Esileht Ilu Raseerimine üle pika aja — kuidas?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Raseerimine üle pika aja — kuidas?

Postitas:

Olen pikalt haige ja muidu kodus olnud, intiimpiirkonna ja kaenlaaluste raseerimine on vahele jäänud. Nüüd mõistatan, kuidas end korda teha. Tavaliselt raseerin, katsetanud olen kunagi ka karvaeemalduskreeme, aga mul on naisterahva kohta vägev karvakasv, neid kreeme pidin peal hoidma vähemalt kahekordse maksimaalselt lubatud aja, selleks et enamik karvu lahti tuleks. Ühesõnaga, karvad on tugevad ja kõvasti kinni, seega vahatamise vmt sadistliku meetodiga katsetamiseks puudub kogemus ja valmidus.

Kuna karvad on päris pikaks kasvanud ja neid on palju, siis duši all raseerimine lõpeks ilmselt torude põhjalikumat sorti ummistusega. Kui teha kuivalt kuskil toas ja pärast karvad kokku koguda, siis tean juba ette, et saan rasseeritud piirkonda väga tugeva sügeluse ja valu pikaks ajaks, nahk ei kannata kuivalt raseerimist.

Elan linnas kortermajas, nii et kuskil õues vee ja kausiga ladistamine ei tule kõne alla.

Äkki kellelgi on mõni andekas nipp, kuidas sellist suuremat karvaajamistööd ette võtta, ilma et torusid lootusetult umbe ajaks?

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 10:26; 29.11 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jupikaupa ehk siis natukene iga päev? 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kääridega suurem pusa maha enne ja pärast raseeri.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannitoas kraanikausi lähedal – saad seebivett kasutada, ei pea kuivalt end kitkuma. Hiljem koristad igasugu sodi lihtalt põrandalt ja kraanikausilt ära, kui see sinna satub. Tegelikult ei juhtu ka dušši all hullu midagi, peale protseduuri võtad dušši sõela üles ja puhastad selle alt ära. Seda nagunii kasulik vahel teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole üldse keeruline tegelikult. Nagu juba öeldi, siis alguses kääridega (või veel parem- juukselõikusmasinaga) suurem pusa maha, ning edasi raseerid juba märjalt nagu ikka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pikem karv enne maha kääride või masinaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kellelgi on mõni andekas nipp, kuidas sellist suuremat karvaajamistööd ette võtta, ilma et torusid lootusetult umbe ajaks?

Paned loomulikult sõela äravoolule ette. Meie kohalikus grossi poes maksis plastiksõel mõni eurot.

Mul on väga karva ajav koer, keda tuleb siin poriste ilmadega ikka pesta. Vähemalt käpadki. Ja karvad viskangi pärast sõelalt prügikasti.

Kuna mu pesumasina väljavool on kah väga kodukootud ehk toru voolab otse vanni, siis sõel püüab kinni ka riidekiud, mida pesuga tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan rasseeritud piirkonda väga tugeva sügeluse ja valu pikaks ajaks, nahk ei kannata kuivalt raseerimist.

Kord kirjutad õigesti, siis jälle valesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punu kalasabad

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin sama teed ehk lõikaksin suurema puhma maha aga ära kindlasti ei viskaks, seda saab käsitöö materjalina ära kasutada nagu näiteks koerakarvu kasutatakse!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUI pikad need karvad siis on, põlvini?

Mul on ka päris hea karvakasv, aga ma poleks kunagi arvanud, et häbeme või kaenlaaluse karvad võivad nii pikaks kasvada, et ummistavad midagi…mingi 5 cm pikkust juppi raseerid siis?

Usun, et ei ummistu seal midagi. Juukseid pesteski alati mingi osa juustest jõuab ikka kanalisatsiooni, ole kui hoolas tahad. Ja ummistus tekib ikka päris pika perioodi peale, ometi juuksed on pikemad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin sama teed ehk lõikaksin suurema puhma maha aga ära kindlasti ei viskaks, seda saab käsitöö materjalina ära kasutada nagu näiteks koerakarvu kasutatakse!

Mehele jõuludeks tussukarvadest sokid? 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 18:29; 22.04 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin sama teed ehk lõikaksin suurema puhma maha aga ära kindlasti ei viskaks, seda saab käsitöö materjalina ära kasutada nagu näiteks koerakarvu kasutatakse!

Mehele jõuludeks tussukarvadest sokid? ????

Vahva mõte! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin sama teed ehk lõikaksin suurema puhma maha aga ära kindlasti ei viskaks, seda saab käsitöö materjalina ära kasutada nagu näiteks koerakarvu kasutatakse!

Mehele jõuludeks tussukarvadest sokid? ????

Vahva mõte! ????

Te olete vist mees? 🙂

* teema justkui ka meestele- raseerivad ju nemadki endid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 18:29; 22.04 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sarnane probleem – kehakarvad tugevad ja kiiresti kasvavad. Epilaatori jaoks liiga tugevad, vahatamine pole praktiline (ei taha mitu nädalat karvajalg olla, et siis paar päeva siledust nautida, lisaks raha- ja ajakulu), laser ja IPL mulle ei mõjunud. Seega jääb raseerimine.

Kui mul pikem vahe jäänud, siis selleks on ostetud trimmer – sellega teen alguses “siiliks” ja siis žiletiga siledaks. Trimmer on Panasonic Bikini Shaper and Trimmer. Žilett on vanakooli “safety razor” firmalt Merkur, aga see vajab harjutamist, et sisse ei lõikaks (eriti kurvidega kohas, nagu bikiini, põlved jne), enne kasutasin Gillette Fusion raseerijat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Raseerimine üle pika aja — kuidas?