Esileht Lapse ootamine Rasedus ja koroona

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Rasedus ja koroona

Postitas:

Kõik kes me lapseootel oleme praegu kindlasti hoiame ennast väga. Kindlasti oleme kõik küsinud oma arstilt kuidas see koroona meile mõjuks. Kas me oleme riskigrupp?
Milliseid vastuseid olete saanud?
Minu arst ütles, et tuleks hoiduda nagu tavalisest gripistki kuna kõrge palavik on ohtlik.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 21:05; 16.11 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ongi. Pole mõtet ülemuretseda, käitu nagu mitterasedana, kui ei soovi haigestuda.

Mina ei põe, sest me pole nagunii suured ringisahmerdajad olnu. Kui saan, siis pigem laste kaudu, mehe töölt või arsti juures…need olukorrad, mida ei saa vältida. Ise kodukontoris.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 21:21; 16.11 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ütles, et kõik kõrge palavikuga haigused on halvad ja neid peaks vältima. Kui kaasuvaid haigusid ei ole, siis ise elad selle koroona üle, aga kõrge palavik võib loodet kahjustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ei pidanud rasedaid riskirühma kuuluvaks, ma ise ka ei pea. Seniste andmete järgi pole viirus lootele väärarenguid põhjustanud ega suurendanud märkimisväärselt katkemisriski. Küll aga on õige see, et kõrge palavikuga kulgevalt on see (ja ükskõik milline muu nakkushaigus) lootele halb ja kui kõrge palavikuga kulgev haigus on varases raseduse staadiumis, võib see ka katkemist põhjustada (statistiline seos olemas, kuigi mitte väga tugev).

Ehk, kerge põdemise või lihtsalt positiivse testitulemuse pärast pole vaja muretseda, aga ettevaatlik tasub siiski olla, eriti kui on muid haiguse kulgu raskendavaid haiguseid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühinen viimase käoga. Viimaste uuringute järgi koroona loodet ei mõjuta, st platsentast edasi ei lähe, aga ikka tasuks ettevaatlik olla kõrge palavikuga, kui selline peaks mistahes põhjusel tekkima. Suur ülekaal ja kroonilised haigused lisavad riske. On maailmas märgatud, et teatud juhtudel vajavad rasedad koroona patsiendid rohkem haiglaravi, aga ilmselt see on ettevaatusabinõu, et oleks arstide jälgimise all, kui ikka väga halb on olla, hingamisraskused ja kõrge palavik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 09:22; 16.11 10:00; 16.11 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona ei erine praegusel hooajal levivatest muudest nökülmetushaigustest. Kõik viiruslikud haigused on ohtlikud, eriti palavikuga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona ei erine praegusel hooajal levivatest muudest nökülmetushaigustest. Kõik viiruslikud haigused on ohtlikud, eriti palavikuga.

<p style=”text-align: left;”>Töötan ise haiglas. Õigemini enne rasedaks jäämist töötasin. Koroona ikka erineb paljugi tavalistest viirushaigustest. Kahjuks olen oma silmaga näinud mis koroonat põdevast inimesest alles jääb. Ma ei ütle, et kõik ühe vitsaga löödud.. ja et kõigil niii.. kuid kahjuks on koroona täiesti olemas ning üks tõsisemaid viirushaigusi mida näinud olen.. Ei olene kas inimene on varasemalt terve kui purikas olnud või on küljes ka mõni krooniline haigus. Varjante olen kahjuks näinud seinast seina… Rasedana tuleb end eriti hoida !</p>

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 19:06; 16.11 07:12; 16.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia ennast rohkem kui tavaliselt, ei desinfitseeri ega kanna maski ega ole ka ämmakalt koroona kohta küsinud. Usun, et saa on päris, aga minu kodukandis seda praktiliselt polegi ja ei oska ka karta.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 20:42; 15.11 22:46; 16.11 16:25; 16.11 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia ennast rohkem kui tavaliselt, ei desinfitseeri ega kanna maski ega ole ka ämmakalt koroona kohta küsinud. Usun, et saa on päris, aga minu kodukandis seda praktiliselt polegi ja ei oska ka karta.

Teie kandis saab siis arstile ilma maskita?
Aga homsest peaksid vähemalt poes maski kandma.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 22:10; 16.11 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona ei erine praegusel hooajal levivatest muudest nökülmetushaigustest. Kõik viiruslikud haigused on ohtlikud, eriti palavikuga.

