Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustestidel õrnad triibud veretest negatiivne

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Rasedustestidel õrnad triibud veretest negatiivne

Postitas:

Päevad ära jäänud. 3 testi olnud õrna triibuga. HCG negatiivne. Arst käratas, et vähem kui 0.01 oli tulemus. Hästi kärkiv oli minuga. Kui rasestumine toimus alates 08.04. kas siis on võimalik, et päevad jäidki ära, testil õrn triip ja veri veel negatiivne? Kui nädala pärast teha kordus test kodus ja anda uus veri võiks siis rasedus seal ka näha olla?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult veri näitab just enne ja paremini ära, kui on tegu rasedusega, sest rasedust loetakse alates 5+ HCG, mida veretest kenasti tuvastab, aga kodused uriinitestid näitavad enamasti alates 10+ või 25+. Kas kasutasid sama firma teste? Võibolla on lihtsalt praaktestid, terve partii vigaseid teste vms. Võibolla sul uriinis mingeid aineid, mis reageerivad samamoodi HCGle, tuues triibu esile? Vb tingitud mõnest ravimist vms…

Põhjuseid võib olla palju, aga kui veretest negatiivne, siis tasub hoolimata triipudest veretesti siiski usaldada. Et välistada ka veretesti möödapanek, võid ju igaks juhuks uue veretesti teha mõne päeva möödudes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 17:16; 23.04 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testid olid: biocard, apotheka ja südame apteek.
Erinevad. Rohte ei võta. Päevad ära jäänud 5 päeva. Kas võib olla, et mul mõni raskem haigus äkki siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsüklihäire arvan. Ehk tegu siiski kuivamistriipudega? Ei ilmunud aja sees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski, eks võib ka veretestis midagi viltu minna ja ebatõesed vastused saada (kuigi seda juhtub umbes mittekunagi). Kui päevad ei hakka, siis mine tee kordustest. Vb tulemus hoopis teine ja siis tead, ethoopis veretest oli vigane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 17:16; 23.04 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab veretest vigane olla?
Kui rase ei ole, siis ei ole. Kui korrata paari päeva pärast veretesti ja tulemus on positiivne, siis oli tegemist hilise pesaatumisega ja sel ajal kui esimest vereproovi tegid, ei olnud HCG veres sees.
Rasedustestid võivad valetada jah kahjuks. Kui oled mitu sellist saanud, siis võivad olla praakidega VÕI äkki on sul PCOS?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:34; 24.04 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe hästi kärkiv oli?
Äkki ei tasuks seksimise päeval kaks korda päevas vereanalüüse teha?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usuks seda veretesti tulemust. Kindluse mõttes võid muidugi teha kordustesti.

Kes oli see kärkiv arst?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:49; 23.04 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3st testist esimene tuli kindlasti samal ajal,kui kontroll triip. Teistel märkasin mõne aja pärast,kuid mitte kauem kui tund.
Mis on PCOS?
Kärkiv arst oli Tartus Dr. LUIK õde, see kes telefoni teel analüüside vastuseid annab. Käratas, et kui mul veel küsimusi on,siis pean registratuuris uue aja panema. Ja mu küsimuse peale äkki olen hoopis haige kui selline asi on..vastas, et vot seda tema ei tea ja peaksin siis laskma ennast läbi vaadata kuskil. Oma vastuseid küsides öeldi,et näitaja on täpselt nii palju,et väga negatiivne. Pidin helistama neile veel ja paluma,et nad ütleksid numbri mille labor saatis. Nähvates kisas selle- vähem kui 0,01 ja siis järgnes head aega.
Ma tahan tagasi trenni minna. See keelati mul ära nädalavahetusel,kui teste tegin ja kõik algas.
Soovin,et oleksin lihtsalt oma elu elanud ja mitte välja teinud,et päevi pole. Ainult jamad. Nüüd saan trenniga jätkata ja tean,et ei ole rase. Sest 0,01 veel väiksem number..mees hästi ütles, et kui väiksem veel,siis mis see järgmine oleks olnud ? -1 v? Suhtumine selline nagu ma oleks halb inimene, et julgesin nende poole pöörduda abi saamiseks. Päevi endiselt pole. Homme on 6 päeva üle juba. Lähen perearstile, vb mul midagi muud viga. Aga jah, rase siiski polegi. Kurb 🙁

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ei tohiks minu meelest ikka ükski arst ega õde käituda. Niigi on inimene, kes nende poole pöördub mures.

