Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rahvaalgatus – Odavlennufirmasid ei tohi Tallinnast välja tõrjuda!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Rahvaalgatus – Odavlennufirmasid ei tohi Tallinnast välja tõrjuda!

Postitas:
Kägu

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/8e520218-127d-46e0-b18b-960c74429110

Kõik vähegi reisihuvilised, palun allkirjastage!

+4
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mitmelapse ema seda nüüd nõuab?

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes neid tõrjub?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennufirmad on eraomandis, riik ei saa sundida neid jääma või lahkuma.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tihe lennureisija, iga kuu korra ikka. Aga odavlennufirmasid ei kasuta. Mind ausalt öeldes üldse ei puuduta, kas nad lendavad v mitte Tallinnasse.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu poolest võiksid need odavlennufirmad üldse oma tegevuse ära lõpetada, nii ebamugavad, kaheldava turvalisusega ja teenindusega.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tihe lennureisija, iga kuu korra ikka. Aga odavlennufirmasid ei kasuta. Mind ausalt öeldes üldse ei puuduta, kas nad lendavad v mitte Tallinnasse.

Oo, tere pardifilee. Kas Prosecco juba külmas?

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu poolest võiksid need odavlennufirmad üldse oma tegevuse ära lõpetada, nii ebamugavad, kaheldava turvalisusega ja teenindusega.

Kirun ka, sest hilinesid alailma ja kahtlane oli, kas järgmisele lennule jõuad.  Reisimine peab olema mugav, et kui kell 14 läheb lend, siis ta ka läheb, mitte 15.20 (lennuk jõudis peale kella 14 alles lennujaama, rahvas tuli siis maha jne)

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No otselennud on ju küll toredad, neid me küll kasutasime ja kasutaksime veel, kui saaks rohkem. See häirib küll, et otselennud ära võetakse, nagu oleks seda kõrgtehnoloogilist lennujaama vaja, kui lendajaid pole… Pigem olgu pisut pikem aeg turvakontrolliks ja vähem investeeringuid sellesse (seega ka madalamad lennujaamatasud lennufirmadele) kui ümberistumine  ja palju suurem ajakulu, mis otselennu puudumisega kaasneb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennufirmad on eraomandis, riik ei saa sundida neid jääma või lahkuma.

Kuidas te küll mitte kunagi millelegi pihta ei saa? Kõrgete tasudega peletab lennufirmasid Eestist minema Aktsiaselts Tallinna Lennujaam ja selle omanik on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (riik).

https://www.teatmik.ee/et/personlegal/10349560-Aktsiaselts-Tallinna-Lennujaam

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tihe lennureisija, iga kuu korra ikka. Aga odavlennufirmasid ei kasuta. Mind ausalt öeldes üldse ei puuduta, kas nad lendavad v mitte Tallinnasse.

Kas riik sulle eralennukiga lende ka võimaldab?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgete tasudega peletab lennufirmasid Eestist minema Aktsiaselts Tallinna Lennujaam ja selle omanik on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (riik).

Väga tore. Eesti riigil on raha vaja. Mul ainult hea meel, kui saavad soliidsete firmade käest rohkem raha kui kitsikuses odavlennufirmade käest. Selle nimel olen nõus ka pileti mõnikümmend protsenti kallima ostma ja saama vastu normaalse jalaruumi näiteks.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat ei ole Tallinn Lennujaam makse tõstnud ja need on ikkagi madalamad, kui mujal -siis odavlennufirma käitumine lennuliinide sulgemisel on enam, kui piinlik.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat ei ole Tallinn Lennujaam makse tõstnud ja need on ikkagi madalamad, kui mujal -siis odavlennufirma käitumine lennuliinide sulgemisel on enam, kui piinlik.

Aega tuleks tõstmiseks paremini valida, seda ei teha maj. languse ajal.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat ei ole Tallinn Lennujaam makse tõstnud ja need on ikkagi madalamad, kui mujal -siis odavlennufirma käitumine lennuliinide sulgemisel on enam, kui piinlik.

Aega tuleks tõstmiseks paremini valida, seda ei teha maj. languse ajal.

“ei teha” 🙂

Just majanduslanguse ajal suurenevad ka lennujaama kulud. Just siis tõstetakse ka hinda, et opererrida sellist keerukat süsteemi nagu lennujaam-lennuväli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“ei teha” ???? Just majanduslanguse ajal suurenevad ka lennujaama kulud. Just siis tõstetakse ka hinda, et opererrida sellist keerukat süsteemi nagu lennujaam-lennuväli.

Nagu näha, siis nii ei saa opererrida, kliendid tõmbavad minekut.

Ja sina kõõm irvitad minu pisivea üle!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätke ikka mitte riigipalgalistele-hüvelistele ka natuke eluvõimalusi!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riias on vilets lennujaam, aga saab väga paljudesse kohtadesse lennata, erinevalt uhkest Tallinna lennujaamast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore. Eesti riigil on raha vaja. Mul ainult hea meel, kui saavad soliidsete firmade käest rohkem raha kui kitsikuses odavlennufirmade käest. Selle nimel olen nõus ka pileti mõnikümmend protsenti kallima ostma ja saama vastu normaalse jalaruumi näiteks.

Sa pole vist ammu lennanud? Hinnavahe pole mitte mõnikümmend protsenti, vaid mõned sajad protsendid. Mul tuleb päris sageli noorsportlastega välisvõistlustel käia. Viimasel ajal oleme sättinud kõik minemised-tulemised läbi Riia, sest Tallinna lendude hinnad on kordades kallimad ja käivad lapsevanematele üle jõu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore. Eesti riigil on raha vaja. Mul ainult hea meel, kui saavad soliidsete firmade käest rohkem raha kui kitsikuses odavlennufirmade käest. Selle nimel olen nõus ka pileti mõnikümmend protsenti kallima ostma ja saama vastu normaalse jalaruumi näiteks.

Sa pole vist ammu lennanud? Hinnavahe pole mitte mõnikümmend protsenti, vaid mõned sajad protsendid. Mul tuleb päris sageli noorsportlastega välisvõistlustel käia. Viimasel ajal oleme sättinud kõik minemised-tulemised läbi Riia, sest Tallinna lendude hinnad on kordades kallimad ja käivad lapsevanematele üle jõu.

Lendasin viimati veebruaris edasi ja tagasi ning enne seda jaanuaris kaks reisi edasi ja tagasi kumbki. Jah, on hinnavahe, aga ma ei saa panna riigi heaolu sõltuma sellest, et olen ise nii loll, hädine ja hale, et ei oska rohkem teenida ega ei ole keegi nõus minu töö eest rohkem maksma.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rahvaalgatus – Odavlennufirmasid ei tohi Tallinnast välja tõrjuda!