Esileht Koolilaps ranitsatoetus Tallinnas ja lapse elukoha aadress

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: ranitsatoetus Tallinnas ja lapse elukoha aadress

Postitas:
luciaest

Tere,

Mul tekkis probleem ranitsatoetuse taotlemisega. Laps on registreeritud vanaema korterisse, ja endal registreeritud elukohaks hoopis teine Tallinna linnaosa. Elame muidugi koos. Paar kuud tagasi muutsin lapse elukoha, kuna tahtsin kindlalt koha saada Haabersti koolis(selgus, et ilmaasjata, kuna 1. klassis polnudgi palju lapsi).
Nüüd aga näen, et ranitsatoetuse saamiseks peab laps olema registreeritud samas kohas, kus vanema elukoht. Kõige kergem oleks vist kirjutada last tagasi oma korterisse, küsimus on aga, kas ranitsatoetust ikka saab sel juhul? Kui kool on hoopis teises linnaosas või kui viimasel hetkel muudan midagi? See on vist seotud sellega, mis linnaosa valitsus seda toetust maksab? Lapse elukoht on 3 viimast aastat olnud Tallinnas. Ei tahaks toetusest ilma jääda. Kas keegi oli sarnases olukorras?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled sa kindel, et lapsel on teine sissekirjutus kui sinul? Minu meelest laps saab olla ainult vanemaga samal aadressil. Kas sinna, kuhu laps on sisse kirjutatud, on äkki kirjutatud isa? Sel juhul saab isa teha taotluse ranitsatoetuseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps on registreeritud vanaema korterisse, ja endal registreeritud elukohaks hoopis teine Tallinna linnaosa. Elame muidugi koos. Paar kuud tagasi muutsin lapse elukoha, kuna tahtsin kindlalt koha saada Haabersti koolis

No miks te ei registreeri enda ja laste elukohaks tegelikke elukohti? Miks peab manipuleerima mingite vanaema korterite või Raua tänava saunadega?
Teemaalgataja laps ilmselt sellest midagi ei võitnud (loodetavasti elavad nad ise ka Õismäel ja laps ei pea teisest linna servast kooli käima), aga mida võidavad nende lapsed, kes libasissekirjutuse alusel näiteks GAGi või 21kk määratakse? Igapäevast ummikutes istumist?

+4
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps ranitsatoetus Tallinnas ja lapse elukoha aadress