<p style=”text-align: left;”>Töötan ise haiglas. Õigemini enne rasedaks jäämist töötasin. Koroona ikka erineb paljugi tavalistest viirushaigustest. Kahjuks olen oma silmaga näinud mis koroonat põdevast inimesest alles jääb. Ma ei ütle, et kõik ühe vitsaga löödud.. ja et kõigil niii.. kuid kahjuks on koroona täiesti olemas ning üks tõsisemaid viirushaigusi mida näinud olen.. Ei olene kas inimene on varasemalt terve kui purikas olnud või on küljes ka mõni krooniline haigus. Varjante olen kahjuks näinud seinast seina… Rasedana tuleb end eriti hoida !</p>

Väga ebatõenäoline, et sellise kirjaoskusega haiglas mingit tööd saab…

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia ennast rohkem kui tavaliselt, ei desinfitseeri ega kanna maski ega ole ka ämmakalt koroona kohta küsinud. Usun, et saa on päris, aga minu kodukandis seda praktiliselt polegi ja ei oska ka karta.

Teie kandis saab siis arstile ilma maskita?

Aga homsest peaksid vähemalt poes maski kandma.

Arstile tõesti ilma ei saa, korra kuus seal käin ja panen selleks ajaks maski ette. Poes maski kandmine ei ole kohustuslik ja seda ma teha ei kavatse. Töötan  poes ja tööpäevad on 11h pikad ja ma kohe kindlasti ei suudaks üle 10 min seda maski  kanda.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 20:42; 15.11 22:46; 16.11 16:25; 16.11 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg märtsi alguses. Selleks ajaks usun kindlasti möödas see jama ja saab ikka mees ka sünnitusele tulla. Ennast hoian küll väga, ei passi kuskil seltskonnas, ei kasuta ühistransporti ja isegi poes käin nii harva kui võimalik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 21:05; 16.11 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona ei erine praegusel hooajal levivatest muudest nökülmetushaigustest. Kõik viiruslikud haigused on ohtlikud, eriti palavikuga.

<p style=”text-align: left;”>Töötan ise haiglas. Õigemini enne rasedaks jäämist töötasin. Koroona ikka erineb paljugi tavalistest viirushaigustest. Kahjuks olen oma silmaga näinud mis koroonat põdevast inimesest alles jääb. Ma ei ütle, et kõik ühe vitsaga löödud.. ja et kõigil niii.. kuid kahjuks on koroona täiesti olemas ning üks tõsisemaid viirushaigusi mida näinud olen.. Ei olene kas inimene on varasemalt terve kui purikas olnud või on küljes ka mõni krooniline haigus. Varjante olen kahjuks näinud seinast seina… Rasedana tuleb end eriti hoida !</p>

Väga ebatõenäoline, et sellise kirjaoskusega haiglas mingit tööd saab…

Jälle üks pahur eit siin :D. Õudne

Samas ei saa aru, mis tolle kirjaoskusel viga ? Aga noh, ju otsibki teemasid kus niiöelda saab ” ära panna ” .

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 19:06; 16.11 07:12; 16.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks pahur eit siin :D. Õudne Samas ei saa aru, mis tolle kirjaoskusel viga ? Aga noh, ju otsibki teemasid kus niiöelda saab ” ära panna ” .

Ei saa aru, mis kirjaoskusel viga on, kui inimene kirjutab “varjante”?! Ju siis oled isegi samasugune loll.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks pahur eit siin :D. Õudne Samas ei saa aru, mis tolle kirjaoskusel viga ? Aga noh, ju otsibki teemasid kus niiöelda saab ” ära panna ” .

Ei saa aru, mis kirjaoskusel viga on, kui inimene kirjutab “varjante”?! Ju siis oled isegi samasugune loll.

Millega ise hiilgad ? Sul vist elus kõik halvasti ja nüüd otsid kus seda välja elada. Vaene mees sul kodus. KUI sul üldse meest on !? Kes sellist tänitajat ikka kannataks. Jube

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 19:06; 16.11 07:12; 16.11 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes maski kandmine ei ole kohustuslik ja seda ma teha ei kavatse. Töötan  poes ja tööpäevad on 11h pikad ja ma kohe kindlasti ei suudaks üle 10 min seda maski  kanda.

Aga sind ei hirmuta kõik see, mida kliendid sulle 11 tundi päevas näkku hingavad?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 22:10; 16.11 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona ei erine praegusel hooajal levivatest muudest nökülmetushaigustest. Kõik viiruslikud haigused on ohtlikud, eriti palavikuga.

