Esileht Ilu ja tervis Rahusti

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Rahusti

Postitas:

Palun, kas on mingit retsepita saadavat tõhusat rahustit?

Kaotasin ootamatult lähedase, ei saa ei matustele minna ega ka (eriti) arstile, kuna olen nn koroonavangis hoopis teises maailma otsas.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Seda, mis teises maailma otsas retseptita on, pead sealtsamast maailma otsast uurima ikkagi ju

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 22:50; 04.02 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteek on lahti, mine räägi oma mure ära.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 22:51; 03.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, mis teises maailma otsas retseptita on, pead sealtsamast maailma otsast uurima ikkagi ju

Minu maailma ots on Euroopas, kodu ja lähedane kaugel.
Apteegist anti palderjani ja melissitilku. Naljaninad!

 

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, mis teises maailma otsas retseptita on, pead sealtsamast maailma otsast uurima ikkagi ju

Minu maailma ots on Euroopas, kodu ja lähedane kaugel.

Apteegist anti palderjani ja melissitilku. Naljaninad!

Ega sealt tavaliselt muud ei antagi ilma retseptita. Pead ikka arsti juurde pressima.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 22:51; 03.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista ona perearstile ja palu ravimit, nad kirjutavad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb riigist. Mul võeti Norras isegi palderjan käest ära, kui akuutsel põhjusel psühhiaatria osakonda sattusin. Xanaxist võib siin ainult und näha, kui just tänavalt ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Euroopas ei saa küll apteegist midagi rahustavat. Kagu-Aasias, võib olla ka Lõuna-Ameerikas küll, lähed mõnda räpasemasse nurgaapteeki ja küsid xanaxit.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, mis teises maailma otsas retseptita on, pead sealtsamast maailma otsast uurima ikkagi ju

Minu maailma ots on Euroopas, kodu ja lähedane kaugel.

Apteegist anti palderjani ja melissitilku. Naljaninad!

Ega sa eestiski retseptita midagi tõhusamat ei saaks. Polegi muud teha, kui kohaliku arsti juurde kurtma minna.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 22:50; 04.02 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palderjan ja meliss ei aita, siis on sul vaja ikkagi arsti juurde minna.

Võid proovida ka CBD kanepit, see ka rahustab. Apteegis seda vast ei müüda, Eestis sellele eraldi poed. E-poe kaudu saad tellida, see on legaalne igas riigis mu teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele!

öö elasin uinutiga üle, neid on mul ammusest ajast.

Täna sain kanepiõli – aitab päevased ängistushood tuleb üle elada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksa Amazonis on vabalt müügil Valocordin.See kunagi oli väga populaarne.Eesti apteegis kangem vabalt müügil olev rahusti on Korvalool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 14:41; 04.02 22:16; 05.02 22:39; 05.02 23:53; 13.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksa Amazonis on vabalt müügil Valocordin.See kunagi oli väga populaarne.Eesti apteegis kangem vabalt müügil olev rahusti on Korvalool.

Valocardin diazepam ehk diasepaami tilgad, meil kasutusel kiirabis, antakse inimestele rahustuseks, toimib kiiresti. Ka tablettidena leidub, venemaal näiteks diasepex. Vägu tõhus ravim.

Teine tõhus rahusti xanax, alprazolam.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksa Amazonis on vabalt müügil Valocordin.See kunagi oli väga populaarne.Eesti apteegis kangem vabalt müügil olev rahusti on Korvalool.

Valocardin diazepam ehk diasepaami tilgad, meil kasutusel kiirabis, antakse inimestele rahustuseks, toimib kiiresti. Ka tablettidena leidub, venemaal näiteks diasepex. Vägu tõhus ravim.

Teine tõhus rahusti xanax, alprazolam.

Sa üldse loed ka mida inimene küsis? Küsiti vabas müügis olevate rahustite kohta. Xanax, Diazepex ja Valocodin Dizepamiga on ju retsepti ravimid.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 14:41; 04.02 22:16; 05.02 22:39; 05.02 23:53; 13.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oskate soovitada mingeid nippe, võtteid, mis ängistust leevendaks? Ma ei tea, mis see on, südames torgib või mis, pigistab. Ja no muu ka muidugi, mis sellise psühhotraumaga kaasneb.

