Esileht Lapse ootamine Pulss kõrge

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pulss kõrge

Postitas:

Hommikul silmad lahti teen, taob süda kohe kuskil 100-120 lööki minutis. Õhtupoole läheb veidike vaiksemaks. Öösiti magada saan. Olen täitsa mures. Arst ütles, et ole rahulikult ja joo kummeli või melissi teed mõõdukalt. Olen 9 nädalat rase. Kardan, et see mõjub lapsele halvasti. Kas kellegil olnud veel samamoodi ja mis on aidanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 12:11; 05.06 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli rasedana 85, ja nüüd ~55. Muutubki palju. Püüa mõõdukat trenni teha, tervislikult süüa ja arsti soovitust jälgida. Püüa mõelda, et see pulss ongi sinu keha jaoks praegu normaalne (sest stressamine asja paremaks ei tee)

Ilusat ootusaega!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see kiire pulss on juba voodis pikali olles või läheb püsti tõustes kõrgeks? Kas vererõhk on normis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see kiire pulss on juba voodis pikali olles või läheb püsti tõustes kõrgeks? Kas vererõhk on normis?

Silmad lahti teen, hakkab kohe taguma. Iga pingutus ajab hingeldama ka, ka paigal olles nagu õhku vähe, aga harva esineb sellist nähtust. Vererõhk korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 12:11; 05.06 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead arvestama, et sinu süda ei tööta praegu ainult sinu jaoks. Kui muidu on jah pikali olles pulss rahulikum, siis rasedusega pumpab sinu süda verd siis rohkem, kui beebil parasjagu mõni suurem arenemine ja kasvamine käsil on. Ja see toimub nii öösel kui päeval. Toitu nii, et südamelihas oleks tugev ja kõik on hästi. Hingeldamine läheb millalgi natuke vähemaks. Ja siis lõpu poole tuleb jälle tagasi. Jaksu sulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulsi tõus on täiesti normaalne keha ümberkohastumine. Üks vihje viimase raseduse kohta oligi minul alguses see, et pidin pikali kukkuma, kui jooksutrennis pulsinumbreid nägin. Pingutus ja enesetunne olid täpselt samad, aga pulss oli 30 lööki minutis kõrgem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen eelmiste kommentaaridega üldiselt nõus. Raseduse ajal kohanevad süda ja vereringe uute, suuremate nõudmistega. Raseduse ajal eksisteerib ju naise organismis veel lisavereringe – platsentaarne vereringe. Vere üldmaht suureneb raseduse ajal 1-1,5 l võrra. Südame minutimaht suureneb, pulsisagedus, veresoonte toonus mõnevõrra tõuseb. Südame löögisagedus tõuseb raseduse lõpuks 20 löögi võrra minutis. Hingamissagedus võib tõusta 10% võrra raseduse ajal.
Kas hemoglobiini väärtus veres on korras?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pulss normist kõrgem nagunii ja rasedana oli samamoodi ca 100, samas vererõhk oli pigem madalapoolne. Pulss ise ei tohiks tervist tegelikult mõjutada, nii kaua kui su enda enesetunne okei on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule arst just toonitas , et pulss ei tohiks üle 100 minna. Üldiselt on see vererõhuga seotud. Võimalusel mõõda vererõhku see aeg. Minul ka iga asi ajab südame puperdama ja hingeldan nii et vähe pole ja samuti just hommikuti aga mul ka vererõhk kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka pulss tavapärasest kõrgem. Kuna kodus vererõhu mõõtmiseks masin olemas, siis olen püüdnud hommikul ja õhtul näidud üle vaadata. Pulss on raseduseelse perioodiga võrreldes kõrgem, aga vererõhk pigem madalam. Hommikune puhkepulss 72-75, samas vererõhk ca 111/55. Ja kui juba rohkem liigutada, siis pulss kõrgeneb, aga vererõhk jääb normi piiridesse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul silmad lahti teen, taob süda kohe kuskil 100-120 lööki minutis. Õhtupoole läheb veidike vaiksemaks. Öösiti magada saan. Olen täitsa mures. Arst ütles, et ole rahulikult ja joo kummeli või melissi teed mõõdukalt. Olen 9 nädalat rase. Kardan, et see mõjub lapsele halvasti. Kas kellegil olnud veel samamoodi ja mis on aidanud?

Mulle kõlab see hoopis kui paanikahoog. Kas võivad olla mingid hirmud seoses emaks saamisega ja mis su elus parasjagu ümberringi toimub? Loodan, et süda rahuneb peagi ja kõik laheneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Pulss kõrge