Esileht Lapse ootamine Raseduse tuvastamine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Raseduse tuvastamine

Postitas:

Tere

Käisin eile rasedust tuvastamas Tamme Erakliinikus. Oli mul 7 nädalat. Vastuvõtt kestis kokku mingi 5-7minutit äkki. Küsiti lihtsalt kuna viimane menstruatsuoon oli, ega ei suitseta ja vaadati UH. Muud midagi. Kas siis kaaluma ja küsitlema töö kohta ei peakski? Unustasin suures tuhinas ka kergemale tööle üleviimise tõendit küsida, töö iseloomu kohta ei küsitud mu köest ka midagi. Kuidas teie esimene visiit on läinud, mida küsiti/räägiti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:16; 08.05 14:49; 08.05 15:51; 11.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Käisin TÜKis arsti juures rasedust kontrollimas kui olin 6+5 nädalat. See oli samuti lühike visiit, mõned küsimused + UH ja tupest proovid. Algkaalu ja töö kohta küsis alles ämmakas kui oli 12 nädalat täis. Siis sain ka rasedakaarti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain järgmise aja kui mul peaks 10ndl olema, vereanalüüside jms jaoks. Kas siis peab olema söömata/joomata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:16; 08.05 14:49; 08.05 15:51; 11.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin küll Tallinnas ITK’s kuid oli küll väga põhjalik visiit.
Küsiti eelnevate raseduste kohta, kaal enne, mis töö ja kuidas töögraafik jne. Samuti rääkis mis kõik edasi saab, millal ja mis proovid jne.
Ma millegipärast eeldaks just erakliinikus suuremat tähelepanu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on suur vahe kas sa lähed rasedust tuvastama või rasedusega arvele võtma ???? Kui paned aja tuvastamisele, siis seda sa saadki ja see ei võtagi üle 10 minuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:27; 08.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pannud aega tuvastamisele otseselt, ütlesin lihtsalt, et olen lapseootel ja tahan arstile tulla. Ilmselgelt tahan siis ka arvele ju võtta?! 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:16; 08.05 14:49; 08.05 15:51; 11.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pannud aega tuvastamisele otseselt, ütlesin lihtsalt, et olen lapseootel ja tahan arstile tulla. Ilmselgelt tahan siis ka arvele ju võtta?! ????

Kui mina tuvastamisele regasin, siis küsitigi kohe, et kas tahangi tuvastada või hoopis arvele võtta. Kuna oli eriolukord ja rasedust 8 nädalat, siis ainult tuvastati. Arvele sain pm 3 nädalat hiljem. Äkki siis vaadati, et rasedus väike ja arvele veel ei võeta ????‍♀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:27; 08.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka Tammes arvel. ????
Aga arvele ei võetagi nii vara. Kui ma esimest korda käisin, oli mul 6 nädalat ja öeldigi, et tuleksin 10 nädala paiku uuesti, siis saab arvele ka juba võtta. Usun, et nii on igal pool. 10 nädalal võeti küll arvele, aga siis algas see koroona hullus ja tehti kiirvisiit ehk siis rasesakaarti ega midagi ei täidetud. Alles täna! kui mul jookseb 18 nädal, koostati rasedakaart, küsiti kõik andmed, kaaluti jne. Vereproovid muidugi tehti õigel ajal ja Niptify samuti. Ja andmed ja visiidid märgiti muidugi kõik sinna tagantjärgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas Tammes tehakse 10 nädala paiku siis UH ka veel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:16; 08.05 14:49; 08.05 15:51; 11.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti jah 10. nädalal uuesti, kui läksin. Aga mainisin seda ise, et võiks korra kontrollida, kas kõik ikka ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin Elites, ei pea ütlema, kas tulen tuvastama või arvele, visiit kestab iga kord vist 20 minutit, võibolla rohkem, polegi tähelepanu pööranud. Minu jaoks oli piisavalt põhjalik, mõlemal korral tehti uh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Pelgus, kestis vast 15 minutit (9+2), siis peale Oscarit võeti arvele ja see kestis ca 45min (napilt enne eriolukorda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 17:00; 14.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene vereproov jah söömata-joomata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 17:00; 14.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6-nädalaselt ei võetagi arvele, see ju nii varajane rasedusstaadium. Ikka kuskil 10-12 nädal, siis hakatakse kaaluma, vereproov ja kõike muud.
Mina ka käisin 6. nädalal lühikesel visiidil, kus vaadati, kas südametöö on olemas ja kas rasedus muidu õiges kohas. Koheselt soovitati ka foolhapet hakata võtma. Ja seda ka erakliinikus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse tuvastamine