Magada saan unerohuga, aga päeval on füüsiliselt valus ja raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oskate soovitada mingeid nippe, võtteid, mis ängistust leevendaks? Ma ei tea, mis see on, südames torgib või mis, pigistab. Ja no muu ka muidugi, mis sellise psühhotraumaga kaasneb. Magada saan unerohuga, aga päeval on füüsiliselt valus ja raske.

Füüsiline koormus natuke leevendab, mõtete mujale viimise harjutused, aga üldiselt ikka oleks retseptiravimeid tarvis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 22:23; 05.02 22:51; 05.02 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa hästi aru kas seal teises maailma otsas arste siis ei ole? Lähed sealse perearsti või psühhiaatri juurde, ta kirjutab ravimi ja asi korras.Vabamüügi ravimid on juba üles loetud. Nendest kangemaid küll ei ole.Ja lein võib süvenedes muutuda depressiooniks.Depressiooni ravimata jätmine on juba väga ohtlik.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 14:41; 04.02 22:16; 05.02 22:39; 05.02 23:53; 13.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa hästi aru kas seal teises maailma otsas arste siis ei ole? Lähed sealse perearsti või psühhiaatri juurde, ta kirjutab ravimi ja asi korras.Vabamüügi ravimid on juba üles loetud. Nendest kangemaid küll ei ole.

Jah, igas maailma otsas ikka mingisugust arstiabi saab, ühekordne visiit miljoneid ei maksa, kui muud varianti pole. Ilmselt oled ikka arstiabi peale ju mõelnud, kui sinna oled kolinud, sest praegune probleem ei ole väga kulukas, aga muud haigused võivad küll olla. Alkoholi ja illegaalsete ainete poole pöördumine on kehvem tee. Käsimüügi ravimitest üldiselt väga palju abi pole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 22:23; 05.02 22:51; 05.02 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa hästi aru kas seal teises maailma otsas arste siis ei ole? Lähed sealse perearsti või psühhiaatri juurde, ta kirjutab ravimi ja asi korras.Vabamüügi ravimid on juba üles loetud. Nendest kangemaid küll ei ole.Ja lein võib süvenedes muutuda depressiooniks.Depressiooni ravimata jätmine on juba väga ohtlik.

Arstidele, eriti koroonaajal, eriti välismaalastele, nii kiiresti arstiaega ei saa.

Oeln koroonavangis Brüsselis, kust koju Lõuna-Aafrika Vabariiki ei  saa tagasi. Ja ei ole kuhugi kolinud, olin töölähetusel, kui piirid kinni pandi ja siis ootamatu sõnumi sain.

Nii ootamatu löök niigi raskes olukorras ja üksinda olemine.

 

 

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstidele, eriti koroonaajal, eriti välismaalastele, nii kiiresti arstiaega ei saa. Oeln koroonavangis Brüsselis, kust koju Lõuna-Aafrika Vabariiki ei  saa tagasi. Ja ei ole kuhugi kolinud, olin töölähetusel, kui piirid kinni pandi ja siis ootamatu sõnumi sain. Nii ootamatu löök niigi raskes olukorras ja üksinda olemine.

Aga äkki siis pöördud Eesti arstide poole. Siin on palju eraarste, kellel on ka kaugvastuvõtud. Retsept on sul alla 100 euroga käes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 22:23; 05.02 22:51; 05.02 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oskate soovitada mingeid nippe, võtteid, mis ängistust leevendaks? Ma ei tea, mis see on, südames torgib või mis, pigistab. Ja no muu ka muidugi, mis sellise psühhotraumaga kaasneb.

Magada saan unerohuga, aga päeval on füüsiliselt valus ja raske.

pits konjakit

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa hästi aru kas seal teises maailma otsas arste siis ei ole? Lähed sealse perearsti või psühhiaatri juurde, ta kirjutab ravimi ja asi korras.Vabamüügi ravimid on juba üles loetud. Nendest kangemaid küll ei ole.Ja lein võib süvenedes muutuda depressiooniks.Depressiooni ravimata jätmine on juba väga ohtlik.

