soovitada ka alternatiivseid meetodeid.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuta on nõustamiskeskus Tallinnas: http://www.pk.ee

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest Soovitan läbida koolitus: PREP üksikisikutele “Minu suhe on minu kätes” Link: https://prep.ee/prep-paarisuhtekoolituse-koolitajad/

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Sille Õun. Sain väga palju abi temalt.
Niipalju veel, et alguses on väga raske, minul isegi aasta pärast lahutust meenub kõik see reetmine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuud on väga lühike aeg. Mul möödas 2 aastat ja alles nüüd hakkab looma. Varu kannatust.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetseid soovitusi ei oska anda, aga arvan, et professionaali poole pöördumine on väga õige otsus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 10 a möödas ja ikka tuleb vahepeal ex mehe petmine meelde, õnneks enam valu ei tee. See 4 kuud on tõesti väga vähe, mina sain tol ajal abi Tln kriisiabist, see peaks töötama ka praegu ja psühholoogi abi on tasuta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel mulle tundub, et kuna ma ei ole mitte iialgi kogenud suurt, sügavat ja kõikehaaravat armastust, peaksin vist õnnelik olema – minu jaoks on välistatud tunda valu armastuse kaotamise pärast. Minu elu saadab puhas pramaatika.
Mees petab ja/või lahkub – aitäh kõige eest ja nägemist.
Kriisiabid ja psühholoogid jääksid minusuguste pärast vaeseks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

egelikult see kõik ununeb alles siis, kui tuleb ellu uus armastus. Kui see juhtub 15 aasta pärast, siis täpselt nii kaua sa oma lahutust ka põed ja eksi küljes mõtetega ripud.

See on nüüd küll puhas suhtesõltlase ja klammerduja jutt. Nii saab rääkida inimene, kes endaga mitte mingit tööd ei tee ning peab teisi oma õnne eest vastutavaks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult see kõik ununeb alles siis, kui tuleb ellu uus armastus. Kui see juhtub 15 aasta pärast, siis täpselt nii kaua sa oma lahutust ka põed ja eksi küljes mõtetega ripud.

See ei ole küll tõsi. Mida rohkem aega möödub, seda kergemaks läheb. Aasta pärast on juba päris kerge. Muidugi tuleks võimalikult kiiresti ja lõplikult eelmisest suhtest lahti lasta. Ära otsi temaga kontakti, saa lahti asjadest, mis teda meenutavad, viska ta oma elust välja. Ja suhtle ning käi uute inimestega väljas. Võid jätta ka oma meiliaadressi, kuna mul endal on sama periood praegu, siis võiks rääkida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsi pole, siis on lihtsam.
Kui on lapsed, siis on raskem.
Tahaks ju sellise petjast inimese lihtsalt saata “teisele planeedile” ning elada edasi nii, et iial ei peaks tegemist tegema. Aga ei saa. Isegi ausalt ei saa suhtuda.
Pead tegema nägu, et oli tore inimene. Lihtsalt pead – sest lapsed on osa sellest. Ja vastasel juhul võivad lapsed tunda, et nemad on umbes sama põlatud nagu nende isa.
Seega pead juba ise uskuma, et ega see mees ikka nii hull ei olnud. Kõlbas laste isaks ja lapsed on ju parim, mis on. Ja päris välja arvata oma elust ei saa, sest laste pärast juhtub ikka kokku saamisi. Kasvõi see, et lapsed ootavad sünnipäevadele ja üritustele.

Olen oma elus varemgi suhteid lõpetanud. Aga enne polnud lapsed seotud – siis on lahti laskmine lihtne. Kui juba lapsed, siis tahaks viimase hetkeni uskuda, et kõik saab kunagi korda ja on ilus pereelu. Aga ei ole. Ja ei saa korda. On nii nagu on. Ja isegi välja lülitada ei saa seda inimest oma elust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.human.ee/emotsioonid-inimkonna-suurim-soltuvus/

Emotsionaalne valu on vahel kordades raskem taluda kui füüsiline valu.
Kõva sporditegemine aitab natuke.

Mind on aidanud ka ülaltoodud raamat – seal on ka harjutused, kuidas emotsioonidest lahti lasta, ennast nendest eraldada. Saab paremaks küll! Eks tunded tulevad uuesti aga siis jälle teed harjutust ja see aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.human.ee/emotsioonid-inimkonna-suurim-soltuvus/

Emotsionaalne valu on vahel kordades raskem taluda kui füüsiline valu.

Kõva sporditegemine aitab natuke.

Mind on aidanud ka ülaltoodud raamat – seal on ka harjutused, kuidas emotsioonidest lahti lasta, ennast nendest eraldada. Saab paremaks küll! Eks tunded tulevad uuesti aga siis jälle teed harjutust ja see aitab.

Minu arvates täielik jama. Inimese ajule on normaalne tunda emotsioone. Jah, me ei tohi emotsioonide ajel midagi halba korda saata, aga need ei ole sõltuvus, vaid normaalseks inimeseks olemise osa.
Mul on kolm aastat möödas, nüüd on juba parem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted professionaalset nõustajat lahkumineku valuga hakkamasaamiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.