Esileht Pereelu ja suhted Rääkige naised kel…

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Rääkige naised kel…

Postitas:

Tüüpiline, mehele süüa ei tee, selle asemel hoopis suurpuhastus 😀
AGA see on siiski edasiminek! Sa oled väga vapper!
Igaks juhuks, järgmine samm on et: mehele süüa ei tee, kodu ei korista (ei triigi ka), nokid naba ja kõõritad meest. Veel parem otsi endale mingi tegevus, mis pole seotud majapidamisega… a la katseta salli kudumist just for fun. Sealt edasi leia endale elu väljaspool kodu. Palkadki lapsehoidja, kes vaatab, et kodus asi kontrolli all ja lähed shape’ingusse vms. Hangi endale eli, selgita välja mida sulle meeldib teha… ok, sai vist liiga palju, aga suuna panime paika 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 19:04; 03.12 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa viid sellele mölakale toidu teleka ette? Mille, kuradi, pärast?!
Meil on muidu asjad nii jaotatud, et hommikuti enne tööle minekut ärkab mees koos 1,5-aastase lapsega, peseb ta, keedab putru ja söödab, mina magan senikaua kuni ta uksest välja peab astuma. Õhtul töölt jõudes mängib lapsega ja paneb ta lõpuks magama. Tööpäevadel mees muid kodutöid ei tee peale pesu kuivama panemise. Nädalavahetusel on üks suur koristuspäev, mil koristame koos seni kuni kõik tehtud saab.
Praegu läks mees jooksuga poodi mulle hõõgveini tooma, kuna nagunii on ta plaaninud hakata jooksmas käima, veensin teda, et täna oleks hea aeg alustamiseks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:27; 06.12 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…mehe tööpöev on 12-13 tundi, k.a nädalavahetused.
…Vanem laps käib lasteaias. Mees viib hommikul lapse lasteaeda, õhtul toob tagasi.
[/tsitaat]

lihtsalt jäi silma.
nagu ma aru saan, on ema ise väiksemaga kodune?
ja suurem laps peab 12-13 tundi kodust eemal olema.
sinul võib ju sanatoorium olla, aga kas sul lapsest kahju ei hakka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

lihtsalt jäi silma.
nagu ma aru saan, on ema ise väiksemaga kodune?
ja suurem laps peab 12-13 tundi kodust eemal olema.
sinul võib ju sanatoorium olla, aga kas sul lapsest kahju ei hakka? [/tsitaat]

Ei ei, said valesti aru 🙂 Mehel on tööpäev 12 tundi, ta toob vahepeal lapse lasteaiast, sööb ja läheb ise tööle tagasi. Laps ei käi ka iga päev lasteaias.
Vanema lapsega tegeleb ka, õnneks saab oma tööaega ise reguleerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:07; 03.12 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on jobu ja naine loll lehm. Te väärite teineteist. Ise valisid selle mehe ja said temaga lapse, oleksid võinud inimest enne tundma õppida. Kui ei vaevunud, siis järelikult tahtsid seda. Ära vingu, saa endaga ise hakkama.
Jah, olen õel, aga ma ei kannata haletsust kerjavaid, saamatuid naisi. Ela oma elu ja saa ise hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:48; 03.12 22:49;
To report this post you need to login first.

Ei ole mõtet pidada mehele loengut, et \”see olukord ei ole normaalne….\”, \”aita mind ometi….\”. Need on abstraktsed mõisted ja lähevad näägutamise alla ja loomulikult ununevad. Kui on midagi teha vaja – näit. koristada, siis teatad rõõmsalt – nüüd hakkame koristama, ole hea sina võta tolmuimejaga tolm sealt ja sealt, mina teen seda. Õhtul teatad rõõmsalt pärast sööki, \”ole hea vii oma nõud kraanikaussi ja tegele nii kaua beebiga, kui ma nõud pesen\” või \” ole hea pese sa täna nõud, ma tegelen beebiga ja õpin suurema poisiga\” või kuidas parasjagu plaan on. Ühesõnaga rohkem konkreetsust! Vingumine \”aita mind….\” ei anna tulemusi, sest mees ei tea, mida täpsemalt teha, küll aga hakkab ennast halvasti tundma. Tuleb rõõmsalt jagada ülesanded, et asi oleks konkreetne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees on jobu ja naine loll lehm. Te väärite teineteist. Ise valisid selle mehe ja said temaga lapse, oleksid võinud inimest enne tundma õppida. Kui ei vaevunud, siis järelikult tahtsid seda. Ära vingu, saa endaga ise hakkama.
Jah, olen õel, aga ma ei kannata haletsust kerjavaid, saamatuid naisi. Ela oma elu ja saa ise hakkama.[/tsitaat]

