Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse ajal magamise asend

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Raseduse ajal magamise asend

Postitas:

Kuidas Teie magate raseduse ajal? Mis asendis ? Endal 20+ ja no üldse ei leia seda õiget asendis, öö möödub vasakult küljelt paremale keerates ainult. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tunne. Olen viimaseid nädalaid rase ja magamisprobleemiga olen maadelnud ka umbes viimased 3 kuud. Hakkasin siis ennast harjutama vaid külje peal magamisega (sest selili ei soovitata, kõhuli ju ka enam ei saanud) ja väga tüütu ja ebamugav oli. Kasutasin toetamiseks patju, ka imetamispatja, aga sellega oli külge vahetades mul veel rohkem mässamist. Ka mehele oli mu pidev keerutamine tüütu. Nüüd olen ikka kogu aeg vasaku või parema külje peal maganud (kuigi ikka pole mugav), aga võin sulle ettehoiatavalt öelda, et lõpu poole läheb nende asendite leidmisega veelgi keerulisemaks, vähemalt enda kogemustest rääkides. Iga väike detail kuidagi häirib, kõht on ka õhtuti jube suur ja raske, niiet end pöörates hoian kätega kõhust kinni. Vahel olen ka ebamugavustundest hommikuni üleval passinud. Ja mees magab nüüd nädala sees teises toas, et ta üldse magada ja end järgnevaks tööpäevaks välja puhata saaks. Aga mõnel teisel rasedal pole jälle magamisega erilisi probleeme olnud. Niiet loodetavasti saad sina juba varsti mugavamalt hakkama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma passin järjekordselt alates kella 04-st nagu kukk yleval..
28+4 ja ei leia norm asendeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 12:05; 13.10 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamispadi (selline pikk ja mitte liiga krõbisev) on suureks abiks, ilma selleta ei saa üldse hakkama. Aga ka sellega pole asi väga kiita. Külili võimendub sümfüüsivalu, selili on kõrvetised ja raske hingata. Magan vahel poolistukil, siis jääb selg haigeks. Ja muidugi vahin öösiti tundide kaupa pimedas toas kumavat aknaruutu.

Eelmise raseduse ajal lugesin öösiti telefonist e-raamatuid ning mängisin sudokut. Üks öö proovisin nüüd üle pika aja jälle sudokut teha telefonis ja imetlesin oma ulmelisi kiirusrekordeid, mis pärinesid kõik lapse sünnile eelnenud nädalatest. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see õnnelik, kel magamine läheb järjest paremaks. seal 20.-30. nädalal oli ka magamatuse periood, üle 5 tunni vist ei maganud ühelgi ööl. Aitas natuke see, kui vahetasin magamiskohta – diivan, külalistetoa voodi… Nüüd 36. nädal ja magan jälle nagu esimesel trimestril, öösiti 8-9 tundi ja päeval veel tunnike kuni kaks lisaks. Seega on lootust, et võib lõpupoole ka paremaks minna. Magan kas külili või “mägironija” asendis. Mul on üsna paks suletekk ja kuna ma seda peale eriti ei taha, siis selle põlvede vahele keeramine on väga mugav. Magangi enamasti nii, et suurem jagu tekki põlvede vahel ja nurk üle tagumiku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magangi enamasti nii, et suurem jagu tekki põlvede vahel ja nurk üle tagumiku ????

Olen isegi tähele pannud, et vahest jään magama alles siis kui elukaaslane tööle läinud ja suur tekk ainuüksi minu päralt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 12:05; 13.10 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me eelmist last oodates võtsime mehega kasutusele eraldi tekid, üheskoos sama teki all ei tulnud magamisest enam midagi välja, sest mul asendeid võtta raske ja mees iga mu liigutuse peale ärkvel. kui terve 2×2-meetrine tekk oli minu päralt, sain seda toetuseks igale poole endal toppida ja rahus sahmerdada, unekvaliteet paranes tohutult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka mehega eraldi tekid, aga sellest pole eriti kasu, kui kaheaastane kaissu ronib…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel trimestril kasutasin patju selja taga ja jalge vahel. Nüüd lõpp paistab (38+nd) ja juba ammu magan ilma patjadeta. Mehel ammu eraldi tekk, sest ma tahan lahtise aknaga magada, ta vajab sooja tekki, mulle piisab pleedist. Aga magan ühel või teisel küljel, muidugi nende külgede vahetamine on paras jõukatsumus. Selja peal pikutan ainult ärkvel olles ja lühikest aega. Mulle meeldib, aga tean, et emakas surub suurtele veresoontele, mis varustavad muuhulgas ka last vajalike ainetega. Niiet natukese kaupa selili pikutada julgen. Niii tahaks kõhuli visata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me magame nagunii eraldi tekkidega, ei saanud ka enne rasedust ühe teki all magatud. Nüüd lihtsalt magame aegajalt ka eraldi voodites, et üks või teine korralikult välja puhkaks. Mul ka praegu ainus raskus magamisega ongi see küljelt teisele minek. Selili olla ma ei saa, isegi losakil istuda mitte, sest surub kopsud ja arteri kinni ja endal tekib õhupuudus, lapsest rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse ajal magamise asend

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.