Esileht Ilu ja tervis rahustite poolt või vastu

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: rahustite poolt või vastu

Postitas:

Olen hetkel täielikus madalseisus ja olen pikka aega üritanud ise endaga hakkama saada. Ärritun iga asja peale.
Ma mõtlen kas minna arstile ja paluda välja kirjutada rahustid. Ma tean nii palju negatiivset tagasisidet, et neist jääb sõltuvusse jms. Kogu aeg üritan mõelda, et ma veel jaksan ja leian muid mooduseid. Kuigi hetkel on tunne, et piir on ikka täiega käes, kui kaua on mõistlik kannatada.

Hetkel on mul tööl ääretult keeruline olukord . Kodus on lapsega väga raske aeg.
Käin joogas, sõidan rattaga, toimetan aias, otsin rahustavaid tegevusi kuid lained löövad pea kohal kokku. Kõige raskem ongi just lapsega koos olemine.Ta nõuab minult maksimaalset pingutust et suudaksin olla rahulik.
Ma ei tea mida teha. Iga hetk tahaks nutma puhkeda. Kogu aeg loodad, et saad eelmisest olukorras üle ja läheb paremaks, kuid siis läheb veel hullemaks. Korjad end jälle kokku ja pingutad. Proovisin looduslike Nervostrongi ja Naistepuna Rööm, mittemingit mõju. Mis on parem kas pingutada ise ikka veel või otsida abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 11:38; 06.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa on pildil olemas täiesti , kuid kui oleme kodus kõik , olen paratamatult ka kõigis olukordades sees. Eks see on vist enamike emade saatus võtta suurem vastutus.

Mul on õnneks iga suvi ka see võimalus saada paar nädalat üksindust. Laps on ära vanaema juures. Kuid kahjuks sellest ei aita, kohe kui ta uksest sisse jalutab ,olen ma endine närvipundar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 11:38; 06.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi saada hea psühhoterapeudi visiidile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba aastaid xanax käepärast, ei ole jäänud sõltuvusse. Olen võtnud paar korda nädalas, mõni periood pole nädalaid vaja läinud, siis jälle ei saa üldse magada ja võtan. Rahunen siis kohe ja magan ilusti. Mulle sobib hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 15:31; 07.06 11:26; 09.06 10:05; 11.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul magamisega probleeme ei ole.Magan hästi. Probleemid on ärkvel olles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahustite vastu. Need ei lahenda sinu probleeme, vaid toodavad juurde. Pigem pead endale aega võtma mõtisklemiseks ja üksi olemiseks. Hea psühholoog, mindfulness ja õige jooga. Jooga aitab meelt rahustada, mitte ei ole paindumine ja võimlemine.
Kas saad last vahel turvaliselt mõne inimese hoida jätta. et sa ei peaks tema pärast muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahusteid vaja siis kui on häda käes ja olemas tervisehäired. Ravil on omad halvad küljed ja tõepoolest, nad probleeme ei lahenda. Soovitan pöörduda pigem pereterapeuti või psühhologile juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 07:19; 09.06 07:56; 10.06 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahusteid vaja siis kui on häda käes ja olemas tervisehäired. Ravil on omad halvad küljed ja tõepoolest, nad probleeme ei lahenda. Soovitan pöörduda pigem pereterapeuti või psühhologile juurde.

Osasid probleeme ei olegi võimalik lahendada, saab vaid õppida nendega elama. Tihtipeale aitavad igasugused terapeudid veelgi vähem kui rahusti. Mina olen neid päris palju läbi käinud, ei ole abi olnud. Rahusti on abivahend, mis aitab konkreetselt hetkel oleva olukorra siiski lahendada ja üle elada. Kui neid targalt pruukida, on abiks. Mina kannatasin aastaid, käisin mööda terapeute, võtsin antidepressante, abi mitte mingisugust. Kui leppisin, et ei olegi mingit abi, lihtsalt tulebki nii elada, kui on väljakannatamatu, võtan rahustit, läks paremaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 15:31; 07.06 11:26; 09.06 10:05; 11.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on just aidanud. Olen endas üles leidnud jälle tahtmise ja jõu elada. Rahustid olid hea võimalus oma probleemidele otsa vaadata ja nendega ükshaaval tegelema hakata. Nii et mina ütlen, et võta, aga pea piiri ja mis kõige tähtsam: PROBLEEMID EI LAHENE ISEENESEST, pead hakkama end sellest puntrast lahti harutama. Aga kindlasti konsulteeri mõne teadjama inimesega ja alusta perearstist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne otsustamist vaata see video ära https://youtu.be/ZN7Ck4yzl4g

