Esileht Hobinurk Rahvatantsurühm Tartus?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rahvatantsurühm Tartus?

Postitas:
Kägu

Vaatasin laulu- ja tantsupeo melu, vanad head ajad tulid meelde. Olen aastaid tagasi käinud nii laulja kui tantsijana ja tekkis kiuslik mõte, et mis oleks, kui võtaks nö pastlad varnast ja prooviks ehk veel vanuigi (olen 40+) oma tantsuoskust üles soojendada. Leidsin pika nimekirja Tartu tantsurühmadest, aga ei oska ettegi kujutada, kellega neist oleks võimalik ja tasuks liituda. Ilmselt tuleb kõne alla mõni naisrühm, sest segarühma saaks vist vaid koos partneriga, aga seda ma ilmselt ei leia. Oskab keegi ehk soovitada mõnda konkreetset toredat rühma, kuhu uusi liikmeid võetakse?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kui oled Facebooki kasutaja, soovitan liituda grupiga EESTI RAHVATANTSIJAD, kus on üle 5000 liikme ning kus otsitakse sageli endale rühma, millega liituda. Ehk seal näkkab.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled Facebooki kasutaja, soovitan liituda grupiga EESTI RAHVATANTSIJAD, kus on üle 5000 liikme ning kus otsitakse sageli endale rühma, millega liituda. Ehk seal näkkab.

Aitäh soovituse eest! Hakkasin natuke põdema, et kas julgen oma soovi kohe suuremas grupis nime ja näoga välja käia – ei tea isegi, miks. Püüan sellest valehäbist üle saada :).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks üle 10 aasta koori minna, aga ei leidnud Tallinnast eriti midagi 🙁 Kuskil ometi kõik tegutsevad ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Rahvatantsurühm Tartus?