Esileht Lapse ootamine Raseduse jälgimise äpp

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Raseduse jälgimise äpp

Postitas:

Tere

Kas raseduse jälgimiseks on olemas äpp ning millist te kasutate?
Sooviks vaadata äpist, mitmes raseduse nädal ja päev parasjagu on, milline on beebi areng sellel ajahetkel, millised on ema süptomid sel ajal jne. Kas selline äpp on olemas ja mis nimeline?

Tänud ette

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 12:53; 01.07 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Ovia Pregnancy’t, olen rahul 🙂 Äpp ise näitab, mis beebi ja sinuga parajasti toimub, lisaks saad ise ka märkida, mis meeleolu sul on, kaalu märkida jms.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Flo äppi, kuna see oli mul juba rasedust planeerides. Lisaks võtsin rasedaks jäädes kasutusele ITK raseduse äpi (seal on igasugu põnevat infot pigem vähe) ja Preglife äpi, mis on täitsa põnev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on esimene rasedus ja kuna alguses kellelegi ei rääkinud, siis tõmbasin omale app-e kokku, et oleks, millega tegeleda 😀

Ovia – näitab lapse arengut (mitmes nädal, mis parasjagu areneb), lisaks seda, et kui suured on beebi käed-jalad võrreldes sellega, kui ta sünnib. Väga hea, toredad suuruse võrldused, saad omale isikupäraseks teha (valida värve jms), väga põhjalik võimalus oma tervist trackida – kõik alates kaalust ja söögist kuni tujude ja detailsete terviseandmeteni välja.

What to Expect – ka väga tore – lihtsate võrdlustega, lühikesed infoartiklid, seal on päris palju häid ja asjalikke videoid – avastasingi YouTube kaudu need videod alguses ja pärast app-i.

Pregnancy+ – näitab beebit 3D-s! See on väga äge, saad täpselt näha, missugune ta parasjagu välja näeb. Juba esimesest rasedusnädalast! Samuti on toredad artiklid, aga on Philipsi poolt rahastatud, nii et natuke on reklaami ka, aga ei midagi hullu. Kõik arenguasjad ja võrdlused ka kenasti sees.

Hello Belly – väga nunnud toredad videod iga nädala kohta, aga muus osas suht saast app, palju reklaami ja vähem toredust. No saad vaadata oma beebit virtuaalrealsuse abil oma kodus kui tahad, aga.. Muidu app pole väga hea

Rasedus – ITK app, kui oled ITKs arvel, siis täitsa tore iseenesest, aga seal nädalaid arvestab muudmoodi kui mujal ja infot pole palju. Kõik ei tööta ka veel 100% – mul ilmus peale vereanalüüside andmist “vaata oma analüüside tulemusi” nupp, aga sinna klikkides ei juhtunud midagi.. Nii et jah 🙂 Arenguruumi on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Flo äppi, kuna see oli mul juba rasedust planeerides. Lisaks võtsin rasedaks jäädes kasutusele ITK raseduse äpi (seal on igasugu põnevat infot pigem vähe) ja Preglife äpi, mis on täitsa põnev.

Mina kasutasin enne rasedust flo äppi ja kui triibud sain siis lülitasin ümber raseduse peale.. aga näitab nädala rohkem. Ehk hakkab lugema viimase mensese esimesest päevast. Kõik teised äpid näitavad nädala vähem. Ja juba on mul tekkinud segadus mismoodi see õige siis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:07; 01.07 21:58; 02.07 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit näeb ka: https://www.ultraheli.ee/et/raseduskalender

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Flo äppi, kuna see oli mul juba rasedust planeerides. Lisaks võtsin rasedaks jäädes kasutusele ITK raseduse äpi (seal on igasugu põnevat infot pigem vähe) ja Preglife äpi, mis on täitsa põnev.

Mina kasutasin enne rasedust flo äppi ja kui triibud sain siis lülitasin ümber raseduse peale.. aga näitab nädala rohkem. Ehk hakkab lugema viimase mensese esimesest päevast. Kõik teised äpid näitavad nädala vähem. Ja juba on mul tekkinud segadus mismoodi see õige siis on.

Mul on ka FLO äpp olemas, aga kuidas seda saab ümber lülitada raseduse jälgimise peale?

Teistele ka tänud põhjalike selgituste eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 12:53; 01.07 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pregnancy+ on kõige parem ja informatiivsem neist ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Flo äppi, kuna see oli mul juba rasedust planeerides. Lisaks võtsin rasedaks jäädes kasutusele ITK raseduse äpi (seal on igasugu põnevat infot pigem vähe) ja Preglife äpi, mis on täitsa põnev.

