Esileht Lapse ootamine Rasedus ja nexiumi tarvitamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rasedus ja nexiumi tarvitamine

Postitas:

Kes on tarvitanud raseduse aeg nexiumi tablette, kas hiljem on mingeid probleeme ka tekkinud? Mul jubedad Mao valud, naistearst kirjutas need rohud välja. Perearst jällegi väidab, et neid ei tohi võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rase ei ole, kud mulle määrati need tabletid helico bakteri pärast. Mida kauem söin, seda hullemaks maovalud läksid. Tuli välja, et need keerasid mu mao sisemuse täiest kobruliseks, olin mingi aine suhtes allergiline, mis seal sisaldub. Ühesõnaga, kui tahad, et su tervis korras oleks ja oma maovaludest lahti saaksid, palun ära neid tablette võta, eriti raseduse ajal. Neile on ka alternatiive. Räägi perearstiga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käimas hetkel 35 rasedusnädal ja juba enne rasedust mao probleemid refluks ja gastriit. Raseduse alguses võtsin väga harva omeprasooli, minul nii ämmakas kui naistearst lubas seda võtta. Hetkel on päris tihti kõrvetisi ja maovalu, kuna kõht suur ja laps surub organitele. Ka nüüd vastavalt vajadusele võtan omepi 20 mg. Aga jah igapäevaselt päris kuurina ei tarbi. Renni on ka koguaeg kapil. Eks sa ise katseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 06:33; 01.12 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rase ei ole, kud mulle määrati need tabletid helico bakteri pärast. Mida kauem söin, seda hullemaks maovalud läksid. Tuli välja, et need keerasid mu mao sisemuse täiest kobruliseks, olin mingi aine suhtes allergiline, mis seal sisaldub. Ühesõnaga, kui tahad, et su tervis korras oleks ja oma maovaludest lahti saaksid, palun ära neid tablette võta, eriti raseduse ajal. Neile on ka alternatiive. Räägi perearstiga.

Mis môttes kobruliseks need rohud mao keerasid? Vastupidi spets rohud ju loovad maolimaskestale kaitsekile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 06:33; 01.12 16:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja nexiumi tarvitamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.