Arstidele, eriti koroonaajal, eriti välismaalastele, nii kiiresti arstiaega ei saa.

Oeln koroonavangis Brüsselis, kust koju Lõuna-Aafrika Vabariiki ei saa tagasi. Ja ei ole kuhugi kolinud, olin töölähetusel, kui piirid kinni pandi ja siis ootamatu sõnumi sain.

Nii ootamatu löök niigi raskes olukorras ja üksinda olemine.

See on mingi udu et tasulise arsti juurde ei saa.Kõikjal maailmas arstid töötavad,ka koroona ajal.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 14:41; 04.02 22:16; 05.02 22:39; 05.02 23:53; 13.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka töötavad muidugi. Aga järjekorrad on. Täna ei saa, varasem on 11. veebruariks. Mul on praegu füüsiliselt ja hingeliselt valus. Väga valus. Praegu.

Aitäh vastajatele;

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimases hädas helistaks 112.
See kehtib igas Euroopa riigis, ütled, et oled olukorras, kus ei saa endaga hakkama ja võid sellepärast ohus olla. Nad on kohustatud ära kuulama ja mingitki nõu andma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan hea nipi.Mida teevad rahustid Xanax,Diazepex ja teised? Need lõõgastavad lihaseid.Kuid kui minna sooja dushi alla ja hõõruda end harjaga siis peale dushi all käimist on täpselt sama tunne nagu oleks rahusti võtnud.Nii et soe dush rahustab närve väga tugevalt.Peale seda mine õue ja tee kiirkõndi 1 tund.Sport tõstab dopamiini taset organismis.Ehk siis spordiga sa stimuleerid peaaju heaolu keskust.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tahtsin sama kirjutada, et vaevalt välismaal psühhiaatriakliiniku valvekabinet puudub. Isegi olen Raja tn oma külastand. Arst võtab kohe vastu ja saad kiirelt abi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:19; 07.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan aegajalt Becalmi tablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan aegajalt Becalmi tablette.

Sellise olukorra puhul need nalja tabletid ei aita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:19; 07.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna arstile ja Xanaxit.
Võtsin 0,25 grammi poolteist tundi tagasi – endiselt südames torgib, pea on “tangide vahel” ja nutuhooge on raske peatada. On’s  esimese tabletikorraga tavaline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.02 22:48; 03.02 23:04; 04.02 11:21; 05.02 21:57; 05.02 22:56; 06.02 00:10; 11.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb lugu.

Üks asi mida veel võid võtta on kõige lihtlabasem magneesium- aitab samuti lõdvestuda.

Teine asi on veidi alternatiivsem- googelda sellist asja nagu TFT või EFT, youtubes on ka videosid (nii eesti kui inglisekeelseid aga loomulikult väga erineva tasemega, sama kehtib ka erinevate kodukate kohta). Maakeeli koputusmeetod.

Võib olla on sulle abiks, midagi halba see koputamine su kehale niikuinii teha ei saa. Kui mitte muud siis viib selle teema uurimine sul vähemalt mõneks ajaks mõtted mujale.

Mina sain omal ajal sellega abi oma lapsel ühe hirmuga, jõudsin koputamiseni kui olin juba lootust kaotamas. Mõtlesin ka, et ega halba see koputamine ikka teha ei saa, lapsel koputasin ise punkte, igatahes sellest hetkest toimus läbimurre. Ise olen ka kasutanud kui emotsioonid üle pea kokku jooksevad. On erinevaid kogemusi – on väga aidanud ja on ka vähem aidanud.

Kui on aidanud siis tunne on  hiljem selline, et on  mure aga see oleks olnud nagu minevikus..noo näiteks kuu aega tagasi.

Ühes seltskonnas tuli teema jutuks ja seal oli just kogemus shoki ja leinaga – väga lähedase inimese äkksurm ja temal oli selles meetodist terapeudi abiga väga palju kasu olnud.

Igaks juhuks lisan, et seda meetodit kasutavad ka täiesti akadeemilise haridusega psühholoogid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Rahusti