Mina arvan, et sa oled lihtsalt ise üks jobu ja empaatiavõimetu pealekauba. Et sul endal ka halvasti läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina arvan, et sa oled lihtsalt ise üks jobu ja empaatiavõimetu pealekauba. Et sul endal ka halvasti läheks. [/tsitaat]

Mina pole kellelegi halba soovinud, teemaalgataja on ise oma hädades süüdi. Peaksin kaasa tundma? Mille pärast? Et ei osatud meest valida ja sellisele tümakale ollakse jalamatt? Kui nii, siis mul tõessti puudub empaatiavõime.
Sina aga ole ettevaatlik sellega, mida teistele soovid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:48; 03.12 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Mina pole kellelegi halba soovinud, teemaalgataja on ise oma hädades süüdi. Peaksin kaasa tundma? Mille pärast? Et ei osatud meest valida ja sellisele tümakale ollakse jalamatt? Kui nii, siis mul tõessti puudub empaatiavõime.
Sina aga ole ettevaatlik sellega, mida teistele soovid.[/tsitaat]

WOW! Üks intelligentne Kägu sõimab oma esimeses postituses teemaalgatajat \”jobuks\” ja \”lolliks lehmaks\” ning teises postituses teatab enda kohta peenetundeliselt, et \”tal puudub empaatiavõime\”.

