Esileht Hobinurk Räägime Eesti spaadest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Räägime Eesti spaadest

Postitas:
Kägu

Ma olen päris paljudes käinud, aga paljudes veel mitte.  Nüüd oleks plaan  jälle minna. Jagame spaa-kogemusi. Millist soovitate? Millisest on head mälestused?

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parimatest kommentaaridest teen ma Nelli Teatajasse väikese jutukese:) Mul on vaja kirjutada artikkel, aga kuna ma ise spaas pole viimased seitse aastat käinud, siis tegin siia perekooli teema, äkki näkkab info mõttes.

+5
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Parimatest kommentaaridest teen ma Nelli Teatajasse väikese jutukese:) Mul on vaja kirjutada artikkel, aga kuna ma ise spaas pole viimased seitse aastat käinud, siis tegin siia perekooli teema, äkki näkkab info mõttes.

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonia Resort Hotel ja SPA – hinna ja kvaliteedi suhe kõige parem. Suvel ööbimine muidugi kallis,aga talvel öö kahele koos hea hommikusöögiga 64.-. Parajalt saunu, teenindajad sõbralikud, sünnipäevapuhul ootas toas pudel vahuveini ja puuviljad. Tuba ise oli suur,voodid mugavad

Hedon Spa – väike, rahulik, privaatne. Ülihea hommikusöök.

Mustamäe Elamusspa – 21+ poole peal palju saunu, mullivanne, toidukoht, palju vaikseid nurgataguseid lebotamiseks ja jutustamiseks, hästi hubane koht. Tavapool ka väga hea. Pileti saab odavalt Chilli.ee lehelt. Minu lemmik-spaa  🙂

V-Spa – hubane, hoolitsused ja massaazh väga head. Palju saunu, 1 mullivann väljas. Saab süüa ja juua. Saunarituaalid kindlatel kellaaegadel. Aroomisaunast vaade Tartu kaubamajale.

Grand Rose Spa – väike, hubane, veidi kulunud ruumidega.Teenindajad sõbralikud

Aqva spa – riided üldises riietusruumis, riidekapid üliväikesed. Saunu omajagu, suur pluss on ujumisbassein ja see, et vett osoneeritakse.

Kubija – väike, põhiliselt käivad kohalikud väikesete lastega. Tore saun väljas

Pühajärve spa – masaazh hea, väike spaa-osa, paar sauna, mullivann ja bassein. Sobib pigem ujumas käimiseks

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pühajärve spa – masaazh hea, väike spaa-osa, paar sauna, mullivann ja bassein. Sobib pigem ujumas käimiseks

Mu arust seal oli ainult üks ja täitsa tavaline saun. Nojah, paar sauna – üks meeste, teine naiste poolel.

Veekeskuse mõttes on see koht kül lahja. Oligi ainult üks beebibassein, üks mullivann ja siis tavaline radadega ujumisbassein.

Muus suhtes aga oli Pühajärve armas koht. Tuba ja söök ok. Väga ilus ja hoolitsetud ümbrus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aroomisaunast vaade Tartu kaubamajale.

Vot see on küll mainimist väärt asi?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aroomisaunast vaade Tartu kaubamajale.

Vot see on küll mainimist väärt asi?

Miks mitte? Vaade on ju ka oluline.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Resort on väga hea, soovitan ja lähen ise ka tagasi veel kindlasti. Niisamuti Aqva ning V Spaa. Pühajärve oli küll mõttetu, üks suur ujula ainult.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taagepera mõisa SPA – väike ja hubane keldrispa. Mäetaguse on samuti mõnus. Suurtest Viiking Pärnus ja Värska, mis on küll üks suur plekk-kast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Resort kõige mõttetum. Noorus parim, järgneb Taagepera, Laulasmaa. Hubased on Vihula, Kubija, Mäetaguse. Pärnu Tervis parima hinna-kvaliteedisuhtega. Fra Mare ja Haapsalu Hestia, Grand Rose ja Meresuu keskpärased. Aqvas head toad ning Tervise Paradiisil pole ka viga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik on Toila Spaa. Aqva oli ka toreja mõnus.

Kubja ja Värska on ka head, aga Toila ja Aqva vastu nad ei saa.

Viiking spaasse ei läheks iial tagasi. Kohutav suhtumine inimestesse, hea, et nõudepsulapiga üle  turja ei saanud. Aga kel nõukaaeg nostalgiat tekitab, see võib muidugi minna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiking – toad on natukene vanemad, aga ei miskit hullu. Spa-osa väga saunarohke ja mõnus (kui just koolivaheaeg ei ole).