sul on vaja head psühhoterapeuti. suuna oma otsingud sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahusteid vaja siis kui on häda käes ja olemas tervisehäired. Ravil on omad halvad küljed ja tõepoolest, nad probleeme ei lahenda. Soovitan pöörduda pigem pereterapeuti või psühhologile juurde.

Osasid probleeme ei olegi võimalik lahendada, saab vaid õppida nendega elama. Tihtipeale aitavad igasugused terapeudid veelgi vähem kui rahusti. Mina olen neid päris palju läbi käinud, ei ole abi olnud. Rahusti on abivahend, mis aitab konkreetselt hetkel oleva olukorra siiski lahendada ja üle elada. Kui neid targalt pruukida, on abiks. Mina kannatasin aastaid, käisin mööda terapeute, võtsin antidepressante, abi mitte mingisugust. Kui leppisin, et ei olegi mingit abi, lihtsalt tulebki nii elada, kui on väljakannatamatu, võtan rahustit, läks paremaks.

Sama hästi võta siis unerohi ja palderjani…
Rahustid on psüühikahäirede ravi, mitte probleeme ja olukorra lahendused. Probleeme saab alati lahendada!!!
Pigem õnnetused ja tagajärjed on see õige teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 07:19; 09.06 07:56; 10.06 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleeme saab alati lahendada!!!

Tead, ei saa kõiki probleeme lahendada. Nii et ei ole vaja targutada. Kas sa nimetad mõnda olukorda õnnetuseks või probleemiks on juba tõlgendamise küsimus. Tõsiasi on see, et väga palju on asju, mis teevad inimesi õnnetuks, aga neid ei ole võimalik muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 15:31; 07.06 11:26; 09.06 10:05; 11.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleeme saab alati lahendada!!!

Tead, ei saa kõiki probleeme lahendada. Nii et ei ole vaja targutada. Kas sa nimetad mõnda olukorda õnnetuseks või probleemiks on juba tõlgendamise küsimus. Tõsiasi on see, et väga palju on asju, mis teevad inimesi õnnetuks, aga neid ei ole võimalik muuta.

Ma ei targuta vaid tõstan esile sinu möödapanekud. Sa ise kurdad, et käisid arstide juures ja nüüd tarbid rahusteid suvaliselt. Kui sinu elus on palju asju, mis teevad sind kurvaks siis on see sinu otsus kas sa elad kurvana edasi /või muutud oma silmaringi, et tunda rõõmu ja olla õnnelik ning seda jägada teistele. 😉
Lein, kurbus jne – on loomulikud emotsioonid ja nad ei tohiks elus kesta kaua, et juhtida elu eesmärke.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 07:19; 09.06 07:56; 10.06 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahustid ei ravi. Kui tableti toime möödub, siis on olukord ikka sama. Kui mitte hullem, sest mõnel tekib sellest südamerütmihäired või tunned ennast veel rohkem rahutuna. Tee 6 kuuline AD kuur ja elu tundub jälle elamist väärt.
Olen ise samamoodi tundnud. Arvanud, et saan ise hakkama ja kõik saab korda. Lõpuks oli olukord nii hull, et olin Raja tn. valvekabineti ukse taga. Lihtsalt ei suutnud enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba aastaid xanax käepärast, ei ole jäänud sõltuvusse. Olen võtnud paar korda nädalas, mõni periood pole nädalaid vaja läinud, siis jälle ei saa üldse magada ja võtan. Rahunen siis kohe ja magan ilusti. Mulle sobib hästi.