Kuidas see mahlakas eestikeelne ütlemine oligi? Midagi ses stiilis, et ühele väga peenele putukale ei mahu üks peenike kõrreline sinna tagumiste põskede vahele ära… ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea meelega annaks Kaole kes mind lehmaks nimetas oma tite sitase lapiga vastu vahtimist.Labane naine oled.Enne rasedust ja ka raseduse ajal mees lubas maad ja ilmad kokku kuidas tema ikka last hoiab ja mahkmeid vahetab,juhul kui mul peaks selg valutama hakkama,teda kussutab ja magama paneb.Loomulikult usun ju,miks ei oleks pidanud.Vb ta seda siis ka motles…Oppisingi teda nyyd tundma,kahjuks pidi selleks syndima aga laps.Kusjuures ma absl ei kahetse lapsesaamist,mul vottis ikka mitu aastat enne kui julgesin uuesti lastele moelda.Laps on tubli ja terve,mis peamine.Teema tegin et kuulda teiste lugusid,et kas ongi nii et naised saavad lapsi ja orjavad veel meest ka voi on ka erandeid.Norganarvilised kaod voiksid labaste kommentaaride asemel hoopis moelda miks te nii tyhiste asjade peale narvi lahete,vb peaks see \”lehma kagu\” perearstile poorduma,saad rahustid peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 15:16; 29.11 18:33; 29.11 18:51; 29.11 20:08; 29.11 20:35; 29.11 21:16; 30.11 00:10; 30.11 12:16; 03.12 15:45; 04.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elus on lihtne reegel. Loota saab ainult iseendale ja lapsi saab olla ainult nii palju et nendega üles kasvatamisega ka üksinda, ilma meheta, hakkama saab. Eeldusel, et kägu 00:22 on teemaalgataja, siis vahelduse mõttes võiksid oma mehele tite sitase lapiga vastu vahtimist anda. Vaata kas ronib oma mugavustsoonist välja või vegeteerib edasi. Ise tegid elus lolle otsuseid, nüüd on kaks varianti. Kas teed mehele selgeks, et niimoodi enam edasi elada ei saa või kolid koos oma lastega minema. Eeldusel muidugi, et teenija amet sulle mokka mööda ei ole. Kui on, siis lase samas vaimus edasi. Ainult rumal naine laseb sellisel olukorral tekkida nagu siin kirja on pandud. Mida päev edasi, seda rohkem see süveneb ja kinnitub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 00:56; 04.12 17:18; 04.12 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kust tulevad igas teemas need, kes probleemi peale ainult sajatavad ja räägivad, et ise olid süüdi?
Ja muudkui, et probleemi poleks, kui poleks seda meest võetud, või poleks last sünnitatud jne.
Tagantjärele tarkus ja kahjurõõm, ütleks.
Kui on probleeem püstitatud, siis tuleks nõua anda, kui on midagi mõistlikku öelda, mitte targutada, et probleemi poleks, kui probleemi poleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 22:01; 30.11 01:52; 04.12 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, kust tulevad igas teemas need, kes probleemi peale ainult sajatavad ja räägivad, et ise olid süüdi?
Ja muudkui, et probleemi poleks, kui poleks seda meest võetud, või poleks last sünnitatud jne.
Tagantjärele tarkus ja kahjurõõm, ütleks.
Kui on probleeem püstitatud, siis tuleks nõua anda, kui on midagi mõistlikku öelda, mitte targutada, et probleemi poleks, kui probleemi poleks.[/tsitaat]
Jutt õige, aga mis nõu sa ise andsid?
Teemaalgatajalt küsiks,kas mees on eestlane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elus on lihtne reegel. Loota saab ainult iseendale ja lapsi saab olla ainult nii palju et nendega üles kasvatamisega ka üksinda, ilma meheta, hakkama saab. Eeldusel, et kägu 00:22 on teemaalgataja, siis vahelduse mõttes võiksid oma mehele tite sitase lapiga vastu vahtimist anda. Vaata kas ronib oma mugavustsoonist välja või vegeteerib edasi. Ise tegid elus lolle otsuseid, nüüd on kaks varianti. Kas teed mehele selgeks, et niimoodi enam edasi elada ei saa või kolid koos oma lastega minema. Eeldusel muidugi, et teenija amet sulle mokka mööda ei ole. Kui on, siis lase samas vaimus edasi. Ainult rumal naine laseb sellisel olukorral tekkida nagu siin kirja on pandud. Mida päev edasi, seda rohkem see süveneb ja kinnitub.[/tsitaat]

Miks see lihtne reegel meeste kohta ei käi? Iga uue naisega muudkui uued lapsed hakkama, mis siis, et juba olemasolevaidki ei suuda ülal pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 18:14; 29.11 18:38; 29.11 22:07; 04.12 15:26; 04.12 17:23; 04.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed sünnitab naine. Rasedaks jäämise otsuse teeb naine. Kui ta on omale hankinud järelkäruga või s..ta iseloomuga mehe ja valmis tolle järglaste arvu suurendama, siis on see naise vaba valik ja teadlik risk. Eriliselt rumal on loota et mees, kes ei hooli oma eelnevatest suhetest sündinud lastest, hakkab mingi ime läbi hetkel käsil olevast suhtest sündinud lastest piiritult hoolima. Leopard laikudest lahti ei saa, nii ei muutu ka mees ja tema väärtushinnangud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 00:56; 04.12 17:18; 04.12 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsed sünnitab naine. Rasedaks jäämise otsuse teeb naine. Kui ta on omale hankinud järelkäruga või s..ta iseloomuga mehe ja valmis tolle järglaste arvu suurendama, siis on see naise vaba valik ja teadlik risk. Eriliselt rumal on loota et mees, kes ei hooli oma eelnevatest suhetest sündinud lastest, hakkab mingi ime läbi hetkel käsil olevast suhtest sündinud lastest piiritult hoolima. Leopard laikudest lahti ei saa, nii ei muutu ka mees ja tema väärtushinnangud.[/tsitaat]

