Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Progesterooni tase madal

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Progesterooni tase madal

Postitas:

Hei! Kas keegi veel on saanud diagnoosi madala progesteriooni taseme kohta? Kuidas teil ravi toimis? Kui kiiresti jäite rasedaks?

Mul takistab see madal tase rasedaks jäämist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on madal progesteroon teises tsükli pooles ja söön selleks iga kuu Duphastoni 10 päeva peale ovulatsiooni. Hetkel rasestumisel aidanud ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on madal progesteroon teises tsükli pooles ja söön selleks iga kuu Duphastoni 10 päeva peale ovulatsiooni. Hetkel rasestumisel aidanud ei ole

Kaua oled vötnud seda? Mis CD Arst käskis vötma hakata?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et see takistab? Mul oli ka ja avastati, kui 6.rasedusnädalal määrimisega EMOsse läksin. Arst kirjutas Duphastoni, mida võtsin kuni oscari testini. Kandsin edukalt lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on madal progesteroon teises tsükli pooles ja söön selleks iga kuu Duphastoni 10 päeva peale ovulatsiooni. Hetkel rasestumisel aidanud ei ole

Kaua oled vötnud seda? Mis CD Arst käskis vötma hakata?

Ov.teste teen igakuiselt ja 36h peale OVd võtan duphastoni 10 päeva, muidu lampi vōttes võib pärssida ovulatsiooni toimumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et see takistab? Mul oli ka ja avastati, kui 6.rasedusnädalal määrimisega EMOsse läksin. Arst kirjutas Duphastoni, mida võtsin kuni oscari testini. Kandsin edukalt lõpuni.

Aasta aega juba proovinud, eks näeb mis saab rohtudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on madal progesteroon teises tsükli pooles ja söön selleks iga kuu Duphastoni 10 päeva peale ovulatsiooni. Hetkel rasestumisel aidanud ei ole

Kaua oled vötnud seda? Mis CD Arst käskis vötma hakata?

Ov.teste teen igakuiselt ja 36h peale OVd võtan duphastoni 10 päeva, muidu lampi vōttes võib pärssida ovulatsiooni toimumist.

Mul kästi alates CD 10 vötma hakata. Aga teine rohi. Ma ei ela Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui madal on teie progesterooni tase, et on pandud ravimid peale? Kahtlustan, et ka endal ei ole progesterooni tase piisav luteaalfaasis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasestumist see ei takista, aga raseduse püsimajäämist küll. Põhjusi võib olla erinevaid, mittetäisväärtusilk ov, pcos, liiga lühike II faas. Selle mõõtmiseks tuleb teha tsükli 21.päeval (ehk ca nädal peale ov toimumist) vereproov progesterooni taseme mõõtmiseks. Asendusravi on lihtne, tsükli teisel poolel kas tablettide või tuppe pandavate geelide-oovulitega (Utrogestan, Crinone jms) või süstidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Progesterooni tase madal