VSpa – väga palju mullivanne ja saunasid. Äärmiselt mõnus.

Mustamäe (eriti just see 21+ osa) – parim leid viimasel ajal. Väga huvitavad saunad, üleüldse äärmiselt hubane ja üsna suur spa.

Wasa – spa âârmiselt väike, aga hommikusöök oli ideaalne???? toad väga modernsed ja ilusad.

Wagenküll (Taagepera) – minu jaoks üsna keskmine spa, ei midagi erilist ja sellise kalli hinna eest ootaks midagi rohkemat ausaltöeldes.

Narva-Jõesuu – toad ja hotelliosa pisut vanad (kuigi voodi oli äärmiselt mugav). Spa osa mitte eriti suur ning saunavalik pigem kesine. Mullivann oli ka veidi jahe???? hommikusöök pigem meh.

Estonia Medical Spa – toad jällegi pigem vanemad, aga spa osa täitsa üllatas positiivselt – üsna lai valik! Hommikusöök pigem samuti meh.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võib kogemusi jagada ja rääkida. Aga ka lihtsalt inimesele, kes seal käia tahab ja huvitab, siis lihtsalt mina ja proovi ise järgi. Ongi huvitavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aroomisaunast vaade Tartu kaubamajale.

Vot see on küll mainimist väärt asi?

Miks mitte? Vaade on ju ka oluline.

Vaade küll, aga et Tartu Kaubamajale?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aroomisaunast vaade Tartu kaubamajale.

Vot see on küll mainimist väärt asi?

Miks mitte? Vaade on ju ka oluline.

Vaade küll, aga et Tartu Kaubamajale?

Mis siis? Kas peab vaade olema alati rohelusse? Ka linnapanoraami ja -saginat vaadata võib olla huvitav.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, kas võib tõesti olla nii, et GoSpas tuleb basseini eraldi pilet osta?

Hakkasin praegu sinna tuba broneerima ja näen, et see on ilma veekeskusesse sissepääsuta.

Olen külastasnud paljusid spaasid, aga seda näen küll esimest korda, et veekeskusesse tuleb eraldi pilet osta. Päris krõbeda hinna juures võiks see siiski sees olla, ju?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiking – toad on natukene vanemad, aga ei miskit hullu. Spa-osa väga saunarohke ja mõnus (kui just koolivaheaeg ei ole).

VSpa – väga palju mullivanne ja saunasid. Äärmiselt mõnus.

Mustamäe (eriti just see 21+ osa) – parim leid viimasel ajal. Väga huvitavad saunad, üleüldse äärmiselt hubane ja üsna suur spa.

Wasa – spa âârmiselt väike, aga hommikusöök oli ideaalne???? toad väga modernsed ja ilusad.

Wagenküll (Taagepera) – minu jaoks üsna keskmine spa, ei midagi erilist ja sellise kalli hinna eest ootaks midagi rohkemat ausaltöeldes.

Narva-Jõesuu – toad ja hotelliosa pisut vanad (kuigi voodi oli äärmiselt mugav). Spa osa mitte eriti suur ning saunavalik pigem kesine. Mullivann oli ka veidi jahe???? hommikusöök pigem meh.

Estonia Medical Spa – toad jällegi pigem vanemad, aga spa osa täitsa üllatas positiivselt – üsna lai valik! Hommikusöök pigem samuti meh.

Mustamäe 21+ on koht kuhu vabatahtlikult tagasi ei läheks. Elamus spa jättis mulle üldse lohaka mulje. Eelistan iga kell Viimsi 18+. Teistest spaadest Aqva ja Viiking.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen külastasnud paljusid spaasid, aga seda näen küll esimest korda, et veekeskusesse tuleb eraldi pilet osta. Päris krõbeda hinna juures võiks see siiski sees olla, ju?

V Spaas samaa-ööbimine 165.- ilma, ööbimine 190.- koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

VSpa minu kindel lemmik – seal surnumere soolaga basseinis ma võiksin vist lõpmatuseni hulpida. Kubija spaa juures väga meeldis mulle, kui lastetule inimesele, et kuni 16-aastased võivad seal viibida ainult kuni kella 20-ni (spaa ise lahti kuni kella 22-ni). Mujal pole sellist asja täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuni 16-aastased võivad seal viibida ainult kuni kella 20-ni (spaa ise lahti kuni kella 22-ni).

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab? 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab?

Ma kunagi olin ühes Spas mullivannis ja seal naine istus kaksiratsi mehele sülle. Vee alla ei piilunud, aga mulle tundus, et tegemist võis olla seksiga. Nii et peale kella 20….

