Esileht Ilu ja tervis Puusaliigese vahetus 30-40ndates

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Puusaliigese vahetus 30-40ndates

Postitas:
Kägu

Jagage palun kogemusi, kes on pigem nooremas eas pidanud puusaliigest vahetama. Olgu trauma või mõne haiguse tulemusel. Ennast on ees ootamas, olen 30ndates. Kuidas teil taastumine läks ja kuna saite tööle naasta? Kas puusavalu kadus ära? Ja kuidas on läinud, kui juba aasta või rohkem möödas? Kas saate igapaevaelus aru, et on kuntsliiges?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean seda et puusaluu vahetust ei tehta üldse üldnarkoosis.Tehakse ainult seljaaju süst.Taastumine on pigem keeruline,mul sugulane näiteks ei saa siiani madalasse autosse istuda.Aga ta on ka 70 aastane.Noorel inimesel on taastumine ikka kiire.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole võimalik, et narkoosi ei tehta, see on päris hull haamriga kopsimine seal ju… Aga kõik tuttavad on kenasti taastunud, liikuma hakatakse ju kohe ja seda kiiremini paraneb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole võimalik, et narkoosi ei tehta, see on päris hull haamriga kopsimine seal ju… Aga kõik tuttavad on kenasti taastunud, liikuma hakatakse ju kohe ja seda kiiremini paraneb.

http://Www.itk.ee lehel on selgelt kirjas et üldnarkoosi üldjuhul ei tehta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Se süst mis tehakse seljaajju on koos rahustiga ikka. Hirm kui selline kaotatakse täielikult.Selline relax enesetunne tekib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin just jalaga opil Tartu ülikooli kliinikumis .Ja seal narkoosiõde enne rääkis ja teme ütles ka ,et põlveliigese ja puusaliigese opid tehakse alakeha tuimestusega.Mulpisi ja olema jalal alakeha tuimestus.Miks ei olnud,sest mul oli seljaaju nii tihe,et arstid ei suutnud kanüüli sisse panna selgroosse ja tänu sellele oli üldnarkoos.Aga ja muidu on alakeha tuimestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole võimalik, et narkoosi ei tehta, see on päris hull haamriga kopsimine seal ju… Aga kõik tuttavad on kenasti taastunud, liikuma hakatakse ju kohe ja seda kiiremini paraneb.

Enamus puusaoppe on aastaid seljasüstiga tehtud. Mõni istub netis moblaga, teine viskab kirurgia kildu. Jah, on kõik kuulda aga ei tunne miskit. Aga alati saab ka paluda üldnarkoosi.

Noor inimene ikka paraneb kergemalt kui vanem. Sexiga tasub mingi aeg vähe tagasihoidlikum olla, et oma uut liiget paigast ei aja. See on ka vähe vanemate inimeste seas põhjus, miks osakonda tagasi jõutakse.,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Puusaliigese vahetus 30-40ndates