PCOS on polütsüstiliste munasarjade sündroom.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:49; 23.04 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju on ebaprofessionaalsust klientide ja patsientidega suhtlemisel. Sinus küll süü ei ole, et nii käituti.

Aga mis puudutab sellesse, et päevad hilinevad, siis see võib vahel nii olla. Minul hilinesid ka paar kuud tagasi 6 päeva. Samas ma ei ole kunagi saanud triipe rasedustestile ja Sinu testide triibud viitavad selgelt rasedusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 22:57; 24.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me otsustasime eile sõbrannaga, et ootame. Läheb nagu läheb ja tuleb mis tuleb. Kui päevad ei hakka, siis teen 1.mai uue testi. Kui hakkavad,siis edaspidi ma enne ei testi kui 2 kuud päevad ära jäänud. Ma pole kunagi oma elus saanud õrnasid triipe!! Samuti kui need on kuivamistriibud, siis on need ka mu elu esimesed!! Kuna kõik on nii segane – 3 positiivset testi 1 negatiivne, veretest negatiivne, päevi pole jne siis võtan aja maha. Trenni minna ei julge,kuklas nagu midagi ütleb ära veel mine igaksjuhuks. Ma võin ju uskuda,et mulle kuivasid 3 eri firma testile 2 päeva jooksul kuivamistriibud..2-le samal päeval?! Aga ma tean oma keha ju, mul on 2 sünnitust seljataga, kui mu päevad ära jäävad siis see on kindel. Ainus asi mis minu puhul on kindel. Toetungi hetkel sellele. Vaatame mis saab. Vahekorrad olid 8.04 ja 10.04. No ma ei tea..Kui juba homme päevad ei hakka on asi kahtlane, niigi olen oodanud 4 päeva neid..20 oli see maksimum kui hakkama pidid, muidu ikka 18ndal.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretesti tasub igal juhul usaldada.

Selle närveerimise ja perekooli teemade tegemisega sa ajad end veel rohkem stressi ja lükkad päevade algust edasi.

PS! Rasedana on muide trenni tegemine täiesti lubatud. Normaalset elu võib jätkata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis trenniga tegeled,et ei julge minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsüklihäire sellest võivad teised hormoonid kõikuda jne. Sellest ka arvan, et triibud.
See minu arvamus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni rase on jah selline, kes lõpetab elamise, aga rasedus pole haigus.
Trenni võib teha, kyid vältida näiteks bodybumpi või muid raskeid trenne. Lihtsalt vähendada natukene koormust ja vältida teatud harjutusi. Kui keha on harjunud enne rasedust trenniga, siis on ka raseduse ajal sobilik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:34; 24.04 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu ongi bodypumpiga. Arst keelas selle just põhjusel,kui on varajane staadium,siis on lihastreeningus tõstmistega kõps ja katkeb. Mul on pigem see, et huvi pakub kus mu päevad on. Ennegi hilinenud, aga alati alganud. Seekord teadmata kadunud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretest on alati usaldusväärsem kui kodused rasedustestid. Kui viljastumine toimus 8. v 10. aprillil, siis tänaseks päevaks näitab veretest seda kindlasti. Kui see on neg, ei ole rase.

Koduste rasedustestidega peab varajase rasedusega arvestama, et seda tehtaks hommikul (eeldusel, et vahepeal ei olda öösel mitu korda vetsus käinud) ja triipe tuleb jälgida pakendil väljatoodud ajaga.