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab? ????

Keegi ei viitsi nende tittede kisa kuulata. Inimesed tahavad rahus ka olla.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuni 16-aastased võivad seal viibida ainult kuni kella 20-ni (spaa ise lahti kuni kella 22-ni).

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab? ????

Inimesed saavad rahus bikiine kanda, ilma et mõni Perekooli Kägu nende tagumikke vahiks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab?

Ma kunagi olin ühes Spas mullivannis ja seal naine istus kaksiratsi mehele sülle. Vee alla ei piilunud, aga mulle tundus, et tegemist võis olla seksiga. Nii et peale kella 20….

Ma olin kunagi Keila veekeskuses. Ja seal oli keset päist päeva üks paarike samamoodi kaksiratsi üksteise otsas ja päriselt seksisid. Ruum oli rahvast täis.  Ja need tegid oma ühet beebide basseinis. Seesama kord jäi mulle selles samas beebide basseinis ka kakajunn pihku. Ju kellegi beebib mähkme vahelt oli välja lipsanud.

See oli ka tegelikult viimane kord, kui ma sinna asutusse läksin.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuni 16-aastased võivad seal viibida ainult kuni kella 20-ni (spaa ise lahti kuni kella 22-ni).

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab? ????

Inimesed saavad rahus bikiine kanda, ilma et mõni Perekooli Kägu nende tagumikke vahiks.

?

Et siis perekooli käod kamandatakse ka kell 20 basseinist välja?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere Aqva – teist korda ei läheks. Klooriga oli nii üle pingutatud, et pärast 15 minutit oleks tahtnud juba ära minna, rahvast ka liiga palju.

Mustamäe elamuste keskuse spaa – oleneb päevast, võib sattuda ajale, kui inimesi väga vähe, mõnus vaikne. Saunad on head, spaa puhas ja korralik. Käime perega sageli, minu lemmik.

Mäetaguse spaahotell – mõnus, kui tahta linnakärast eemale, aga spaa jätaks nimetusest ära, eks paar basseini on, aga rohkem selline minivärk.

Toila – termides üsna mõnus, oleme korduvalt käinud.

Laulasmaa – lastele meeldib, minu jaoks jääb saunavalik lahjaks. Kui niisama perega mulistada, siis päris hea.

Narva-Jõesuu Meresuu – sobib pigem esmajoones hotellina peatuspaigaks, spaaosa väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere Aqva – teist korda ei läheks. Klooriga oli nii üle pingutatud, et pärast 15 minutit oleks tahtnud juba ära minna, rahvast ka liiga palju. Mustamäe elamuste keskuse spaa – oleneb päevast, võib sattuda ajale, kui inimesi väga vähe, mõnus vaikne. Saunad on head, spaa puhas ja korralik. Käime perega sageli, minu lemmik. Mäetaguse spaahotell – mõnus, kui tahta linnakärast eemale, aga spaa jätaks nimetusest ära, eks paar basseini on, aga rohkem selline minivärk. Toila – termides üsna mõnus, oleme korduvalt käinud. Laulasmaa – lastele meeldib, minu jaoks jääb saunavalik lahjaks. Kui niisama perega mulistada, siis päris hea. Narva-Jõesuu Meresuu – sobib pigem esmajoones hotellina peatuspaigaks, spaaosa väike.

Nooruse jätsid välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuni 16-aastased võivad seal viibida ainult kuni kella 20-ni (spaa ise lahti kuni kella 22-ni).

Huvitav, mis seal pärast kella 20 siis toimuma hakkab? ????

Inimesed saavad rahus bikiine kanda, ilma et mõni Perekooli Kägu nende tagumikke vahiks.

?

Et siis perekooli käod kamandatakse ka kell 20 basseinist välja?

Ei, need Käod, kes oma lastega spaades “möllamas” käivad, on sellesks ajaks oma lastekarjaga kodus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viiking spa- palju soppe ja ,,mullikohti”.

VSpa- suur, aga puhas ja mõnus. Soola- ja saunamaailm on head.

Wagenküll (Taagepera)- hind veidi krõbe, aga alati olnud meeldiv teenindus ja spaaosa on hubane.

Kubija- meeldis seni, kui laps sai ka kaasa tulla. Samas väike, hubane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva-Jõesuu Meresuu – sobib pigem esmajoones hotellina peatuspaigaks, spaaosa väike.

Sobib siis kui oled venelane. Mina sinna teist korda tagasi ei lähe. Igalpool alustati suhtlust vene keeles

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Hobinurk Räägime Eesti spaadest