Mina kasutasin enne rasedust flo äppi ja kui triibud sain siis lülitasin ümber raseduse peale.. aga näitab nädala rohkem. Ehk hakkab lugema viimase mensese esimesest päevast. Kõik teised äpid näitavad nädala vähem. Ja juba on mul tekkinud segadus mismoodi see õige siis on.

Mul on ka FLO äpp olemas, aga kuidas seda saab ümber lülitada raseduse jälgimise peale?

Teistele ka tänud põhjalike selgituste eest.

Ma just ise ka otsisin, kuidas seda ümberlülitada saaks. ???? Aga ma sain nii, et äpi üleval vasakus nurgas on mul üks lilla pallike kus sees mingi valge nägu, vajutasin sinna peale. Ja sealt avanes valik, et mis mu eesmärk on. Tuleks valida track pregnancy siis. ☺️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kalkulaator.ees on hea raseduskalender olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Flo äppi, kuna see oli mul juba rasedust planeerides. Lisaks võtsin rasedaks jäädes kasutusele ITK raseduse äpi (seal on igasugu põnevat infot pigem vähe) ja Preglife äpi, mis on täitsa põnev.

Mina kasutasin enne rasedust flo äppi ja kui triibud sain siis lülitasin ümber raseduse peale.. aga näitab nädala rohkem. Ehk hakkab lugema viimase mensese esimesest päevast. Kõik teised äpid näitavad nädala vähem. Ja juba on mul tekkinud segadus mismoodi see õige siis on.

Õige ongi viimaste päevade esimesest päevast lugeda, ei tea, et kuskil muudmoodi loetaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Flo äppi, kuna see oli mul juba rasedust planeerides. Lisaks võtsin rasedaks jäädes kasutusele ITK raseduse äpi (seal on igasugu põnevat infot pigem vähe) ja Preglife äpi, mis on täitsa põnev.

Mina kasutasin enne rasedust flo äppi ja kui triibud sain siis lülitasin ümber raseduse peale.. aga näitab nädala rohkem. Ehk hakkab lugema viimase mensese esimesest päevast. Kõik teised äpid näitavad nädala vähem. Ja juba on mul tekkinud segadus mismoodi see õige siis on.

Õige ongi viimaste päevade esimesest päevast lugeda, ei tea, et kuskil muudmoodi loetaks

Nonäed. Flo äpp näitab valesti. Flo järgi on homme viies nädal????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:07; 01.07 21:58; 02.07 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flo äppis saab muuta, et kas ta näitab sulle hetke rasedust või seda palju hetkel läbitud on ( displaying of weeks : current või completed) muutke completed peale ja siis kõik õige 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flo äppis saab muuta, et kas ta näitab sulle hetke rasedust või seda palju hetkel läbitud on ( displaying of weeks : current või completed) muutke completed peale ja siis kõik õige ????

Aitäh ???? nüüd on õige????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:07; 01.07 21:58; 02.07 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin pregnancy+, iga päev uued ja informatiivsed artiklid, mida lugeda. Samuti beebi suurust saab näha nii 2D kui 3D pildis 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin kunagi Floga oma tsükli ja ovulatsiooni jälgimist, kusjuures paljuski enne oma keha üldse ei tundnud, sest arvasin, et päevad käivad ebaregulaarselt. Flo äpp kalkuleerib lõpuks mitme kuu peale ära ka keskmise tsükli ja päevade pikkuse ning näitab ära millal on ovulatsioon.
Arvan, et tänu Flo korralikule jälgimisele sain iseendas ka palju paremini sotti ning nägin ära millal ovulatsioon on ning nüüd olengi juba 5 nädalat tita ootel :).

Kasutan vaheldumisi Flo’d ja pregnancy+ äppi, hiljuti tõmbasin endale ka WTE ehk what to expect.
Eks neid äppe ongi hästi palju erinevaid ja tuleb katsetada, milline endale kõige paremini sobib, küll aga jääb Flo mumst puhtalt raseduse jälgimiseks liialt pinnapealseks.
ITK äpp kalkuleerib mumst valesti, seda on nende äpile ka palju tagasisideks kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan nii selle rasedusega kui 2 a tagasi eelmisega Babycenteri äppi. On küll üsna USA keskne, noh, pigem foorum, aga mulle meeldib. Saadab aegajalt teavitusi (nt kui uus rasedusnädal algab), saadab artikleid või saab äpis lugeda, avades on kohe näha, mis nädal, mitmes päev, beebi suurus jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka flo. Ma nagunii äpist midagi muud peale nädalate ei jälgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse jälgimise äpp