Mismoodi naine rasedaks jäämise otsuse teeb? See otsus tehakse seksides ja täiesti ühiselt. Sinu mõtteviisi pärast meil ongi lupardmehi nii palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 18:14; 29.11 18:38; 29.11 22:07; 04.12 15:26; 04.12 17:23; 04.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas sa oled loll või mängid lolli? Spiraal pannakse teadupärast naise sisse, samuti on naised need, kes tarbivad rasestumisvastaseid pille. Mina naisena olen oma keha omanik ja otsustan kas sünnitan või mitte. Kui näen vähimatki ohumärki mehe käitumises, siis tema last ei sünnita. Kõige suurem ohumärk oleks see kui mees ei hooli oma eelnevatest lastest või mängib kodus ainult diivanikaunistust. Minu mõtteviis ei pane mehi mööda erinevaid naisi jooksma ega naisi nendele lapsi sünnitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 00:56; 04.12 17:18; 04.12 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, aga kas sa oled loll või mängid lolli? Spiraal pannakse teadupärast naise sisse, samuti on naised need, kes tarbivad rasestumisvastaseid pille. Mina naisena olen oma keha omanik ja otsustan kas sünnitan või mitte. Kui näen vähimatki ohumärki mehe käitumises, siis tema last ei sünnita. Kõige suurem ohumärk oleks see kui mees ei hooli oma eelnevatest lastest või mängib kodus ainult diivanikaunistust. Minu mõtteviis ei pane mehi mööda erinevaid naisi jooksma ega naisi nendele lapsi sünnitama. [/tsitaat]

Sinu mõtteviisi järgi on laste ärahoidmine või üleskasvatamine vaid naise mure. Mõni ime, et ka mehed nii arvavad, kui naised ise seda propageerivad. Meestel on täielik õigus otsustada, kuidas ja kellega nad seksivad. Sünnitamise fakt on järgneva 18+ aaasta kõrval täiesti tühine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 18:14; 29.11 18:38; 29.11 22:07; 04.12 15:26; 04.12 17:23; 04.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma meest ei palu ega seleta talle niunii ühest kõrvast sisse teisest välja(tal on ka komme vahaest ennast internetti ära kaotada ja unustada, et väike laps võtab energjat) kui tahan, et tema süüa teeks siis ütlengi nii – tema kord on teha, kui ise ei olnud aega koristada jagan talle käsud kätte, lisaks peab ta käib beebiga võimlemas, kui tahan välja minna siis teavitan teda kuna lähen – mis seal ikka küsida :esialgu olin armastus nii suur, et tegin kõik ette taha ära:D nüüd näen vaeva, et ümberkasvatada.
Õldiselt kui ei jõua süüa teha siis ei tee, kui ei jõua koristada ei korista alguses tegi imelikke nägusi nüüd on ära harjunud ja teeb vastuvaidlemata kõik mis vaja
Samas kui ta näeb, et maikka väga kurnatud ja läbi ei pea ma midagi ütlema, esimesed kaksnädalat liikusin ainult voodisse-etsu ja pesema siis oli nii koristamine, triikimine kui ka söögitegemine tema ölul sai hakkama küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KOdutööd on naise teha, mees käib tööl!!! Meil on kaks last 3a ja 6a. Mina käin ka tööl ja vahest olen paar h kauem tööl ja teen ka kdosu oma tööd. Öösiti, sest õhtul on kodused toimetused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lcolisa kirjutas:[/small]
[tsitaat]KOdutööd on naise teha, mees käib tööl!!! Meil on kaks last 3a ja 6a. Mina käin ka tööl ja vahest olen paar h kauem tööl ja teen ka kdosu oma tööd. Öösiti, sest õhtul on kodused toimetused![/tsitaat]Misasja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lcolisa kirjutas:[/small]
[tsitaat]KOdutööd on naise teha, mees käib tööl!!! Meil on kaks last 3a ja 6a. Mina käin ka tööl ja vahest olen paar h kauem tööl ja teen ka kdosu oma tööd. Öösiti, sest õhtul on kodused toimetused![/tsitaat]
Et… sinu mees käib tööl. Sina käid ka tööl, vahest isegi kauem kui mees. Lisaks teed kodus tööd. Kodus teed veel koduseid toimetusi. Ja öösiti teed ka tööd. Sain õigesti aru? Ja see on sinu arvates normaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:27; 06.12 16:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )


Esileht Pereelu ja suhted Rääkige naised kel…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.