Mul on kodus paar xanaxit, mida mõtlesin hädaolukorras kasutada. Ütle, kui ma pool tabletti võtan, kas ma siis jään adekvaatseks? Mul nimelt vaja kohtusse minna ja seal vaja rahulik olla, aga päris laksu all ei tahaks olla. Ja kui kaua enne sisse võtma peaks, et mõjuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kodus paar xanaxit, mida mõtlesin hädaolukorras kasutada. Ütle, kui ma pool tabletti võtan, kas ma siis jään adekvaatseks? Mul nimelt vaja kohtusse minna ja seal vaja rahulik olla, aga päris laksu all ei tahaks olla. Ja kui kaua enne sisse võtma peaks, et mõjuks?

Ei soovita niimoodi esimest korda proovida, kuigi mind xanax ebaadekvaatseks ei tee. Mul hakkab umbes poole tunni pärast mõjuma. Aga inimesed on väga erinevad, mõju on erinev, ikka ise tuleks enne katsetada igaks juhuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 15:31; 07.06 11:26; 09.06 10:05; 11.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel täielikus madalseisus ja olen pikka aega üritanud ise endaga hakkama saada. Ärritun iga asja peale.
Ma mõtlen kas minna arstile ja paluda välja kirjutada rahustid. Ma tean nii palju negatiivset tagasisidet, et neist jääb sõltuvusse jms. Kogu aeg üritan mõelda, et ma veel jaksan ja leian muid mooduseid. Kuigi hetkel on tunne, et piir on ikka täiega käes, kui kaua on mõistlik kannatada.

Pai sulle! Kui tunned, et on tõesti vaja ja sellest võiks abi olla, siis võiks rahustit ikkagi võtta. Sõltuvust ei maksa liigselt karta. Kas sa alkoholi tarbid? Mõtle rahustist nagu alkoholist. Alkohol on ju samuti ülimalt sõltuvust tekitav aine, aga kui juua seda mõõdukas koguses ja mõõduka ajalise intervalliga, siis sõltuvust suure tõenäosusega ei teki. Mina olen rahustit tarvitanud ühel väga raskel eluperioodil. Kui hing hakkas sees valust ribadeks kiskuma, võtsin tableti sisse ja veerand tunni pärast oli juba väheke kergem. “Laksu all” olemise tunnet ei tekkinud, oli lihtsalt tuim tunne (nagu pärast suurt pingelangust vms). Liiga kergekäeliselt tabletti ei võtnud ja kui paari kuu pärast kõige raskem periood otsa sai, loobusin rahusti võtmisest igasuguste kõrvalnähtudeta. Mind aitasid need igatahes väga palju. Praegugi on üks poolik leht xanaxit veel igaks juhuks käekotis kaasas – ausalt öeldes aitab vahel isegi see mõte, et kui ma TAHAN, siis ma SAAN sealt ühe tableti ära kasutada. Reaalselt teoni asi minema ei peagi. Ja hästi oluline on muidugi mitte ainult rahustite peale lootma jäämine, vaid samal ajal ka kõikvõimalikul muul moel oma probleemidele lahenduste otsimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lapse isa ka pildil on?

Mulle tundub,et sa vajad lihtsalt puhkust lapsest(kole öelda aga osad tõesti vajavad-ka mina aegaajalt vajan hingetõmbe aega üksi).

Täiesti pekkis. KOHE on isa süüdi, kuigi postitusest ei tule otseselt välja, et kurtjaks naisterahvas.

Kurja küll naisterahvad, see kurtmine tuleb teil emapiimast? Või mingi kätteõpitud abitus või veel midagi? Tundub, et tibulinnul on lastud vabakasvatusena üle võimete elada, püksirihma pole vist isegi mitte kasulikuna nähtud. Sellised lumehelbekesed on meie tulevik?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 18:53; 11.06 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lapse isa ka pildil on?

Mulle tundub,et sa vajad lihtsalt puhkust lapsest(kole öelda aga osad tõesti vajavad-ka mina aegaajalt vajan hingetõmbe aega üksi).

Täiesti pekkis. KOHE on isa süüdi, kuigi …

Idioot oled.

Lähtusin sellest, et meesterahvad üldjujul ei ole nii avameelsed ja nad üldjuhul ei tunnista …

Rohkem polegi vaja midagi arvata, üldjuhul on kohe mees mölakas, sest ei puhke nutma jne … kõige puhtakujulisem sooline diskrimineerimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 18:53; 11.06 20:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis rahustite poolt või vastu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.