Esileht Hobinurk Pühajärve spa

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pühajärve spa

Postitas:

Kes on käinud, kuidas seal on? Plaan minna aga ainult piltide põhjal ei oska otsustada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pühajärve SPA on väga tore koht aga kui sa ainult SPA pärast sinna lähed, siis pead pettuma. Protseduure ma ei tea aga veemõnude osas on seal lihtatl 25m bassein, üks väike lastekas ja üks mullivann. Saunadest soome saun ja aurusaun. See on pigem selline koht, mis on lisaks millegile, nt. suusatamine või looduses matkamine vms.

vaatasin fotosid – no neid ikka osatakse teha, spa kaob perspektiivis kaugusesse ja ei hooma täpselt, et kui palju ja suur siis on.
kõige õigem foto veeosa kohta on siin:
https://www.perekaart.ee/uploads/soodustused/109/1443799820.526.jpg
vaade järvele on muidugi kaunis 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain ka pettumuse. Väike mullivann ja eraldi saun. Mullivann ol irahvast täis ja see üks saun oli rahvast täis. isegi lamamistoole ega mitte midagi spalikku polnud. Nimetaks seda ujulaks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 12:26; 25.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on võrdlemisi lihtne koht, aga sellegipoolest üks mu lemmikutest. Kuigi jah, pigem suvisel ajal, siis on sealkandis tegemist üksjagu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem siis juba Kubja

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 12:26; 25.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme siis vastupidi: Pühajärve on äärmiselt ilus koht ja kui sul on seal plaanis matkata või midagi muud toredat teha, siis võid seal ööbida ja muu hulgas ka spaas käia, aga spaapuhkust pole mõtet sinna planeerida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem siis juba Kubja

Kubijas ka pettusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ka blogijutt sellest kohast: https://www.hotelliveeb.ee/blogi/sportlik-puhkus-puhajarvel/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Pühajärve spa