Esileht Hobinurk Rallistuudio TV6

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rallistuudio TV6

Postitas:

No mis asi see on? Juba mitmendat etappi tüübid vaatavad koos telekat ja vaatajale ei näidata. See pole isegi reportaaž nagu raadios….vaatan ja ei usu oma silmi…21.sajand?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 18:25; 22.05 00:44; 22.05 18:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No mis asi see on? Juba mitmendat etappi tüübid vaatavad koos telekat ja vaatajale ei näidata. See pole isegi reportaaž nagu raadios….vaatan ja ei usu oma silmi…21.sajand?

Kuule, aga kui rallit tahad vaadata, siis kergita veidi kukrut ja vaata TV3 Sporti. Ei mingeid reklaame, suurem osa ülekandeid. Tasuta lõunaid teatavasti ei ole… Kui maksta ei taha, vaata tüüpe. 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rallistuudio ei olegi ralli vaatamiseks. Mõnda katset kannatab TV3 või TV6 ka üle, kuid üldiselt on ralli vaatamiseks WRC All Live või mõni spordikanal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oijahh, minu meespere sättis kohe miski Go3 meile ja nüüd käib see vahtimine ka kodus, mitte ei vaadata ainult, kuidas see majavalitsuse punt sõitu vaatab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei tahagi rallit vaadata, aga see “majavalitsuse punt”, nagu tabavalt kommenteeriti, on lihtsalt nii koomiline. See kestab ju neil päevade kaupa niimoodi, kes seda peaks jälgima? Isegi kui vaataks tasulist ülekannet kas mul peaks siis 2 ekraani olema, et neid kõrvale vaadata? Ei saa aru.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 18:25; 22.05 00:44; 22.05 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadatakse WRC all liveist ülekannet ilma hääleta ning kuulatakse rallistuudiot peale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kui ma juba live’i vaatan, miks ma peaks hääle maha keerama? Ma lihtsalt tõesti ei saa sellest raadiost tv-s aru.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 18:25; 22.05 00:44; 22.05 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kui ma juba live’i vaatan, miks ma peaks hääle maha keerama? Ma lihtsalt tõesti ei saa sellest raadiost tv-s aru.

no mis siis teha, kui sa millestki aru ei saa,  miks vaevad pead arusaamatute asjade pärast, vali omale teine tegevus, nii palju tühja aega läheb nüüd selle arusaamatuse lahendamiseks

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need räägivad pead on tõesti nagu naljasaade. Ja nad ise võtavad seda NII tõsiselt 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei tahagi rallit vaadata, aga see “majavalitsuse punt”, nagu tabavalt kommenteeriti, on lihtsalt nii koomiline. See kestab ju neil päevade kaupa niimoodi, kes seda peaks jälgima? Isegi kui vaataks tasulist ülekannet kas mul peaks siis 2 ekraani olema, et neid kõrvale vaadata? Ei saa aru.

Alati on võimalus kanalit vahetada.

Erinevates uudiste portaalides on lihtsalt live-blogid, siis pole ei heli ega pilti. Kui on soovi koos pildiga rohkem ülekandeid, siis kas tv3 sport või wrc+, (viimane kannab kõik üle).

Ralli näitamiseks on litsents ostetud ja nad ei saagi kõiki kiiruskatseid pildis üle kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kui ma juba live’i vaatan, miks ma peaks hääle maha keerama? Ma lihtsalt tõesti ei saa sellest raadiost tv-s aru.

Sul telekal pulti pole. Mul ka pole, aga seetõttu, et pole telekat. Huvitav, et tänapäeval telekaid ilma puldita müüakse. Äkki ostad juurde, on elu lihtsam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Rallistuudio TV6