Kui sa oled seesama, kes ytles, et kahel testil teine triip ilmus vähema kui tunniga, ei saa tulemust arvesse võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama värk. Pole kunagi nii olnud. Kui rase ei ole, siis võiksid vähemalt päevad alata, et saaks südame rahulikuks oma tervise osas. Lapsi jõuab alati teha, aga tervis ikka number üks. Eks menses võib ka trikitada ilma põhjuseta, saan aru, kuid lõpuks peavad päevad ju ikka hakkama. Mida kauem need tulemata on,seda rohkem poeb hirm põue ja ei arstile uuringutele minna on päris suur hirm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsyklihäire tuleb praktiliselt igal naisel vähemalt kord elus ette. See ei ole terviserike ega vaja uuringuid. Sellegipoolest peab plaanilisel gynekoloogi vastuvõtul aeg-ajalt käima kontrollis, et ennetada probleeme.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen aja naistearstile kirja. Aitäh nõu eest ka!:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 17:11; 23.04 17:21; 23.04 19:40; 24.04 06:14; 24.04 12:56; 24.04 13:35; 24.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veretesti tulemus oli 0,01, siis ei saa ju kodune rasedustest kuidagi positiivne olla. Küllap oli nn kuivamitriibud ehk testid reageerisid kuidagi ebatavaluselt. on veel imeväike võimalus, et laboris läksid proovid segi või õde vaatas valesid tulemusi, aga ma väga nende võimaluste peale ei panustaks.
veretest on alati varajasem ja täpsem kui kodune test, ja kui test just segi ei läinud, siis 0.01 on väga mitterase, isegi meestel võib rohkem olla. küllap tsüklihäire ja küll päevad tulevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama värk. Pole kunagi nii olnud. Kui rase ei ole, siis võiksid vähemalt päevad alata, et saaks südame rahulikuks oma tervise osas. Lapsi jõuab alati teha, aga tervis ikka number üks. Eks menses võib ka trikitada ilma põhjuseta, saan aru, kuid lõpuks peavad päevad ju ikka hakkama. Mida kauem need tulemata on,seda rohkem poeb hirm põue ja ei arstile uuringutele minna on päris suur hirm.

Ära väga muretse päevade ärajäämise pärast. Minul juhtus seda teismeeas ja päevad kutsutakse hormoontablettidega kenasti esile ja kõik jätkub normaalsel viisil. Seda võib elus ette tulla. Mis minu jaoks on müstika endiselt, on see, et rasedustestidel, mis on ostetud erinevatest poodidest ja erinevat marki, on mitmel triibud peal. Ma pole ise kunagi saanud selliseid triipe, isegi 5-se tundilikkusega testil. Ma kahtlustaks, et äkki ikkagi oli veretesti tulemus vale. Arstid ja õed on ka inimesed ja mitte ilmeksimatud. Haruharva võib sellist asja ette tulla. Aga igal juhul nüüd tasub arstile minna ja küll kõik saab korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 22:57; 24.04 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen läbi aegade saanud erinevate testidega õrnasid kuivamistriipe. kui veretest negatiivne, siis nii ka on. kui kurvaks see ka ei tee.
Kui väga pikalt üle läheb, siis soovitaksin kontrolli minna naistearsti juurde. kunagi ei tea, millest häire on. mõned päevad kõikumine on täiesti tavaline, aga mõned nädalad juba…võibolla on jah pcos, siis sellega võib väga palju kõikuda tsükkel. võibolla on midagi muud, tsüst, hormoonid paigast. eriti, kui planeerite rasedust, siis üldine kontroll ei tee teinekord ju paha. üle muretseda ei tasu muidugi. ega ei pea olema mingit konkreetset põhjust, võibolla töö- või kevadstress jne. kõik sellised asjad võivad tsüklit kõikuma panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemäära ei tasu muretseda ja paanitseda. Tõenäoliselt on tegu täiest tavalise tsüklihäire/kõikumisega. Naise keha on juba selline, et teeb mis tahab. Minul käisid ka eluaeg päevad regulaarselt 30 päevase tsükliga, kuid siis asi muutus ja nüüd ongi 29-36 päevased tsüklid, tsüklihäiretega kõiguvad lausa 40 päevasteks, aga kõik proovid korras ja viljatusraviarst ütles, et kui võrreldes eelmise tsükliga üle nädala ajast ette-taha kõikumist pole, siis olevat see täiesti normaalne. Ja kui vahepeal tsükkel isegi täitsaa vahele jääb, siis ka see oleks täiesti ok. Ma tean, et ega see ilmselt ei lohuta, aga ilmselt on jah tegu täiesti tavalise tsüklihäirega, kui mingeid vaevuai peale päevade ära jäämise ei esine. Muidugi tasub ka regulaarselt günekoloogil kontrollia käia, aga ennetavalt igasugu haigusu külge endale mõelda küll ei tasu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka alati olnud nii, et koos päevade kadumisega olnud rase. Aga täpselt ühe korra oli tsüklihäire, mus tähendas, et päevi polnud 1.5 kuud. Peast olin täiesti rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustestidel õrnad triibud veretest negatiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.