Esileht Lapse ootamine Rasedusaegsed vaevused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasedusaegsed vaevused

Postitas:

Homme saab rasedust täis 32 nädalat. Kohutav on olla. Pidev nõrkus ja jõuetus. Pikali olla saab lühikest aega ainult külje peal. Külje keeramine on raske. Kõht on suur. Kükitada üldse ei saa, siis on selline tunne et kohe kukub kõik välja. Tupes ja vaagnas on pidevalt selline surve, raskustunne ja torkivad valud. Kui pikemalt kui 10minutit istuma jään, siis püsti tõustes on vaagen ja alaselg nii valus, et käia ei saa õieti. Peale selle tuleb köhides ja aevastades tilk pûksi, isegi siis kui põis pole täis. Ning pulss on vahepeal 120. Mul on neljas rasedus ja midagi sellist pole enne olnud. Kas see kõik on normaalne? Arsti juurde alles kuu lõpus. Rääkige oma vaevustest ja lohutage mind.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme saab rasedust täis 32 nädalat. Kohutav on olla. Pidev nõrkus ja jõuetus. Pikali olla saab lühikest aega ainult külje peal. Külje keeramine on raske. Kõht on suur. Kükitada üldse ei saa, siis on selline tunne et kohe kukub kõik välja. Tupes ja vaagnas on pidevalt selline surve, raskustunne ja torkivad valud. Kui pikemalt kui 10minutit istuma jään, siis püsti tõustes on vaagen ja alaselg nii valus, et käia ei saa õieti. Peale selle tuleb köhides ja aevastades tilk pûksi, isegi siis kui põis pole täis. Ning pulss on vahepeal 120. Mul on neljas rasedus ja midagi sellist pole enne olnud. Kas see kõik on normaalne? Arsti juurde alles kuu lõpus. Rääkige oma vaevustest ja lohutage mind.

HeiHei!

Pea vastu!
Minul 28+5 ja meeletud alaselja- ja kõhuvalud. Toonused on olnud juba mitu kuud. Käia saan max 700m ja sedagi aeglaselt.
Käisin reedel ka vastuvõtutoas igaks-juhuks. Kõik on Ok, laps ongi hästi all, aga sünnitegevuseks veel ei lähe. Kuna mul 3.rasedus, siis keha pidigi aegsasti valmistuma ja tuleb see kõik üle elada.
Mul ka magades surevad puusad ära. Ja nina on niiiii kinni, looduslikud asjad ei aita, vaid xymelin teeb imet, seda olen juba pikalt kuritarvitand 🙁
Ise teen nalja, et nii vanana (39a) on see rasedus juba haigus.
Peaasi, et beebiga kõik korras. Mul veel kuuke tööl käia, siis saab kodus külitada 😀

Varsti-varsti on see läbi 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, minu teema!
Neljas rasedus ja nii-nii väsinud nendest hädadest, isegi nutma ajab kohati (ja nutangi).
Top 3 minul:
1. rahutud jalad – täitsa lõpp ikka, vahest juba päeval kohal, muidu õhtuti. Telekat vaadta ei saa, jalgades nii vastik tunne, et roniks mööda seinu üles.Võtan magneesiumi ja kaltsiumi, abi ei ole. Jalavannid ja õhtused duššid ei aita.
2. õhupuudus – see nüüd viimase kahe nädala teema, et ei saa kopse enam korralikult täis tõmmatud, teatud asendites on täiesti võimatu hingata (nt. voodis poolpikali, et arvuti süles või raamatut lugedes).
3. kõrvetised – ei teagi, pole vahet mida söön, ikka on olemas. Seda õnneks hetkeks leevendab külm piim ja öösiti aitab Rennie.

Väsimus on ka alates 29.nädalast korralikult süvenenud, päeva peale väsin kergelt ära. Kui on olnud tegus päev, siis õhtuk on tunne, et olen rongi alla jäänud ja seda kolm korda järjest. Selg on valus, püsti saamine on esimese hooga väga valus (tõesti, nagu saaks tunda tunnet, mis mind vanaduses 50-60 aasta pärast ees ootab).
Mingi hetk oli ka sümfüüsivalu platsis, see on õnneks nüüd tagasi tõmmanud, kuid kui teha paar kiiremat ringi koertega looduses vms, siis jälle tagasi… ehk siis, liigutada oleks vaja, et kaal kontrolli all hoida (rasedusdiabeet), aga kui seda teha, siis olen taas valudes ja mõnda aega liikumisvõimetu…
Mõistusega saan aru, et sünnitama veel ei saa ega tahagi, 2 kuud aega veel. Kuid ütlen ausalt, olen väga väsinud nendest piinadest. Lohutan ennast ka sellega, et alati saab veel hullemaks minna ja mul tglt ju täitsa talutav kõik (va need rahutud jalad, see sööb juba mõistuse ära).
Ja mis peamine, pisike tunneb ennast hästi ja temaga kõik korras 🙂
Aga hädiseda on ka tore, eriti kui kaasahädisejaid jätkub, seega loen huviga 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käimas alles 16s rasedusnädal ning kolmas rasedus. Kogen juba teist nädalat ülitugevat häbemeluu ning kohati ka vaagnaluu valu mis kiirgaks nagu ka kintsudesse.Väga nutune on olla kuidas ma nii suudan lõpuni. On kellelgi selliseid kogemusi olnud?Konsulteerin ka muidugi ämmakaga neljapäeval. Kas see on üldse normaalne nii varajases rasedus järgus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 22:32; 14.11 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka hakanud juba mõtlema, et kas mina ainuke nii hädine. Käimas on teine rasedus, 26+5 ja no nii raske on juba olla. Kõht tundub jube suur, kummardada ei saa, süüa ka eriti ei saa, sest siis tahab kõht nagu rebeneda lausa, jubedad puhitised on ka. Kõige normaalsem ongi olla hommikul ärgates kui pole veel midagi söönud. Ja no nüüd muidugi lisandunud puusaliigeste valu magamise ajal, seega ka une kvaliteet halb, kiiresti liikuda ei saa, sest kohe pistab ja torgib külgedes. Õhupuudust on ka, treppidest käia ei jaksa, kohe ajab hingeldama, mul oli hemoglobiin ka muidugi kuu aega tagasi 99, varsti mõõdetakse uuesti. Hirmuga mõtlen, et lubasin veel tööl käia detsembri lõpuni, siis peaks olema 33 nädalat, aga no praegu on juba tunne, et ei jaksa (mul on 12h valved ja ka öösiti vaja tööl olla, 24h valveid on õnneks ainult 1 veel teha). Eelmise raseduse ajal, mis oli 11 aastat tagasi, jäin küll juba praeguses suuruses koju, aga minu mäletamise järgi tekkis nii raske tunne ikka lõpu poole, kui sünnituseni oli ehk max kuu aega jäänud või veel vähem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appikene kui vapper inimene nii piinarikkas olukorras. Kuidas sa üldse suudad selliseid vahetusi teha tööl?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 22:32; 14.11 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viies rasedus ja alles teise trimesti algus aga juba tunnen,et kõik, rohkem ei jõua. Kõige suurem probleem on uni, magan 12h ööpäevas ja peale paaritunnist ülevalolekut on mul jälle selline uni ja jõuetus,et jään istudes magama. Hemoglobiin on korras, samuti D-vitamiin. Arvan juba,et mul on narkolepsia vms.
Iga kergem pingutus tekitab õhupuuduse ja hingeldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Rasedusaegsed vaevused