<p style=”text-align: left;”>Töötan ise haiglas. Õigemini enne rasedaks jäämist töötasin. Koroona ikka erineb paljugi tavalistest viirushaigustest. Kahjuks olen oma silmaga näinud mis koroonat põdevast inimesest alles jääb. Ma ei ütle, et kõik ühe vitsaga löödud.. ja et kõigil niii.. kuid kahjuks on koroona täiesti olemas ning üks tõsisemaid viirushaigusi mida näinud olen.. Ei olene kas inimene on varasemalt terve kui purikas olnud või on küljes ka mõni krooniline haigus. Varjante olen kahjuks näinud seinast seina… Rasedana tuleb end eriti hoida !</p>

Väga ebatõenäoline, et sellise kirjaoskusega haiglas mingit tööd saab…

Haiglas tehakse ikka väga palju erinevat tööd, kõik ei pea kõrgharidust omandama. Pealegi võis see olla näpukas, seda ikka juhtub…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 09:22; 16.11 10:00; 16.11 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia ennast rohkem kui tavaliselt, ei desinfitseeri ega kanna maski ega ole ka ämmakalt koroona kohta küsinud. Usun, et saa on päris, aga minu kodukandis seda praktiliselt polegi ja ei oska ka karta.

Teie kandis saab siis arstile ilma maskita?

Aga homsest peaksid vähemalt poes maski kandma.

Arstile tõesti ilma ei saa, korra kuus seal käin ja panen selleks ajaks maski ette. Poes maski kandmine ei ole kohustuslik ja seda ma teha ei kavatse. Töötan poes ja tööpäevad on 11h pikad ja ma kohe kindlasti ei suudaks üle 10 min seda maski kanda.

Kas teil on kassade ees suured visiirid? Kui ei, siis ma paneks endale ise selle pähe ja ette (kui ei tea mida silmas pean, siis küsi). Väikestes linnades tõesti koroona suhtes rahulikum, aga poest käib läbi igasugune kaader, ka teistest linnadest läbisõitjad jne. Pealegi levib ka muid viirusi, nt gripiviirus, mis võib rasedusele isegi hullemini mõjuda kui koroona.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 09:22; 16.11 10:00; 16.11 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks pahur eit siin :D. Õudne Samas ei saa aru, mis tolle kirjaoskusel viga ? Aga noh, ju otsibki teemasid kus niiöelda saab ” ära panna ” .

Ei saa aru, mis kirjaoskusel viga on, kui inimene kirjutab “varjante”?! Ju siis oled isegi samasugune loll.

Ma ei saa aru, kuidas sinusugune üldse mingit tööd leiab? 😀 Sellise õelusega ei taha küll keegi samas kollektiivisa viibida.  Igaühel tuleb apsakaid ette ja kui sinu päev läheb paremaks sellest, et saad kellelegi näpuga näidata ja siis tagatipuks veel “loll” öelda, siis on küll kahju, kui õnneks on sellist õelust vaja.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 21:21; 16.11 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes maski kandmine ei ole kohustuslik ja seda ma teha ei kavatse. Töötan poes ja tööpäevad on 11h pikad ja ma kohe kindlasti ei suudaks üle 10 min seda maski kanda.

Aga sind ei hirmuta kõik see, mida kliendid sulle 11 tundi päevas näkku hingavad?

Ei hirmuta. Pealegi maski kandmine ei kaitse mind nakatumise eest.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 20:42; 15.11 22:46; 16.11 16:25; 16.11 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia ennast rohkem kui tavaliselt, ei desinfitseeri ega kanna maski ega ole ka ämmakalt koroona kohta küsinud. Usun, et saa on päris, aga minu kodukandis seda praktiliselt polegi ja ei oska ka karta.

Teie kandis saab siis arstile ilma maskita?

Aga homsest peaksid vähemalt poes maski kandma.

Arstile tõesti ilma ei saa, korra kuus seal käin ja panen selleks ajaks maski ette. Poes maski kandmine ei ole kohustuslik ja seda ma teha ei kavatse. Töötan poes ja tööpäevad on 11h pikad ja ma kohe kindlasti ei suudaks üle 10 min seda maski kanda.

Kas teil on kassade ees suured visiirid? Kui ei, siis ma paneks endale ise selle pähe ja ette (kui ei tea mida silmas pean, siis küsi). Väikestes linnades tõesti koroona suhtes rahulikum, aga poest käib läbi igasugune kaader, ka teistest linnadest läbisõitjad jne. Pealegi levib ka muid viirusi, nt gripiviirus, mis võib rasedusele isegi hullemini mõjuda kui koroona.

Ei ole visiire, pealegi ma ei tööta kassas.  Teisi viiruseid ka ei karda.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 20:42; 15.11 22:46; 16.11 16:25; 16.11 16:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja koroona